Matt Cordell (Robert Z'Dar) býval poctivý policista až do té doby, než ho nespravedlivě odsoudili a poslali do vězení v Sing-Singu mezi kriminálníky, které sám předtím stíhal. Ti ho příšerně zohyzdili a zavraždili. On poté ožil a vraždil v ulicích bez rozdílů. Nyní potřetí je jeho stopa naplněná krví až po okraj. Kouzelníka Voodoo nenechá ani nachvíli v klidu. Podaří se detektivu Forrestovi (Robert Davi) šíleného policajta konečně zlikvidovat navždy? (Hamer Film)

Jello Biafra

Tretia a záverečná časť série o vyšinutom policajtovi tentoraz pripomína skorej niektorý diel zo série Friday the 13th. Aj tu totiž hlavný záporák opäť vstáva z mrtvých a je skoro nezničiteľný. Tentoraz sa snaží zaviesť spravodlivosť na krivo obvinenej policajtke. Totálne béčkový sequel je smutnou bodkou za celou sériou a myslím že je len dobre že týmto dielom sa to celé skončilo. Vo vedlajšej úlohe narkomanského lupiča sa tu objavuje Jackie Earle Haley (Rorschach z filmu Watchmen). ()

iXtr3m3

Do tretice všetko dobré? Prd. Slabota nad slabotu. Táto trilógia právom zapadla a nehodí sa ani do osemdesiatiek ani do deväťdesiatiek, príbeh o ničom, pohnútky hlavnej zápornej postavy zvláštne, predvídacie schopnosti rovnako. Akcia sem tam ujde, ale inak je blbosť ako hrom. ()

Kalper

Je to klasický béčko, jen v něm netečou hektolitry kečupu. Celý děj je zajímavý, má celkem svižné tempo a závěrečná scéna, kdy si McKinney připálí cigáro o Cordellovu hořící ruku, je prostě skvělá. ()

divak84

pořád si to drží fajn temnou stránku. na sceně se konečně objevil charismatický správnacký polda. mě to bavilo i po několika shlédnutích. killstreak na policejni stanici, masakr ve špitále, nebo hlaška "aspon zemřel s usměvem"... je to solidní a poctivý horor ()

Haymar

Maniac Cop 3 je typickou trojkou se vším všudy - tedy i s učebnicově sestupnou tendencí! Ta tam je atmosféra jedničky, nenávratně pryč je i působivá akce dvojky... Tak co nám vlastně zbývá? Jen pár přestřelek a celkem povedené finále. Takže nic moc. ()

colapso

Mat je do poloviny příběhu hozen na druhou kolej,od druhé poloviny filmu kdy se konečně objeví na scéně se něco maličko začne dít,ale přeci jen tři vraždy jsou málo i na Cordella.Nejzajímavější zůstává závěrečná honička. ()

Paldiny

Na oboch stranách stoja dva pevné piliere, detektív McKinney a Maniak Cordell, ostatné medzi nimi už pokrivkáva. Dejovo je to najmä nevýrazný miš-maš, ktorý pracuje s viacero náčrtmi aké sa snaží na konci zlepiť dohromady. Preto tu máme kúzla woodoo čo nám kriesia mŕtvych, prašivých novinárov modliacich sa za štvoritú vraždu a najlepšie spachlenú dieťaťom, ďalej skorumpovanú políciu, skorumpovaných lekárov, smiešne zákony (zabil som si obhajcu.. Neboj, pridelia ti nového a zdarma) a neuveríte možno zostane priestor aj na manželský sľub. Akcie už pomenej, ale keď priľahnú prsty na spúšť, nohy na pedál, alebo sa nám špekáčik rozhodne vykonať údržbu nemocničných spotrebičov, film dostáva staré grády. Spracovanie sa rovnako nerovná lacnote a čierny humor miestami zahrá prvé husle, len už ten ťah na bránu nie je tak priamočiary ako predtým. V porovnaní s predchodcami určite slabší, no v konečnom dôsledku nie zas tak špatný prírastok. ()

woodsman odpad!

tak toto bola vazne sracka ta scena horiaceho auta na konci o uz bol vazne len vtip prve 2 dieli sa ale dali pozret pohode ()

rsimonyi

Třetí díl už poněkud ztrácí dech, ale pořád je to ještě slušný horůrek. Jen škoda, že nevznikl nějaký další a lepší díl. ()

Aurus

5/10. Za mě sklamání. Film se apsolutně nedá srovnat s prvním a druhým dílem které byly výborné. První díl byl atmosférický, druhý byl atmosférický a akční a tohle je akční komedie bez špetku hororu. Příběh je docela fajn, postavy ujdou, hudba je výborná, atmosféru tento film skoro nemá, napětí zde skoro neexistuje, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je docela povedená. Za mě sklamání. Na konci ten lolda přežil a byla to příprava na 4. díl který ale nikdy nevyšel což je škoda ale zas to je možná i dobře protože to co s ním udělali ve 3. díle tak to je na piču. ()

molcan2

Varovanie: Spoilery Ale čo keby si policajt Maniak našiel lásku? To je otázka, na ktorú si musíme odpovedať. Nie sme všetci hodní zbožňovania? Dokonca aj tí z nás, ktorí vstali z hrobu a zabili množstvo ľudí v posadnutej túžbe po krvavej pomste? Najskôr však problém, ako priviesť späť maniakálneho policajta, dôstojníka Matthewa Cordella, ktorého opäť hrá Robert Z'Dar. Nechajte to na Houngana Malfaiteura, ktorého hrá Julius Harris z filmov Peklo v Harleme, Čierny Cézar a Superfly. Milujem mená postáv, ktoré mal Harris vo filmoch, ako napríklad Tee Hee Johnson vo filme Žiť a nechať zomrieť, Hrobár v Darkmanovi a Speedbagger v Modlitbe valachov. Využíva temné sily voodoo, aby priviedol nášho obľúbeného chlapca v modrom späť zo záhrobia. Medzitým je tu aj ďalšia policajtka Katie Sullivanová (Gretchen Beckerová, ktorá hrá aj vo filme Ohnivá hlava a bola partnerkou Martina Landaua až do konca jeho života), ktorú postrelia pri prepadnutí samoobsluhy. Vďaka ďalšej policajnej korupcii je vykreslená ako osoba, ktorá použila neprimeranú silu, a muž, ktorý ju zastrelil, sa má dostať na slobodu, čo rozruší vyšetrujúceho policajta Seana McKinneyho (vracajúci sa - a vždy úžasný - Robert Davi). To rozruší aj maniakálneho policajta, ktorý sa objaví v nemocnici pripravený na chaos. Jedného chlapa zabije defibrilátorom a druhého rovno röntgenovým žiarením. A štyria novinári, ktorí sa pridali ku Kateinmu podrazu? Prípitok. McKinney sa spojí s doktorkou Susan Fowlerovou (Caitlin Dulanyová, ktorá spolu s Jesicou Barthovou vytvorila skupinu Hlasy v akcii po viacerých obvineniach voči Harveymu Weinsteinovi), aby vyšetrili vraždy a Kateino čudné správanie, hoci jej odumrel mozog. Maniakálny policajt sa zaujíma o Kate, ktorá sa podľa Houngana odmieta vrátiť zo zeme mŕtvych. Urobí teda to, čo by urobil každý z nás. Všetko - vrátane seba - podpáli. Napriek tomu, že telo titulného hrdinu poriadne vybuchne, prežije natoľko, že drží ohorenú ruku Kate aj v márnici. Tento film je plný talentov, vrátane Paula Gleasona z Raňajkového klubu, niekdajšieho herca Freddyho Kruegera Jackieho Earle Haleyho ako holdujúceho Franka Jessupa a Douga Savanta z Melrose Place a Roberta Forstera v úlohe lekárov. Kostol použitý vo filme je rovnaká lokalita ako v Prince of Darkness, Union Center for the Arts v Los Angeles. Film Maniac Cop III: Badge of Silence mal problematickú produkciu. Napriek tomu, že hrubý zostrih režiséra Williama Lustiga mal len 51 minút, odmietol nakrútiť dodatočné scény, ktoré chceli producenti. Preto je vo vydaní Blue Underground ako režisér uvedený Alan Smithee. Na vyplnenie medzier je tu niekoľko scén, ktoré sú zjavnými výstupmi z filmu Maniac Cop 2. ()

Hapretor

Úchylně blbé, lacině zahrané, lacině dotované, málo akční oproti předešlým dílům, maska Matta Prdela směšná. Atmosféra nulová. Aspoň místy vtipné. ()

MickeyStuma

Třetí snímek je krapet slabší než oba předchozí, ale co se týče akce a napětí, pořád se drží své nastavené úrovně. Tentokrát příběh více sází na akci než na hororovou atmosféru, takže je tu více drsných přestřelek, napětí a jedné dobře odvedené automobilové honičky na konci celého dějství. Daleko více v popředí je tedy tentokrát detektiv Sean McKinney v podání Roberta Daviho, než mstící se Matt Cordell, kterého si opět střihl Robert Z'Dar, i když je stále hlavní postavou. Dějství upozorňuje na špinavou práci reportérů v terénu v zájmu vlastního zisku, kdy jsou ochotni pošpinit i dobré jméno policistky a to přeci Cordell nemůže nechat jen tak. A pochopitelně ani korupce představitelů města nesmí chybět. Šamanské vsuvky se zdají být zbytečné, ale vzhledem k faktu, že byl Cordell šamanem vzkříšen, to bylo v podstatě nutné. Místy se děj zdá být natahovaný, ale přijde na to, jak takovou scénu divák pojme. Rozhodně je to v zájmu většího napětí a je otázkou, jestli se to skutečně povedlo. Ne, tentokrát se tradice špatného třetího dílu série minula účinku. Maniac cop 3 nepatří vyloženě mezi hororově akční pecku, ale špatný rozhodně také není. ()

Wallis3 odpad!

Kterak si Cordell, po okultním probuzení, pro nevěstu šel. U mě je to jasný, Maniac Cop už nikdy více. Vůbec si to nedokázalo udržet pozornost. ()

vozralec

Nejslabší z celé trilogie. Za zmínku stojí jen chodby s trubkami, McKinneyho vystřílení nemocnice a závěrečná honička s hořícím Cordellem. Prostě velké zklamání. ()

Knor

Rozhodně nejslabší díl série. Mat Cordell je sice hodně solidní kosič, ale nedostane tady tolik prostoru. Temnější atmosféra je fajn, ale něco jako woodoo rituály mi k tomuhle nějak nesedí, ale dá se to snést. Čekal jsem to horší. ()