Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(8)

David Collins se ze všech sil snaží znovu se postavit na nohy poté, co po sedmi letech ve věznici s vysokou ostrahou byl zrušen jeho rozsudek za vraždu jeho manželky. (Filmbox)

Videa (1)

Trailer

Recenze (20)

misterz 

všechny recenze uživatele

Výborná krimi jednohubka. To rozuzlenie v závere síce dopadlo podľa predpokladov a skutočný páchateľ sa na základe vylučovacej metódy alebo na princípe základnej schémy krimi pátrania aj z iných filmov či seriálov (ktorých je pomerne dosť), dá tušiť už pomerne skoro, ale zase na druhú stanu páčili sa mi tie návnady a udičky, ktoré mali slúžiť na to, aby diváka zviedli z cesty a aby poňal podozrenie na niekoho iného. Okrem toho aj to zliepanie jednotlivých dielikov krimi pátrania nebolo najhoršie. Slušný nadpriemer. 80/100 ()

Aky 

všechny recenze uživatele

Je to vydařené drama, ovšem rozhodně ne mysteriózní. Rozuzlení není úplně nepředvídatelné, nicméně příběhem drobně troušená nápověda napětí spíše umocňuje. Potěší spousta vedlejších motivů o sourozeneckých vztazích, vztazích mezi dětmi a pravými a nepravými rodiči, kvalitě práce policie a policejním svědomí... Celek je homogenní a pěkný. ()

Reklama

emma53 

všechny recenze uživatele

Výborná jednohubka, kde se jedna policistka zakousla do vyšetřování vraždy, která se odehrála před několika lety a byl za to odsouzen její manžel, který je však pro nedostatek důkazů a po několika odvoláních nakonec propuštěný na svobodu. Je vinný opravdu a nebo ne? Po třetím díle mám asi tři podezřelé a schází poslední díl, kde se to celé rozlouskne........a konec, který jsem viděla teprve dnes mě zklamal na plné čáře, v tom souhlasím s Dwaynem nicméně ten čtverec už tam nechám, ale je s hóóódně odřenýma ušima. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Málo sympatická hlavná postava a presladený happy end bránia tomu, aby sa z tohto krátkeho seriálu stalo silné krimi. A pritom rozbeh to má veľmi silný a nakoniec toho vraha nie je až tak ľahké odhaliť. Mám rád prekvapujúce konce, no napriek tomu sa tu nedá ísť vyššie, chýba tu ten pocit, keď si človek povie, toto bolo fakt dobré! ()

DwayneJohnson 

všechny recenze uživatele

Pořád je to nadprůměrné, o tom vážně žádná. Dobré, herecké výkony a svižný děj však v posledním díle potápí závěrečné odhalení, které mé svalnaté maličkosti přišly až moc za čarou. Pořád jsem si lámal hlavu, kdo za to všechno může, ale konec, kdy si pachatel sám naběhne na vidle, ten fakt neberu. A nezachránila to ani poslední scéna, za kterou nadšeně a hlasitě tleskám. Tři a půl, ať nežeru. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama