První série byla naprosto perfektní, řekl bych až dokonalá. Druhá řada už taková není. Opadlo mé nadšení a ani dějově už to není tak zajímavé. Ale pořád je to jedna z nejlepších věcí, která je pořád krásně zábavná i temná zároveň. A Kiernan Shipka je ještě lepší a krásnější, než v první řadě. Linka kolem Blackwooda je bezchybná, díl Doctor Cerberus's House of Horror absolutně dokonalý, stejně tak jako úžasné Michelle Gomez a Miranda Otto. Hlavní děj opět šlape jako hodinky a mix temného hororu a černé komedie jakbysmet. Vztahové věci a vedlejší zápletky obecně už tak dobré nebyly, zejména mně strašně štve Theo, která oproti první řadě, ve které i tak byla hodně, dostala ještě víc prostoru. Ve výsledku je to ale pořád na plný počet, protože takový seriál jako je Sabrina na trhu prostě není, takže v zásadě platí to, co jsem napsal k první sérii, jen už to není prostě ono. I tak se ale těším na třetí sérii, bude to jistě luxusní a já budu opět nadšený. A na Kiernan je prostě radost koukat. 95%..(14.6.2019)