Bloodshot

• USA Bloodshot (více)

Ve snímku podle komiksového bestselleru ztvárňuje Vin Diesel vojáka Raye Garrisona, který byl zabit v boji a znovu oživen korporací RST jako superhrdina Bloodshot. Nanotechnologie v jeho žilách z něj činní nezastavitelného bojovníka obdařeného nadlidskou silou a schopností okamžitě se uzdravovat. Korporace RST však neovládá pouze Bloodshotovo tělo, ale i jeho mysl a vzpomínky. Ray neví, co je skutečné a co je lež, a tak se rozhodne to zjistit. (Falcon)

brasek

Naivný a hlúpy akčný príbeh, v niektorých momentoch silne trápne scény. Zrod ďalšieho komiksového hrdinu sa podľa mňa nepodaril. ()

Dr_Berry

Stačí se mrknout na trailer a viděl jsem celý film. Film nic víc nenabídne. Je to smůla, ptž to má potenciál a slušel by tomu krvavější kabátek. ()

Rian_witcher

Kdyby se raději vrátil Diesel ke své kultovní postavě Riddicka. Tohle mohl být podle námětu zajímavý komiksový film. Bohužel z toho vznikl sci fi snímek jak z béčkových videofilmů minulého století. A "herectví" Vin Diesela tomu dalo korunu. Postavy neměly čas na vývoj a sloužily jen jako křoví pro mizerně natočenou i zahranou akci, kde snad byla na úplně každý souboj použitá počítačová grafika. ()

v.indruchova

Překvapivě mě to sedlo. Herci který mám ráda. Myšlenka která mi sedí. Efekty se povedli. Něco bylo přitažený za vlasy ale viděla jsem horší. Tohle je taková superhrdinská ale ze žádného ze světů DC a Mar. ty se  teď zas tak nevyznamenaly. Takovej "terminátor" ale né Arnold ale V/W/in. I když to není ačko ale té práce na efektech to musím uznat. Je pravda že to odsejpá. ()

Camel91

Nevím proč, ale myslím si že v současné době to neprorazí nebo minimálně to nevydělá tolik, sice načasování je relativně dobré, jelikož teď zrovna je klid od komiksů chvíli, ale v konkurenci MCU to prostě neobstojí, navíc trailer neláká na nic extra krom efektů, je to samozřejmě pojaté víc jako akční film než to jak to pojali u Disneyho a dá se očekávat i dospělejší přístup, ale nevím na to jak mám rád komiksy a na každý film chodím do kina, tak toto asi vynechám, navíc mě přijde že právě díky velké masivy filmů od MCU a v zápětí hned DCU to nenabízí nic co bychom v posledních 10 letech neviděli právě od konkurence...připomíná mi to relativně Ghost in the Shell..... Vina jsem měl rád, ale v poslední době to je jedno co hraje furt je to ta stejná póza od dob poslední lovec čarodějnic mi přijde že nepředvedl nic inovačního a nějak mě přestal bavit, dokonce i ten Bloodshoot mě přijde podobný filmům ve kterým už jsme ho viděli v minulosti taková kombinace Ridicka s Babylonem a vizuálem mě to zase připomíná loňský Hobbs a Shaw nebo mám pocit že koukám na trailer nového XXX 4.a to vidím jako problém... samozřejmě jestli se mílím nebo ne, uvidíme až to uvidím ()

Raziel811

Nečekal jsem nic a na poměry Diesela jsem relativně něco dostal. Ano, Diesel hraje svou klasickou polohu drsňáka, ale tady to relativně funguje a najdou se tu a tam i vizuálně zajímavé scény. Od příběhu jsme nic nečekal a i tak mě překvapilo, jak se místy zcela zadrhnul a návaznost některých scén taktéž nedávala logiku. Ale o to tu nejde, prostě je to akční výplach na jedno odpoledne a pak odškrtnou v seznamu "viděl jsem". Nic víc, nic míň. ()

Thug_Leo

V.Diesel dokazuje, že se snaží hrát jenom jeden typ postavy a stále nosí stejné tílko, aby divákům připoměl kdo vlastně je. Co se týká filmu, tak obsahuje špatnou kameru, která dělá akci nepřehlednou, nulové napětí a nějaký zajímavý nápad nebo scénu nečekejte. Vhodné do zkrachovalé videopůjčovny. ()

StressMode

Příjemné akční sci-fi s áčkovou náladou. Jak teď vidím trailery, tak jsem rád, že jsem si to pustil aniž bych cokoli o filmu věděl. Viděl jsem Diesela a řekl si, zkusím to. A udělal jsem dobře. I zdejší popisek prozrazuje příliš moc a dovedu si představit jak to někomu může zkazit zážitek. Ani hloupý to tak nebylo. Dokonce jsem si uměl představit i PC hru podobného ražení. Příběh by na to byl tak akorát. Pro ty co si zjistí o fillmu minimum to myslím bude příjemný zažítek :) ()

Tomulka

Velké napomádované totální nebudu sprostý. Co mi dal tento film? Nic. A já mu také nedám nic. Za efekty a dobrý námět dám jednu. Jsem měkota. ()

Stinger78

Vzhledem k tomu, že z trailerů se vědělo prakticky vše a po uplynutí úvodní sekvence s akcí v Keni a nezbytné lehce romantické scéně v Itálii byla půlhodina filmu v trapu, bylo jasné, že na samotné gró moc času nebude. A taky ne. Žádné promyšlenosti, Nafťák prakticky hned poznal, kdo na něj hraje šmé a rozhodl se teda nakopávat prdele. Takže tu máme akční řachandu, digibordel a vtipného "ajťáka". Uteklo to jako sviňa a já vlástně nevím... Byl to dobrý film, byl to špatný film, nebo jaký to byl vlastně film? Něco, co změní kinematografii asi ne, ale úplná srágora taky ne. No uvidíme, co Valiant vyplodí příště, postav mají víc než dost... ()

soukyd33

Akční to je, zvukové efekty nejsou špatné, ale jinak nic moc. Nový superhrdina je tady. Připomíná to Terminátora Temný osud. Hvězdiček 2 ()

v0jt1s3k

Bohužel další důkaz, že Vin sám o sobě film neutahne. Že to je béčko by se tomu dalo odpustit, vizuál místy opravdu pěkný, ale spousta oslích můstků potápí celkem zajímavou zápletku na dno ()

Mukade

+ 1* za Eizu, ona je jeden z mála 4**-ových prvkov toho filmu, aj keď aj to je dosť plytké, keďže je čisto len eye-candy ()

HBJ

Není to tak zlý, jak tu zas všichni ti intelektuální tragédi brečí.Efekty slabší, ale jinak standartní a průměrný sci-fi s unaveným Dieselem, který se dá určitě vidět znova v rámci aktuální chřipkové epidemie.. ()

malyLibor

Předlohu neznám, od filmu očekávám, že mne bude po celou svou délku držet v sále nebo u compu a že bude mít happy end. A to se tady povedlo výborně, takže bych dal 4*. Nicméně skvělý výběr herců v hlavních rolích je jedna hvězda navíc a scifíčkům dávám vždy +1*, takže za mne dnes 6* a těším se na reprízu. ()

Luciaaas2

Nic jiného jsem nečekal, to co za posledních pár let točí Vin Diesel je strašný odpad. Přitom je skvělý herec i režisér a nechápu, jak může svůj talent utápět v těchto béčko - céčkových filmech. Tady prostě nic nefunguje, Mělo to potencionál a chtěl jsem tomu věřit, že Nafťák se konečně po dlouhé době předvede ()

Vin Diesel se vrátí jako Bloodshot

Vin Diesel se vrátí jako Bloodshot

12.11.2020

Komiksový snímek Bloodshot byl jeden z prvních, kterého zasáhla první vlna koronaviru a s ní spojené zavírání kin. Film tak přeskočil kina a zamířil rovnou na VOD služby, jenom aby se později vrátil… (více)

Bloodshot brzy k digitálnímu stažení

Bloodshot brzy k digitálnímu stažení

19.03.2020

Sony Pictures Entertainment se rozhodlo po vzoru Universalu a Warnerů zpřístupnit nový akční snímek Bloodshot s Vinem Dieselem k digitálnímu stažení. Film bude k dispozici u různých prodejců už 24.… (více)

Tiché místo 2 a další filmy se odkládají

Tiché místo 2 a další filmy se odkládají

12.03.2020

Jen týden před premiérou se rozhodlo studio Paramount Pictures pro jistotu posunout snímek Tiché místo 2 na pozdější datum. Oznámil to samotný herec, producent a režisér John Krasinski na svém… (více)

PF 2020

PF 2020