Moje honocení - VIZ 1.díl . R.Luknár, T. Medvecká a J.Hájek jsou výborní . Velmi přesní jsou T.Pavelka(vynikající role soudruha v tv-seriálu Zdivočelá země/2012/, Zlíbám tě,až zabiješ(3.díl tv-seriálu Vraždy v kruhu/2015/ a v tv-detektivce Všichni musí zemřít/2005/ + J.Zapletal (hrál J.Smrkovského ve filmu o srpnové invazi: Musíme se dohodnout(1968) ,tj.6.dílu ze série České století z r.2014 . Těším se na 5.díl ... .(27.9.2019)

mě to teda přišlo takový jednoduše předvídatelný..a s tou realitní makléřkou,dosti přehnaný... ale dozvěděla jsem se, že je to natočené podle skutečného případu, tak jen zírám, co je možné a je mi z toho smutno.... více zde: https://reportermagazin.cz/a/iN9fR/policajt-ktery-narazil(24.9.2019)

A pak že nejde "objednat" trestné stíhání, sice si částečně naběhl sám (vlivem dřívějšího rozhovoru a jednoho telefonátu, který byl úplně o něčem jiném), ale i tak to bylo až moc jednoduché. Navzdory názvu je to spíš tajná válka, hlavní protivníci na to mají své lidi a proti nim Mádl. Vedlejší případ se zaplétá do hlavního - celoseriálového.(21.12.2019)

• TETŘEF

Pozvolně ale s jistotou se to rozpadá. Příchod elitního nemluvného snipera na scénu jako deus-ex opepření už takhle rozverné a trochu sci-fi příběhu o solárech v krajině, kde nikdy nesvítí slunce..."takhle to tady chodí", ošívají se postavy tak často až to začne znít jako "hele potřebovali jsme, aby se dělo tohle tak jsme si všechno k tomu nahnuli". Na postavě Petra Svobody bylo nejvíc na začátku zajímavá ta proměna "úřad - policajt", ale zůstala úplně v pozadí a brzy spadla do kolejí "čerstný mezi špinavými", které neumí nijak ozvláštnit...až na tichého snipera a všechyn ty náhody okolo. Hups.(23.2.2021)

Trošku to ztrácí tah, a začíná mě srát obsah. Mádl výbornej, Svoboda je docela chudák. Naději mám v tom týpkovi s flintičkou. Ten by to vyřešit mohl :-) .......No a ta realitní píča.. ta měla od první vteřiny na xichtu napsaný, že je svině. ale todleto.. doufám že se v dalším díle uškvaří ve vlastním sádle :-) jinak jasně,..výběr herců vynikající.(28.9.2019)