hony23

Takřka 90 letý Eastwood popírá všechny přírodní zákony. Nejen že s bravurou zahrál titulní roli staříka, který si přivydělává pašováním kokainu, ale celý film i produkoval a zrežíroval. Ano, Gran Torino bylo o něco lepší, ale ani zde nemám výtek a co musím ocenit, Eastwood na rozdíl od jiných zestárlých akčních hrdinů nepůsobí ve svých rolích trapně, ale naopak neskutečně autenticky. ()

mouzi

Je to hrozna skoda. Je to kvalitativne o dost niz, nez jsem u Clinta zvykly. V prve rade vzhledem k obsahu je stopaze az moc. Je to i roli, kterou Clint ztvarnuje, tedy uplne jinde, nez je u nej zvykem. Dobra, proti zmene nic nemam, jenze se to tahne jak sopel a tech "cest" je zobrazenych mozna zbytecne moc. Je tam taky hafo nesrovnalosti. Nemyslim, ze je to spoiler, takze na plnou hubu muzu rict, ze mi vadilo uz jen to, ze Morfeus tam byl uplne z prdele a uplne vsechno Bradleymu odkyval. Nesmysl. Gangsteri si vsimli, ze policie kontroluje vsechny cerne pickupy. Vymenili na pristi jizdu Earlovi auto? Ne. To je jen to hlavni, co mi utkvelo. Jinak to opravdu postradalo akcnost a jedine, co mi trochu zvedlo naladu, byl ten Clintuv skleb pri zatykani v zaveru. Slabe 4*. ()

pan_ponozka

Clint Eastwood mezi hereckym komparzem z lidove skoly umeni. Necekal jsem nove Gran Torino, Snipera, nebo Milion dollar baby. Prostoduchy scenar, zadna zapletka a i kdyz staricky Clint dela co muze, film to nezachrani. ()

Franki69

Už jen proto, že tenhle film může být rozloučení Clinta Eastwooda s filmařským světem před i za kamerou Pašerák za vidění stojí. Krásně podané lidské drama v perfektním a hlavně uvěřitelném podání matadora filmového plátna, který ze svého charismatu ani v bezmála 90 letech neztratil ani kapku. Bez problémů utáhne téměř dvouhodinovou stopáž a nepoleví ani na vteřinu. A i kdyby jen jeden divák přijal jeho sdělení o rodině, nebyl natočený zbytečně. Je moc dobrý a určitě se k němu ještě vrátím, jako k dobré knížce. Dávám 90% ()

Hvězdář

Vše vypadá slibně, už z popisu. Začátek parádně rozehraný, příběh skvěle vystavěný, člověk se těší, kdy to praskne a něco pořádného se stane. Ale nic moc se neděje. A nakonec jsou titulky. Zkrátka, trošku nuda, což je velká škoda, protože potenciál to mělo obrovský. Trochu připomene Gran Torino, jakoby to byla jakési nostalgické vzpomínání, snad pokus o vzkříšení toho skvělého filmu, které se nezdařilo. Škoda. ()

bonovox

Pohodový filmík s nestárnucim Clintom, ktorý si svoju postavu perfektne vychutnáva a chŕli nevídané množstvo vtipov. Škoda pílišnej predvídateľnosti deja. 70%. ()

kolly13

Aplaus kmetovi, který mladým vytře svým výkonem zrak (s podporou jednoho z těch mladých...). Měl jsem strach, aby Clint došel vždy kam má a neodvezli ho na JIPku, takže spousta malých vítěztví, ale nezlehčujme výkon, nápad i realizaci, která je nadprůměrně dobrá. ()

Perunwit

Já toho chlapa prostě miluju. ČR měla Karla, zeměkoule má Clinta. Je to kurevsky starej drsňák, co pěstuje lilie a pašuje kokain, takovej Leonovo praděda. Užil sem si to. ()

Kozlowski8

Příběh, rozdělený do dvou rovin. První je ta "akční", kdy Clint, coby kurýr, rozváží drogy - druhá řeší jeho rodinné problémy. Ta první rovina je ale co do akčnosti suchá, příliš utažená, bez překvapení, prostě nemastná-neslaná. Druhá rovněž ničím zvlášť nepřekvapí, nenadchne, nestrhne. Takže prostě normální průměrnej biják, který stojí a padá s osobností Clinta Eastwooda. Bez něj bych měl problém i se třemi *. 60%. ()

jackalsc

Pohodový film. Bylo zde pár much a hlavně je hodně zvláštní dceřin přístup, kde naráz otočí o 180° a vůbec nezáleží že náš 90 letý papík pašoval a zabil pár členů gangu. Naráz přece miluje rodinu no ne? :) Film si fakt brouká na jakou strunu se mu zrovna zachce a logiku v tom moc nesleduje. Ale jako oddychovka proč ne. "The only people who want to live to 100 are 99 year olds.” ()

Niloho

Je to opět další z neuvěřitelně povedených filmů z producentsko-režijní dílny “CE”, dokonce okořeněno i účinkováním samotného genia v hlavní roli - je to opravdu radost, že existují ještě takoví umělci a Clint Eastwood, který letos v květnu oslaví neuvěřitelné 90. narozeniny, je jedním z nejlepších a navíc zraje jako víno - řekl bych - čím starší - tím lepší. Značka “CE” je opravdová záruka kvality!!! ()

Tomas_PO

Eastwoodovka s Eastwoodom v hlavnej úlohe. Úctivých 88 rokov síce hereckému výkonu nevadí, no režijnému už áno. Je to v podstate len čajový odvar, ktorý povrchovo líže témy imigrácie, drogových dílerov, vlastenectva a rodiny. Do istej miery sa to dá tolerovať len ako Eastwoodov životný odkaz spoločnosti - trávte viac času so svojou rodinou. Nepomohlo ani angažovanie hniezdnych Bradley Cooper a Michael Peña. ()

jjjerry

Jako vždy skvělý a neuvěřitelně reálný Clint Eastowood. Suprový Bradley Cooper. Mihne se tam vlastně je parkárt, ale zamilujete si ho. Velmi dobré překvapení. Jediná vada na kráse, trošku zbytečně dlouhá stopáž. Ale kdo z Vás by tohle zrežíroval a zahrál v 88 letech? :-D ()

esmoke

Devadesátiletý Earl (Eastwood) je bez peněz a rodina ho nemá ráda. Shodou náhod začne pracovat pro mexický kartel jako pašerák - důchodce nikdo nepodezřívá. (CZ dabing) Rozpočet: $50 miliónů, Tržby: $174,804 miliónů. ()

john986

Ze zacatku dobry, pak zacne vadit pomalej spad a na konec prekvapeni v tom, ze to nema zadnou pointu... nejslabsi strankou je scenar. ()

sirjohn

Jedním slovem Clintovka. Gran Torino bylo o hvězdu napřed, i díky úctyhodnému výkonu si ale Pašerák 4 hvězdy zaslouží. Velmi trefně napsán komentář od Malarkey. ()