USA, 2018, 10 h 32 min (Minutáž: 50–64 min)

Hudba:

Adam Taylor

Kiernan Shipka, Richard Coyle, Lucy Davis, Tati Gabrielle, Michelle Gomez, Ross Lynch, Miranda Otto, Bronson Pinchot, Jaz Sinclair, Sarah-Jane Redmond (více)

Epizody(11)

RonnieSmith

Na Sabrinu jsem se začala dívat jen kvůli krásné Kiernan Shipce a obecně jsem do seriálu neměla moc velké očekávání, ale byla jsem příjemně překvapena. Seriál má skvělou atmosféru a každá epizoda vás dokázala něčím zaujmout a pobavit. I když někomu může vadit tenhle mišmaš žánrů, mě to překvapivě chytlo. Občas mi už lezly krkem všechny ty feministické kecy, protože toho na můj vkus bylo prostě moc, ale chápu, jakou myšlenku tím chtějí poslat. Jinak je to skvělý příběh o mladé sympatické čarodějce se skvělými efekty, hudbou i prostředím, který určitě stojí za zhlédnutí. ()

Robin23b

Musím říct, že mě tenhle seriál mile překvapil, mísení naivity, středoškolského děje brutality a okultismu, kterého se v tomto seriálu rozhodě nešetří působí velice zajímavě. Děj se v některých částech zadrhává a je nudný, ovšem pak přijde ve správný moment spád, který vše napraví. Tři hvězdičky. ()