Nesmělý řidič Uberu Stu (Kumail Nanjiani) touží po pětihvězdičkovém hodnocení od svých zákazníků a tak se snaží udělat vše pro jejich maximální pohodlí a naprostou spokojenost. Od milého úsměvu, nekonečné trpělivosti až po bonbóny zdarma. Ale když mu do auta nastoupí nevrlý obrovský chlap jménem Vic (Dave Bautista), zjistí, že úsměv a trpělivost na něj zrovna nezabírají. A bonbóny už vůbec ne. Z nerudného pasažéra se vyklube tajný policajt, který má zrovna po oční operaci, a tak nemůže řídit auto. Na cestu do akce, na jejímž konci by mělo být dopadení drogového dealera, si proto poněkud netradičně objedná právě Stuův Uber. Tím začíná jejich neuvěřitelná bláznivá spolujízda, kdy se nejistý Stu chtít nechtíc postupně zapojuje do Vicovy policejní akce. Zpočátku mu nahrazuje jeho nejistý zrak, ale jak akce nabírá obrátky, přebírá iniciativu a stává se pro tento den postrachem celého podsvětí. A pětihvězdičkové hodnocení a úsměvy už příliš neřeší. Ale možná bude Vic nakonec patřit mezi jeho nejspokojenější pasažéry a pomůže Stuovi vylepšit skóre. (Cinemart)

Torgal

Bez mučenia priznávam, že na tomto filme som sa chlámal zrejme najviac v tomto roku, až som bol sám prekvapený. Ťahúň filmu (a zábavy) je vystresovaný Kumail Nanjiani, ktorý sa fakt chová tak, ako by sa choval normálny jedinec keby ho prislepený Dave Bautista naviezol do prestreliek a policajných naháňačiek. To znamená, že je hysterický, totálne priposraný a s nervami na dranc. A preto aj strašne vtipný. Buddy chémia funguje výborne a to, že scenár je trikrát prevarený čaj mi vôbec nevadilo. Výborná zábava na večer. 7+/10 ()

emdvojka

Vtipná akčná komédia, ktorá trošku drsnejšie vyznieva, ale zasa o to viac funguje pri nenásilnom humore a aj keď sa nevyhne morálnym ponaučeniam nijak to nevadí, pretože tie znova a znova narážajú na drsnú povahu policajného detektíva, ktorý ich vždy zmetie zo stola. Príbeh je samé klišé, ale o to viac sa celý dej sústredí na vzťah medzi oboma hrdinami. Na konci sa to už nevyhne tým klasickým sentimentálnym kecom, ktoré proste asi musia byť,ale i tak dobrý film. ()

Razzor_82

Průměrná buddy komedie ale nic převratného. Zajeté klišé o policistovi který někoho zachraňuje přičemž, se mu někdo připlete do cesty a pomůže mu. Bautista perlí vtipné hlášky do půlky filmu a pak to upadne do nějaké šedi a ten muslimský taxikář začne být vážně otravný. 5/10 ()

kluzo

Takový neurazí, nenadchne. Viděl jsem dabované a neskutečně mě štval hlas hlavního golema... Podruhé už asi radši ne. Výborný soundtrack. ()

Hpatrik

První polovina docela zábavné se slušnými gagy, ta druhá se ale drží v zajetých kolejích a ničím nepřekvapí. Mezi ústřední dvojkou to ale docela funguje, takže mírná spokojenost. ()

Maximilianus

Kumail sa snaží hláškovať, čo to dá. Dave je celkom zábavný tiež, ale skôr fyzickou komikou. Ako dvojka sú fajn, napätie a chémia tam celkom je, takže sa na nich spolu dobre pozerá. Film ako taký ale nie je nič extra. Kumail hrá v podstate seba z The Big Sick, akurát aj ten humor nie je až tak dobre mierený, Pre mňa tam chýbala iskra. Snaha tam bola, aj pár dobrých nápadov, ale neohúrilo ma to. 6,4/10. ()

TomasRichtr

Sice ptákovina, ale zábavná ptákovina. Premisa "řidič uberu vozí osleplého policajta v honbě za zločinci" překvapivě funguje a není tak blbá, jak by se z traileru mohlo zdát. ()

Likan7

Čekal nějakou hroznou kravinu, ale vyklubala se z toho celkem solidní jednohubka. Slepý Bautista je sice občas těžko uvěřitelný, ale v rámci žánru to přejdete a budete se bavit. Stejně tak Vám bude připadat Kumail Nanjiani, který chce jen lepší hodnocení na Uberu. Potěší ještě Iko Uwais, ale ten má zoufale málo prostoru, aby rozjel svoje umění. ()

rublik05

Nová akční road-movie v podání Bautisty dopadla vcelku povedeně. Zpočátku se jedná pouze o béčkový akčňák, který se však rozjede v pohodovou akční komedii, kdy Bautista chrlí jednu hlášku za druhou, střílí a mlátí lidi hlava nehlava a většinu filmu je jak slon v porcelánu a to je na celém filmu to nejlepší. Hlavního tahouna zvládnul na výbornou, zdárně mu sekunduje jeho Uber parťák Nanjiani, který je sice místy až otravně ukňouraný, ale to asi k jeho roli patří. Závěr filmu působí lehce kostrbatě, ale celkově se snímek povedl, své si najdou jak milovníci komedie tak i akčních filmů. Za mě spokojenost, takový jednoduchý oddechový filmek. 6/10. ()

LordMysti

Až se divím že jsem dal 4*, ale ono to na mě fungovalo a výborně. V podstatě nenáročná jednoduchá akční komedie, ale díky výbornému obsazení hlavních hrdinů kteří opravdu na první pohled působí jako den a noc jsem se bavil od začátku do konce. K tomu místy docela drsná akce, zajímavé gagy s elektroautem a prostě za mě palec nahoru! ()

Acrobat

Sranda, že sa človek pristihol pri myšlienke, či nepozerá tri filmy. So zmyslom, nadväznosťou, či serióznosťou si tento film ruku podať nemohol už len zákonite, pretože napr. scéna v supermarkete je akoby snovou reláciou a ponechaním hercov nech si robia čo chcú, a niekto zabudol vypnúť kameru. Samozrejme film nevie, či má byť pomstou za policajnú partnerku alebo rádoby komédiou, nie je tým pádom ničím a keď už máš pocit že nedôjde na sex, prdy a podobné americkou produkciou tlačené bludy, tak neboj, budú. Objavia sa z ničoho nič, zamávajú inteligenciou a horší herecký výkon poloslepého človeka aby jeden hľadal. Celkovo sa uberajúcim malým časom cítim trápnejšie a vlastne si premietam boje Ika v Merantau a podobne, lebo netuším čím by sa človek mal zabaviť. Alebo som to celé nepochopil a je tento film výstavnou kritikou dnešnej doby, mobilových zombie ľudí a aplikácii a straty súkromia ? Možno, ale viac mi vyhovuje dráma. (videné 11.11.2019, BDrip) ()

ER

Slušná komedie s vyrovnaným dějem,kde nikde nic nedrhne. K tomu slušná porce hlášek a dobré herecké výkony. Pobavilo. ()

E lan

Akčních filmů starého střihu je hodně, hodně málo. A člověk si někdy potřebuje mentálně odpočinout. A hle, sem tam se něco slušného a nečekaného vyklube. Sem tam sranda, přiměřená délka a slušné herecké výkony. Prima večer u filmu... ()

gemi

Ze startu jsem myslel, že je to nějaký jiný film, protože to jako komedie vůbec nezačíná. Pak ale na scénu přijde Ind z Uberu a začne jízda. Doslova. Dobrých komedií je málo, proto dávám čtyři, ačkoliv to bylo těsně. ()

bearmeedek

Tak jako spousta ostatních jsem šel do filmu s obavami. Ale zjistil jsem, že se mohu podívat na celý film bez pocitu marnosti. Dokonce čím víc se film blížil ke konci, byl zajímavější. Jinak pouze poznámka ke smíchu a komedii. Už se stalo zvykem, že se u nových komedií nesmějeme. ()

Nix

Hodně jsem začal sledovat Dejva a musím říct, že tento film mne překvapil. Je to skvělá buddy komedie, opravdu jsem se bavil a zase Dejv zahrál až překvapivě dobře. Jde vidět, že neumí jen mlátit s lidmi o zem, ale umí i pobavit. ()

Robbi

Skuteční filmoví odborníci tu najdou mnoho inspirace a použitých schémat, ti, kteří mají v oblibě filmy s nesourodými dvojicemi se budou bavit. Když k tomu přidáme několik opravdu svižných vtipů (... řeknu otci, že masturbuješ na záchodě pro invalidy - Tak já to budu dělat jen na normálním!), vidím to na poctivých 70 %. Protože systém hvězdiček podobné hodnocení neumožňuje, budu tentokrát poněkud štědřejší. ()

Clark_Kent

Bautistovi komediální talent nechybí. Je to hodně a bezvadně humorem odlehčená krimi, která dokáže diváka udržet. Občas tam lítaj vzduchem sice trapnější dialogy, jinak příběh odsejpá poměrně rychle a svižně. ()