Hrdinou je bývalý policista John Hatcher, specialista na boj s překupníky narkotik, znechucený životem i svou prací, plnou brutality a smrti. Od jeho úmyslu skončit s marným zápasem proti zlu, jej neodvrátí ani jeho šéf, ani pokusy překupníků vnutit mladým dívkám drogy, jichž je svědkem. Záhy se však zaplete do války gangů mezi jamajskými a kolumbijskými překupníky a on i jeho rodina se stávají terčem útoků jamajských gangsterů. John se musí rozhodnout a jeho rozhodnutím je boj. (oficiální text distributora)

Googlak

Môj najobľubenejší film Seagala, ... Veľa akcie aj dej sa dá, ... Dobrý výber zápornej postavy a začiatok s Trejom je perfekný ()

majo25

Seagalovka, ktorá mi z nejakého mne neznámeho dôvodu akosi unikala. V ramci doby a aj samotného Seagala pritom patrí medzi lepší akčný štandart. Seagal vo svojej typickej roli policajta bez rukavičiek berúceho už po koľkýkrát spravodlivosť do svojich rúk. Tentoraz to schytáva vúdú Džamajka. Tempo i akcia slušné, aj keď by som privítal viac lámania kostičiek. ()

otík

Podle mého názoru nejlepší film Stevena Seagala. Zahrál si zde bývalého protidrogového specialistu, který se vzdává své práce, aby našel klid u své rodiny. Jenže i tam jej drogy dostihnou, tentokrát v podání kubánské mafie. A protože ohrozí Stevenovu sestru, vydává se společně se dvěma kamarády na cestu za pomstou. V tomto filmu vedle sebe výborně funguje mix napětí a akce. Té vedle hodně střílení dominují bojové scény, ve kterých se vydlabávají oči a lámou ruce, nohy i páteř. Seagal předvádí soustředěný a výborný fyzický výkon, každý jeho úder je dobře nasnímán a vypadá naprosto reálně a věřitelně. Jde o vrchol mistrovy kariéry. Nic lepšího společně s prvním Přepadením už nenatočil. ()

Deyw

Podle me nejlepsi Seagal co je :) Na tohle sem mel v hlave vzpominky uz z detstvy a ted sem to shlidnul a musim rict ze se mi to libi porad stejne jako driv :) ()

SeanLSD

Vždy mi trochu vadili akční hrdinovia, ktorým sa nikdy nič nestane, ani modrina ani škrabnutie, hoci vymlátia polovicu mesta a Steven Seagal je medzi nimi kráľ. Sú 2 typy víťaziacich akčných hrdinov. A taký Sly, Bruce alebo Jean-Claude si to vždy pekne vyžerú, oni majú radi ksichty rozmašírované na kašu a z hlavy krvný puding. To Steven si to so svojou budhisticky mesiášskou tváričkou nemôže dovoliť ! ()

Decker

Zde musim uznat jistou miru kvality, ktera je vsak zpusobena dobre napsanou postavou pro Seagala a efektne zvladnute akcni sekvence. Musim uznat ze na tento film se klidne rad podivam v tv, ale nepovazuji ho za nijak vyjimecny a originalni, pouze standartne zpracovana efektni rutina, ktera se distancuje od jakehokoliv divakova premysleni nedej boze hlubsi pozornosti. Pouze relativne dobre a hlavne rychle pobavi a hned zmizi. ()

drexik

Jedna z mých nejoblíbenějších segalovek. Lamání všech končetin a ostatních podružných kostí s kapkou woo-doo protřepáno a nemícháno s hláškami jako - Doufám, že nebyli trojčata (po zabití druhého bose). ()

hans500

Již průměrnější akční film Stevena Seagala, stále ještě si však zachovávající slušnou kvalitu a poměrně uspokojující je i režie. ()

Sfinkter

Nemá smysl významně hodnotit herecké výkony, ale tento snímek je určitě v TOP 5 mých nejlepších akčních filmů z chlapeckých let, který mě opravdu výrazně ovlivnil včetně pohledu na Jamajku. Úžasné tempo, ohrožení rodiny pomocí woodoo, všude dredaři a spousta zlámaných končetin. Bomba ze začátku devadesátek a nový samostatný trend akce Seagalových filmů, které byly na vrcholu cca 5 let. Poslední zhlédnutí 4/2021. ()

Jizni Tlapa

"Screwface má dvě tváře" Stejně tak i Seagal (před a po 30-ti kg). Naštěstí, tohle je kousek, kde se Steven ještě uměl poctivé hýbat a nepoužíval dubléra i pro "záchodové scény"! Poctivá seagalovka plná kvalitních kontaktovek, skvělým scénářem, geniální závěrečnou scénou na meče, nezprzněným dabingem a perfektním rusta záporákem B. Wallacem, po jehož pohledu si ustříkne do textilu nejeden tvrďák!..."na jednoho bílýho dva bratři stačí"... ()

kurcatovium

Nevím, nevím, nechápu. Nechápu lidi, kteří se podíleli na produkci tohoto filmu. Lépe řečeno, zajímalo by mě, zda sami autoři považují svůj film za vážně myšlený, nebo jen pouhou komedii a počin vhodný ke sledování po desátém pivu v kolektivu opilých VŠ studentů, kteří nemají o půl čtvrté ráno na koleji co dělat... Film je doslova stupidní, "speciální" efekty trapné a celkově se nabízí motto: Jak si asi Američané představují typického Jamajčana? (odpověď: zdredovaná černá opice, která nonstop hulí trávu a poslouchá reggea a ska) K tomuhle filmu se snad ani nedá napsat nic stoprocentně pozitivního... ()

rudeboy

Klasická "seagalovka". Béčkový akčný film z 90. rokov, pri ktorom môžete úplne skvelo vypnúť mozog a len tak bezducho to celé absorbovať. Paráda, no nie? :-) Skvelý komentár: Isherwood. ()

ywo666

Lepšie ako hard to kill. Ale stále platia rovnaké výtky aj ke v slabšom merítku. Viac akcie, viac bojových scén. Nevadí. Moje štúdium jeho starých filmov pokračuje. Čakám Nico a Out for justice. Dúfam, že už konečne dostanem dostatok zlomených končatín, nakopaných zadkov a rozbitých húb. ()

Schobul

Jedna hvězdička za supr akce, a druhá za Stívnův běh. Při pohledu na něj jsem šel do kolen, a nepřekonaly jej ani některé lepší hlášky.. ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin