Detektiv Chadwick Boseman dostane na starost případ hromadné vraždy policistů, které někdo zabil v jedné místní restauraci, jež sloužila jako úschovna drog. Aby pachatelé nemohli uniknout, nechá uzavřít všech 21 mostů vedoucích z Manhattanu. V průběhu vyšetřování nachází další stopy vedoucí i do samotného policejního sboru. Podaří se mu dopadnout všechny, kteří jedou v tomto krvavém drogovém byznysu? (TV Nova)

Dogfish

Zkorumpovaní poldové, kteří převážejí kokain ve svých autech a tím si finančně pomáhají ke svým malým platům - hodně přitažené za vlasy. Jinak slušný akční děj. ()

bararich8

Velmi slušná old school krimi se špinavými poldy. Příběh se nakonec vyvine trochu jinak, než by jeden zpočátku čekal, a to potěší. Film je řemeslně pěkně zvládnutý a vše tam celkem funguje, napětí a tempo je udržováno po celou dobu, akce je dostatek v podobě klasických přestřelek. Tyhle kousky neomrzí, 4* ()

tomik99

Poměrně příjemná kriminálka, kdy sice víte, kam příběh povede a jaké zvraty vás čekají, ale ve finále jsem to těm tvůrcům žral až do poslední chvíle, protože se vše odkrývalo postupně, tak nějak do sebe zapadlo. Jasně, pár hluchých míst to má, ale bavil jsem se opravdu skvěle. Chadwick Boseman zvládl roli dobře a ochranářský Black Panther si dokázal poradit sám bez větší asistence ostatních (i když i ti byli super). Je zvláštní, že ve finále jsem skoro litoval ty dva týpky, kteří si přišli pro kokain, do jaké šlamastyky se to nevědomky namočili. Ale tak to někdy bývá. Velice příjemná kriminálka, která má tak akorát stopáž. A bavilo mě to královsky. ()

maciii

Příjemná hodinka a půl se svižně natočeným thrillerem, který po dokoukaní okamžitě upadl v zapomnění. ()

Vabr

Hodně zapomenutelný film. Už po pár dnech jsem si ho nepamatoval. Akční filmy mi přijdou ve většině jen průměrné nebo nadprůměrné. Toto bylo průměrné. Podíval jsem se kvůli nápadu uzavření 21 mostů. Bohužel ve filmu na to byl hodně malý důraz a bylo to vedlejší. Celkově to bylo neoriginální a místy nudné. Moc akční to nebylo. Byl to hrozně běžný nápad a ničím originální nebyl. Ještě, že si to už nepamatuju, jinak bych byl zklamanej. VYHODNOCENÍ: DOUFÁM, ŽE TAKOVÝ POČET MOSTŮ Z OSTROVA VE SKUTEČNOSTI VEDE ()

dalziel

No kto by to len povedal. Nemastný neslaný večer a ja sa len tak prehŕňam v archíve skylinku a narazím na tento skvost o ktorom som nemal ani potuchy. Suprová temná krimoška ktorá vás pohltí. ()

DAPDO

Kdybych neviděl filmů s podobnou zápletkou do roka tolik, že mi nestačí prsty na ruce, tak 21 mostů asi ohodnotím líp. Jenže prostě na jedný straně spravedlivej polda, na druhé zkorumpovaní policajti, do toho drogy, takže nic novýho. Za velkou louží tohle točí jak na běžícím páse. Každopádně akční scény a střílečky dobře udělaný, na druhou stranu pár situací ve filmu naprosto postrádá logiku. 60%. ()

Razzor_82

"Raději se podívám ďáblu do očí" Úderná krimi s pořádnou akcí a efektními přestřelkami. Hlavně ta první byla neskutečně syrová! Korupce v policejních složkách je sice omleté téma ale tady se dočkáme zajímavého rozuzlení.  Atmosféricky depresivní projížďka městem. Chadwick Boseman je sympaťák v roli detektiva. 8/10 ()

rublik05

21 Bridges je pro mě velmi milým překvapením. Nečekal jsem, že se v roce 2019 dočkám tak povedeného krimi-thrilleru. Celý film má neskutečný spád. Jelikož není zbytečně moc dlouhý, tak nemá víceméně žádná hluchá místa, vůbec nenudí a pořád se něco děje a je na co koukat. Herecky je snímek zvládnutý perfektně, hercům role sedly a nikdo zbytečně nepřehrává. Z postav mě bavil zejména hlavní herec Chadwick Boseman, kterému role dokonale sedla a jako policista působil velmi přesvědčivě. Velkým plusem je zde také kvalitní kamera, díky které jsou přestřelky přehledné a akční scény dobře natočené. Celkově filmu v podstatě nelze moc co vytknout, akce i napětí dobré, zajímavé rozuzlení a překvapivý závěr taktéž diváka velmi potěší. Žánrově je to sice už provařené téma, přesto kvalitně zpracované a s filmem jsem moc spokojený. 8/10. ()

ER

Tak má vypadat akční krimi, které odsýpá, jak přesýpací hodiny. Ještě to chtělo vymazlenější finále a přibyla by 5 hvězdička. ()

waska

Skvělá jednohubka, sice lehce předvídatelná, ale líbilo se. Boseman v jedné z posledních rolí jako vždy skvělý. Siennu uvidím vždy rád. ()

gemi

V devadesátkách by to označili za akční film a obsahovalo by to pětinu akce. Dnes je to v kategorii drama/thriller, přitom akční je to od první minuty až do té poslední, jen s několika málo místy k vydechnutí, které ale rozhodně nenudí. Kvalitní detektivka od začátku do konce. ()

E lan

Příjemná akčně thrillerová podívaná jako by z devadesátých let. Jednoduchá zápletka, dobří herci, rozumná délka a příjemné rozuzlení. ()

Crosshair

3,5* Prijmene prekvapeni. Rychla predstavovacka hlavniho hrdiny jen aby se dej presunul doprostred nepovedene kradeze kokainu. Rychle tempo, plno honicek, prestrelek, jen skoda, ze je to cele dost predvidatelne. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů