BestRanger

Jeden z TOP filmov. Kombinácia country hudby, pekných záberov z prírody a skvelého životného ponaučenia bol skvele stráveným časom. Letmý humor s peknou zápletkou a neštandardným koncom naozaj zaujal. ()

BStone

Co naplat, Clint Eastwood je zkrátka třída před kamerou i za ní a i v tomto filmu a ve svém požehnaném věku prostě válí... Jako pošťák drogového kartelu je zkrátka neodolatelný. Laskavý snímek o ne moc laskavém světě spolehlivě zasahuje tam, kde má. 80% ()

sadsammy

To je další špička od Clinta Eastwooda a zas nádherný příběh. Sice příběh je docela otřepaný, ale Clint ho vypraví naprosto jiným způsobem a dodá ještě k tomu své herecké schopnosti a dobrou hudbu a má z toho úžasný thriller. Je tu dobré forky a zase celá pravda skutečného života, ne nějaký blbý a přitroublý příběh o dědku, který jezdí na pickupu a nelegálně rozváží ccn, ale to je příběh o nešt'astném člověkě, který dával přednost práci a vesměs zapomíná na svoji rodinu a prostě v jeho obličeje vidět jakou bolesti on trpí a prochází hrůzou. Je naprosto silný herecký výkon a obrovská oddanost své práce jako řežisérovi a také i herci. Koncovka klasicky ve stylu Eastwooda a hlavně ty kytky, které byly v průběhu všeho filmu taky davaj tajný smysl pro hlavní hrdinu. Od půlky filmu jsem se bala co se stane s Dědou, fakt jsem nechtěla aby ho zastřelili nebo uvězněli, ale je to prostě zločinec, který má celý ranec bolesti za sebou. ()

zdendyss93

Tak tohle je pašerák, jak má být! Clint stále nevezme do ruky stařeckou hůl, na nohy neobuje papuče a místo toho nám i v téměř devadesáti letech servíruje pořádnou dávku napětí, srdceryvného příběhu (i když ne nijak extra originálního) i super černého humoru. Bradley Cooper čím dál lepší, dřív jsem ho vůbec nemusel, ale spojení s Clintem prostě funguje :-) Nejedná se určitě o takovou pecku, jako je třeba Gran Torino, ale nechci hledat chyby na perfektním filmu. A tohle perfektní je! "Já rád vám negrům pomáhám " :-):-) Ten chlap je ďábel! 90% ()

710.cz

Pindejte si tu jak chcete, ale pro mě, tedy pro člověka, který Eastwooda opravdu nemusí, jasných pět hvězd. ()

astroweb

Velmi slabé, naopak hodně pomalé, až nudné. Nejzajímavější byla demonstrace sociálního zabezpečení v USA, což mě zároveň nejvíc rozčilovalo. Jeho nejslabší herecký i režisérský počin. ()

Rosamunde

Earle má rád ludi, rád sa nimi obklopuje a je aj obľúbený. Ľudia sú tým, za čo vymenil v minulosti svoj čas s rodinou. Earle je starý muž, ale vie opäť začínať , stareckú bezprostrednosť nepriznáva, ale podáva ju ako svoju prirodzenú povahovú črtu. Dejom filmu rezonuje Eastwoodov vysoký vek, ak by hlavnú postavu hral mladší herec , potom by dejová zápletka bolo to jediné, čo divák mohol sledovať, takto sa tu natíska aj Eastwoodov osobný pocit zo starnutia, čo by nebolo na škodu celkovej kvality filmu, ak aj toto, svoje osobné pocity, chcel Eastwood divákovi sprostredkovať. ()

PowPow

Nemá to tu sílu a intenzitu jako jiné Clintovy filmy. Příběh je průměrný, větev s rodinnými problémy klišé. ALE Clint samotný hraje jako naprostý Bůh. Věřil jsem mu doslova každý moment, od jeho falešného zpěvu v autě po přátelství s agentem, který ho chytá. Jeho postradatelné postavy mi bylo líto - a když film vyvolá v divákovi emoce, vyhrál. K tomu to má tu sympatickou starosvětskost, kterou jsem si coby fanoušek starších filmů dokonale užil. ()

miro70

Pěkně se na to kouká, ale jen s vypnutým myšlením. Kartel se chová jako parta dětí základní školy. Najít ztraceného kurýra, který má u sebe zboží, mobil a je s rodinou? Asi neřešitelný rébus... Velké zklamání od jinak úžasného CE. ()

Milonak

Prostě ne - stejný dojem jako u Grand Torina. Opět přeplácaná, na city hrající pohádka pro dospělé, která se tváří jako reálný příběh ze života se snahou o "cool" film. Ve skutečnosti je to takový navlhlý sen stárnoucího muže (Eastwooda) o tom, jak by mohl být nějaký životní příběh zajímavý. Nebo je to možná z jeho strany jen marketingový tah jak naservírovat divákům něco rádoby zajímavého z "civilního" života. Hlavní hrdinovi se vlastně nemá proč fandit - na rodinu kašle a nakonec se  snaží koupit si lásku nejbližších pomocí peněz získaných převážením drog. Je to strašně předvídatelné a opravdu hloupé - vždy jsem si říkal, že se to snad touto cestou nemůže vydat a bohužel ano. Je to v jádru jen špatně natočený kýč a mimochodem - Eastwoodovy hlášky už časem taky vyčichly.... ()

supg

Po druhém zhlédnutí dávám za 5. Ať už jakkoliv těžko uveritelny příběh, kterak stařík ke štěstí přišel, tak závěr je neuvěřitelně silný. Clint možná neplive všude okolo sebe, ale co se týče samotného herectví, tak za mne nejlepší jeho výkon. ()

lineker

Nikomu to neříkejte, ale stejně jak se vám přejí sebelepší pokrm, tak i Clintovy ve stále stejném formátu předkládané filmy, mohou způsobit, že vás časem přestanou divácky naplňovat. ()

milos.bradik

Námět dobrý, ale ten Eastwood tady byl děsně nesympatický dědek, který kašle na rodinu, potom začne převážet drogy a najednou je z něj oblíbenec všech, protože má prachy, že porušuje zákony je mu zcela fuk a bratříčkuje se s mafiány. Takový hrdina není můj typ a přál jsem mu, aby se v tom pěkně vymáchal a nic na tom nezmění to, že najednou sedí vedle ženy na smrtelné posteli, protože předtím na rodinu celý život kašlal a staral se jen o sebe. Dobře věděl, že to co dělá je špatné a dělat z něj klaďáka je stejné jako jej dělat z nájemného vraha, který vraždí přece také jen proto, aby měl prachy a mohl se postarat o svou rodinu. ()