Úniková hra

• Slovensko Úniková hra (více)

Psychologický thriller Úniková hra vypráví příběh šesti lidí, kteří přijali výzvu zúčastnit se únikové hry. Velmi brzy ale zjistí, že ze hry cesta ven neexistuje… a začíná boj o přežití. (Falcon)

J.Mayen

Sam jsem nedavno v escape room byl a v jedne mistnosti se dalo podvadet aniz by na to nekdo prisel nebo nekde vedel, zde tedy nasich par vytecniku nemelo moc na vybranou a nemeli moc casu,ale i ja jsem sem tam videl moznosti jak se patim vyhnout a to nejsem zadny genius, jako cela tahle slavna parta. Film se mi presto libil, i pres absenci napadu, jelikoz tyhle vsechny pasti byly az moc predvidatelne.. co prijde priste? Dockame se pokracovani? ()

Marcas

7,5/10. Escape room je podle mě film se zajímavou zápletkou, postavami i koncem. Přišlo mi ale, že konec byl trošičku překombinovaný, ale zároveň mě celkem překvapil zvrat u jedné z postav. Film bych doporučil, jelikož jde o zábavnou podívanou, i když se tak nemusí na první pohled zdát, tak příběhy postav vás zajímají čím dál více, a chcete se dozvědět, proč jsou právě oni těmi "vyvolenými", kteří mají tu čest zahrát si tuto vskutku originální únikovou hru. ()

Dejf4

Kouká se na to celkem dobře, ale potenciál byl podle mého nevyužit a je to spíše jednohubka na dlouhý zimní večery. Svižný děj, sympatické postavy, nápaditý design jednotlivých místností, ale také až moc překombinované a nevýrazné finále, atmosféra též pokulhávala. Chybí tomu trochu větší tah na branku. Klasický průměr. 6/10 ()

BlondJames

Mě to bavilo, a to dokonce moc.. Napětí střídá napětí, a ne jen nějakej vraždící masakr.Herci sympaťáci, prostě konečně něco, u čeho jsem zase neusnula.. ()

blondboss

Poviem pravdu, že nebola to žiadna sláva a dosť sa to snažilo podobať na svojich slávnejších predchodcov, a v zásade sa to aj celkom darí. Je to ale menej krvavé a aj menej zauzlené. Každopádne ja ale takýto typ filmu môžem a celkom slušne som sa pobavil, a práve preto aj pridávam tú štvrtú hviezdu. 70 % ()

blazma

Escape room, je i dnes stále zábavná atrakce, kterou lidé a skupiny přátel rádi vyhledávají. Takže celkem logicky i tento film bude lákat, protože spoustu znám napadla myšlenka co kdyby to náhodou bylo doopravdy a fakt vám šlo o život. Tenhle film funguje. Snaží se vám dodat příběhy lidí, jejich osudy a důvod proč byli vybráni zrovna oni. Dokonce s nimi začnete mít i soucit a budete se o některé strachovat. takže příjemné překvapení. ()

Nikolas__

V Escape Room mě paradoxně nezaujalo skoro nic, což mě vážně docela mrzí, z tohoto konceptu šlo udělat určitě mnohem výživnější zábavné thriller-béčko. Strašné postavy, nenápadité místnosti. Není to nejhorší, není to ani moc nudné, ale nestačí tohle mi postě nestačí. Teď nevím jestli se mám nějak zvlášť těšit na dvojku. ()

elanista1

Tento koncept sme už videli a je ťažké už niečím prekvapiť, ale mám pocit že tento film dokáže celkom stať na svojich nohách. Väčšinou takéto skupinové horory kazia otravné postavy a zle dialógy, tu bolo znesiteľne s dobre rozvíjajúcim sa dejom, zaujímavými miestnosťami a rýchlym spadom bez nudy. Slušných 60% ()

Arigato

Připadá-li vám Saw drastické, tato únikovka pro vás bude ideální. Oproti Saw ale bohužel polevuje i v dalších směrech, než jen brutalita. Všechny postavy jsou vesměs irelevantní a působí na mě poněkud prvoplánově a tak nějak ploše. Navíc se chvílemi rozhodují strašně podivně, i když k tomu mám u hororového žánru vždy určitou míru benevolence. Filmu pak v závěru dochází dech a doplácí na skoro až nelogické překombinování. O žádný velký zářez pro hororový žánr nejde, je to spíš taková svižnější oddechovka. ()

Petper

Moje prvé tohtoročné kino dopadlo úplne excelentne. Výborný napád ktorý neostal premrhaný, skvelo vybraté a spracované miestnosti z ktorých by sa von dostal len málokto a k tomu sympatická skupina hercov (za mňa favorit Taylor Russel) . Zbožnujem filmy kde človek može len tažko uhádnuť čo sa stane dalej a kde musí aj divák zapojiť hlavu. A toto je presne ono ! Jediná vec ktorú by som vytkol je ten začiatok , kvoli ktorému sme sa z časti dozvedeli kto prežije túto šialenú hru. Som veľmi rád že to skončilo neuzavreto , a možem sa tešiť na druhú časť. Masterpiece vo svojom obore . Za mňa 80% ()

Doggie773

Dlouho jsem nebyla u filmu tak napjatá od začátku až do konce. Úžasně zpracovaný psychothriller mě uchvátil hlavně tím jakým stylem byl natočen.Celou dobu jsem byla napjatá s nevědomostí co se bude dít dál. Tyto typy filmů opravdu miluji a musím říct že tohle byl jeden z těch nejlepších. Akorát mi přišlo že zkopírovali Saw a dali tomu jemnější atmosféru, myšlenka myslím zůstává stejná- ,,Pokud neunikneš včas, zemřeš". Ale to mi nějak extra nevadilo protože Saw není úplně film, který bych si ráda pustila. ()

ir.hools

Hutná atmosféra, divák napnutý jak špagat. Celý film trne a zaraženy do sedačky očima sune skupinku dál a modlí se v co nejmenší ztráty. Hrdinové super grupa, nikdo není vysloveně na zabití, takže jim člověk fandí. Hra je fakt pěkně promyšlená, hezky to zapadá a hlavně to diváka baví. Možná bych maličko pozměnila úplný závěr filmu, nicméně solidní 4* a super zážitek! Rozhodně kousek, který stojí za vidění. ()

Joeman

Ano, je to dobrá žánrovka, kvalitní popcornový film, který jsem si užil se vším všudy bez předsudků a očekávání. Jak už tu bylo řečeno vícekrát, šlape to, herci jsou dobří, děj má logiku, spád, napětí. Ale... je to prostě přehnané. Ve skutečnosti by to nemohlo být tak dokonale promyšlené, nikdy by na řešení nemohli přijít vždy v poslední sekundě a nikdy by to nemohli tak dobře utajit. V tomto směru to celkově vypadá až moc dokonale, uměle až odtažitě. Ale možná bez toho by to nebyla taková zábava. ()

veverysiak

Je mi úplne jasné, že kopec viac či menej neschopných trtkov v movie rezorte, sa bude stále snažiť vytrieskať lóve vykrádaním úspešných prvotín, preto tu stále budú trápne klony a fejky rôznych alienov a čeľustí a hviezdnych vojen a dní nezávislostí, hen toť podnikavci uchmatli Saw a Cube, pridali trochu tmy, vyčančaných rekvizít a preafektovaných aktérov, zavreli, zahrkali, no a mindžovina je na svete, zle, všetko zle, v relatívnom napätí ma udržiavali akurát tak cecky oblečenej blondíny, akurátže mrcha zostala do skonu oblečená, takže 15%. ()

rigby

Chvílemi trochu psycho, ale jinak v tom nic hlubšího nemá smysl hledat. Všechno je postaveno jenom na efektu. Podruhé už bych se na to nedíval, protože mi to nic nepřineslo. ()

Úniková hra se dočká pokračování

Úniková hra se dočká pokračování

26.02.2019

Hororový thriller Úniková hra od Adama Robitela (Insidious: Poslední klíč) se v roce 2020 dočká pokračování. Studio Sony Pictures je podle všeho nadmíru spokojeno s výdělky levného hororu (rozpočet… (více)