Matt Cordell (Robert Z'Dar) býval poctivý policista až do té doby, než ho nespravedlivě odsoudili a poslali do vězení v Sing-Singu mezi kriminálníky, které sám předtím stíhal. Ti ho příšerně zohyzdili a zavraždili. On poté ožil a vraždil v ulicích bez rozdílů. Nyní potřetí je jeho stopa naplněná krví až po okraj. Kouzelníka Voodoo nenechá ani nachvíli v klidu. Podaří se detektivu Forrestovi (Robert Davi) šíleného policajta konečně zlikvidovat navždy? (Hamer Film)

Clark_Kent

Pekelníkovi Cordellovi se nechce prostě chcípnout. Třetí štafeta je pěkná svižná a hlavně navíc perfektní nápady kdy si McKinney připálí cigáro o Cordellovu hořící ruku, je prostě báječná. ()

horor2

Třetí díl nedosahuje kvalit předešlých dvou dílů. Pořád jde ale celkem o slušnou podívanou. Konec vylepšil trochu celkový dojem a po letech zvedám o * víc. ()

djbarrel

Mat Cordell jako víceméně kladný hrdina ? No potěš. Zachraňuje spravedlnost, potírá bezpráví a kosí lumpy - pravda občas sejme i někoho jen tak protože tam prostě byl, ale temný pomstychtivý démon je pryč. Což je škoda. Nicméně ale námět trojky není vůbec špatný, ale nějak se to prostě nepovedlo. Hlavně finále bylo tak trošku mimo. Jinak jsem se bavil celkem solidně a i když je to o fous horší než předchozí díly, tři hvězdy dám. 60 % ()

VanBradley89

Nejslabší Maniac cop, ale pořád ucházející zábava. Ve filmu se objeví tři chlapy z první Smrtonosné pasti, na skok se zastaví Robert Forster a Jackie Earle Haley je tu lepší záporák než jako Freddy. Jen škoda, že toho Cordella tak upozadili. ()

CrazymanM

Kupodivu musím konstatovat,že tenhle díl je asi ze všech tří nejlepší,i když scénáristicky je to hrozné a původní zápletka se zcela vytratila! ()

Madax

Zakončení kultovní trilogie je, jak se tak dívám, hodně nedoceněné. Přesto se vsak jedná, stejně jako v případě předchozích dílů, o nadprůměrný počin "béčkové" produkce. Potěší, že každý díl má svůj vlastní styl a nic se neopakuje. Po kriminální jedničce a akční dvojce tentokrát přichází čistý horor, s povedenou atmosférou, která je podpořena výbornou hudbou od Goldsmithe mladšího. Vraždy jsou působivé, herci svoje role zvládají dobře, dokonce i děj je v rámci žánru celkem propracovaný. Není tu nic, co by vyloženě iritovalo nebo působilo směšně. Každý jednotlivý díl Maniac Copa je mnohem kvalitnější, než cokoli ze sérií Pátek třináctého nebo SAW. Třetí díl není výjimkou a svoje čtyři hvězdičky si plně zaslouží. ()

karnifex odpad!

Tak tady už se to tvůrcům vymklo z rukou (ostatně, ačkoliv na CSFD je jako režisér uveden W. Lustig, v titulcích filmu je Alan Smithee - tak nevím). Jinak velmi fašistické, postavy většinou nesympatické (ty sympatické zabili v předchozích dílech), scénář naprosto dementní, záběry nezajímavé a hlavně je to nudné k uzoufání - prostě naprostý protiklad prvních dvou filmů. Ale i tak se v celkovém součtu jedná o lepší trilogii než Pán prstenů.. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Zabil jsem svoji advokátku." - "Bude ti přidělená nová a zadarmo." Vraždící polda byl vzkříšen, ale jako proč? Příběh se točí okolo policistky, která je postřelená a skončí v kómatu. Celý film se tedy odehrává v nemocnici. Robert Davi zneškodňuje syčáky, kteří dostali kolegyni do kómatu. Navíc si začne cvrlikat s pohlednou doktorkou. Vraždící polda je na druhé koleji. Pořádně využít je až v závěru, kde se utká s Robertkem. Je to víc akční film než horor. William Lustig tu sérii poslal do kytek. Já budu vzpomínat pouze na jeho povedenou jedničku. - 20%. ()