Prolhané krásky: Perfekcionistky (TV seriál)

Pretty Little Liars: The Perfectionists

Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 2019, 7 h 15 min (Minutáž: 41–45 min)

Mě se to moc líbilo. Jen mě trochu zarazil vzhled postav, které by jakoby z oka vypadly postavám z PPL. Mám na mysli Emily, Hannu a Ariu. Zápletka nebyla špatná, v každém díle bylo hodně napětí, ale hlavně zvědavost. Na jednu stránku škoda, že měl seriál jen jednu sérii, ale na druhou jsem ráda. Poněvadž čekat dalších 7 let na rozuzlení by mě asi zabilo. Do té doby bych asi sešla věkem!(4.3.2020)

• Marze

Perfekcionistky jsou v souladu současného ducha originálních seriálů, aby se diváci těšili na další díl. Mě to moc nezaujalo.(21.8.2019)

• krisikowa

Jáj, Bože můj, to bylo utrpení. Tohle neobstojí ani jako kulisa. Fleshbecky hrozně retardují děj, jsou otravný, postavy jsou otravný, celý to je otravný. A Alisson na tom není o moc líp. Celej tenhle divnosvět je špatnej, jak jen cokoli od Shepardový může být. A to jsem první série PLL měla docela ráda. Bodík dávám za obstojnou kameru.(3.7.2019)

Dala jsem si maraton seriálu Pretty Little Liars a poté jsem se rozhodla mrknout i na tohle... a i když jsem od toho moc nečekala, bavilo mě to snad mnohem víc než PLL. Bylo to i mnohem uvěřitelnější a nezdálo se mi to tak přitažené za vlasy... jasně, ke konci to zase byla jedna velká sledovačka, ale i potencionální dobré pokračování... škoda, že nakonec žádné nebylo. Alison a Mona tady byly mnohem lepší než v původním seriálu.(7.4.2020)