• Big Bear
  ****

  Seriály v ČT nesleduji ale tohle mně námětem zaujalo. Hřebejk devadesátá léta natočil zručně, není z toho umělé retro. Mrazivosti dodává prosinec ve kterém se děj odehrává i temnější filtry a výborná minimalistická hudba I. Achera. řada místních hltačů pořadu Tvoje tvář má známý hlas je tu rozhořčena, co že si to Sokol, ten moderátor přeci, dovolil hrát ve filmu !!! A filmu Hřebejka k tomu!!! Rád bych jim připomenul, že je jak divadelním, tak filmovým hercem a když už jsme u Hřebejka, zahrál si v Trilogii Zahradnictví jednu z hlavních rolí hned v prvním dílu a dal to skvěle. Výborně hraje i zde a ostatní mu zdatně sekundují. Skvělý je např. vězněný generál hraný Romanem Polákem . Ne že bych měl k estábákům pocit nějakého repektu, ale to jak zahrál lapeného kdysi velmi vlivného muže, který má stále dost sil i kontaktů aby i z věznice lecos řídil bylo velmi interesantní! Zatím veliká spokojenost ! * * * *(19.11.2018)

 • Eleanor05
  ***

  Je radost vidět po dlouhé době kvalitní televizní počin. Dobře napsaný, dobře natočený, dobře zahraný. K tomu filmařsky zatím příliš nevyčerpaná doba raných 90. let, zajímavý hlavní hrdina a chladná, tísnivá atmosféra, dávají naději, že se tu od dob odvysílání skvělé Pustiny konečně rýsuje zase něco výjimečného. Snad se v dalších dílech dostaví ještě větší spád a napětí a já budu moct dát alespoň 4*. Zatím velmi pěkných 3,5*...(11.11.2018)

 • Ironhead
  **

  Problém je krom místy těžko uvěřitelného scénáře i s tím, že O. Sokol prostě není nijak dobrý herec vážných rolí a neutáhne to... Česká variace na "Mlčení jehňátek" s generálem StB je taky mírně úsměvná, podobně jako dvojice ostrých hochů Hofmanna (jemu to péro z xichtu už nikdo neodmaže :_) s Novotným...(11.11.2018)

 • Radek99
  ****

  Česká televize i Jan Hřebejk míří hodně vysoko! Rédl vypadá na českou seriálovou událost sezony... Konečně někdo, od dob vynikajícího i kontroverzního Renčova ,,hraného dokumentu" Polojasno, zaměřil fokus i na šedou eminenci socialistického Československa generála Lorence...a že tohle je našimi filmaři hooodně neprobádané území...bez něhož ovšem těžko můžeme účtovat se svou minulostí...(13.11.2018)

 • Ozzy2
  odpad!

  Tak zase máme novej seriál...Sokol mumlá, čumí do prázdna a šlape všude jak slon v porcelánu.Vyšetřuje si na vlastní pěst, všude má dveře otevřené.Dokonce i na štědrý den, kdy zvládne navštívit výpočetní středisko Českých drah a přijede tam kvůli němu sama ředitelka. A ještě se připlete k vraždě, kde dva velice nenápadní zabijáci vyhodí z okna holku, která si je klidně pustí do bytu-v době, kdy jsou úplně všichni doma a oba se tam producírují jak na Václaváku.....homosexuální vložka, u které se mi zvedl žaludek....Hřebejkovi definitivně hráblo.A pak koukám, že je to diplomka jakéhosi slovenského studenta.Ano, tak to přesně vypadái.Nevyzrálé, zmatené a přiblblé.A Sokol tomu svým neumětelstvím nasazuje korunu.(12.11.2018)

 • - Trať, kde probíhá měření průjezdů vlaků, by měla mít normální a celkem silný provoz (dle výsledků měření), avšak při záběrech na senzor připevněný ke kolejnicím je vidět, že se jedná o vlečku používanou jen velmi slabě a nebo vůbec. (lukas.kohout)

 • - Při první poradě (cca 9 minuta) má náčelník (Martin Pechlát) hodnost podplukovníka, večer na večírku (47. minuta) už hodnost plukovníka (Topper.H)

 • - V 56. minutě je vidět, že Hana Javornická (Mária Pavlovová) má během sprchování oblečeny kalhotky. (Rollo_Tomasi)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace