• zputnik
  ***

  Předně: zajímavé a pěkné téma. Se zpracováním a některými scénami je to již imho horší. Nechci se příliš zabývat tím, nakolik byly herecké výkony hlavních protagonistů trefné a reálné; mě neoslovily. Pokud je tento snímek pro někoho nemravokárný, pak já mám zcela opačný dojem. Na sílu mi pasíroval určité myšlenky a... nebylo mi to milé (viz například rozhovor Carly a její matky na golfovišti). Stejně tak mně zaskočily některé scény. Za všechny například ta ze zásnubního večírku. Studený pot, který mně oblel byl dílem právě probíhajícího trapasu... ale z největší části zpracováním této scény + přehráváním. Shrnuto a podtrženo: Co se Vám tu snažím říct? Mně tento snímek prostě nedostal. Nebyl špatný, ale nebyl taky extra dobrý. Průměr.(11.3.2005)

 • Ozo
  ***

  Po delší době jsem si pustil trochu té romantiky s příchutí komedie a musím říct, že jsem spokojen. Moc mne potěšil především Giovanni Ribisi, zato mi trochu vadila upjatá matka ztvárněná Diane Keaton, než jsem si připustil, že takhle to je - matky jsou prostě matky. Přiznám se bez mučení, že těch zhruba patnáct minut v závěru filmu mi vehnalo slzy do očí.(18.3.2012)

 • Amynka
  *****

  No, tak opět jsem narazila na oblíbenej filmek,kterej jsem zapomněla po zaregistrování na čsfd ohodnotit!Tenhle film mě dostal..už je to pár let co jsem ho naposled viděla a určitě si ho v nejbližší době zase pustím!Giovanni Ribisi je dokonalej a Juliette Lewis taky..mě to prostě dojalo!!!Na lásku má právo KAŽDEJ!!!!!!!(28.6.2014)

 • Rex Mundi
  ****

  Mať despotickú a neurotickú mamičku, ktorá má vysokú školu snobstva a ignorancie a život trávi listovaním časopisov a riadením životov ostatných je ťažké, aj keď ste normálni. Ešte horšie to vyzerá, keď je vaša duševná výbava na hranici svojprávnosti a napriek tomu chcete žiť ako dospelý samostatný človek :-) Krehký príbeh o spoznávaní reality a boji dvoch svetov - pokrytecky uhladeného a detsky úprimného - sa odohráva v pomerne krátkom časovom období a vierohodne zvládnutej téme herecky kraľujú dospelo infantilná Juliette Lewis, vášnivo nevyrovnaný Giovanni Ribisi a dôstojne hysterická Diane Keaton.(18.7.2005)

 • castor
  ***

  Dlouho jsem tuhle netradiční romanci chtěl vidět, a tak je na úvod třeba podotknout, že jde nejspíš o poslední nadprůměrný projekt Garryho Marshalla. Komedie o plnění snů, o poznávání vlastních možností, je nekonvenční, na hollywoodské poměry nezvyklá (retardovaná milenecká dvojice, homosexualita) a herecky bravurně zvládnutá. Chytlavé songy, citlivé dialogy, spolehlivá režie, protahovaný happy-end a povinný prvek Hector Elizondo.(8.1.2006)

 • - Ve scéně, kdy Carla (Juliette Lewis) navštíví Dannyho (Giovanni Ribisi) byt, dívají se spolu na film Absolvent (1967). (agass)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace