Reklama

Reklama

VOD (1)

Série(2) / Epizody(8)

David Collins se ze všech sil snaží znovu se postavit na nohy poté, co po sedmi letech ve věznici s vysokou ostrahou byl zrušen jeho rozsudek za vraždu jeho manželky. (Filmbox)

Videa (1)

Trailer

Recenze (22)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Málo sympatická hlavná postava a presladený happy end bránia tomu, aby sa z tohto krátkeho seriálu stalo silné krimi. A pritom rozbeh to má veľmi silný a nakoniec toho vraha nie je až tak ľahké odhaliť. Mám rád prekvapujúce konce, no napriek tomu sa tu nedá ísť vyššie, chýba tu ten pocit, keď si človek povie, toto bolo fakt dobré! ()

zahadum 

všechny recenze uživatele

Kladne hodnotím obe krátke ale výživné mini série. Tvorcovia nám celý čas predkladajú falošné indície a ukazujú prstom na všetkých okolo. Ako to už býva najväčšia tma je pod lampou. Dobré spracovanie, správni herci, dokonalé prípady. Škoda, že toho nie je viacej a nie sú trošku viacej rozvetvené. Ináč za mňa veľká spokojnosť. Minimalistické ale divácky atraktívne. 80 % ()

Reklama

vnimatkrasu 

všechny recenze uživatele

Atmosférou, gradací i samotným finále. Innocent působí jak spin-off slavnějšího Broadchurch. V typicky britském šarmu tak sázíte na pachatele, a díky sympatické stopáži si nestačíte ani kousat nehty. Jen je škoda, že tak snadno splyne. Nemá totiž nic, pro co byste si ho pamatovali pozítří. ()

dalia 

všechny recenze uživatele

Napínavá minisérie, velmi dobrý námět. Rozuzlení mne celkem uspokojilo, i když k němu došlo vinou poměrně hloupého podřeknutí. Samotná závěrečná scéna mne velmi potěšila. Hlavní hrdina mi nebyl sympatický natolik, abych mu dostatečně fandila, zpočátku sympatická vyšetřovatelka byla nakonec také docela zaujatá a ztrácela objektivitu. Také reakce doktorovy ženy mi připadala přehnaná. Celkový dojem je ale dobrý. ()

DwayneJohnson 

všechny recenze uživatele

Pořád je to nadprůměrné, o tom vážně žádná. Dobré, herecké výkony a svižný děj však v posledním díle potápí závěrečné odhalení, které mé svalnaté maličkosti přišly až moc za čarou. Pořád jsem si lámal hlavu, kdo za to všechno může, ale konec, kdy si pachatel sám naběhne na vidle, ten fakt neberu. A nezachránila to ani poslední scéna, za kterou nadšeně a hlasitě tleskám. Tři a půl, ať nežeru. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama