Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Policejní bál se neúprosně blíží. Vlasta proto vyrazí s Karlem do nového kadeřnictví, aby si vzal jeho vlasy do parády talentovaný Michal, kterého však předchozí večer někdo zabil. Kamila zavede vyšetřování do místní gay komunity, a aby toho nebylo málo, parťáka mu dělá patoložka Veronika, k níž možná něco cítí. Karel mezitím zamíří za svým kadeřníkem, který se pro místní drbny stane podezřelým číslo jedna. Vlasta se přidává na stranu drben, s čímž Karel zásadně nesouhlasí. (Česká televize)

(více)

Recenze (7)

kluzo 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Já se u tohoto seriálu fakt dobře bavím. Nenuceny, klidný průběh, žádný stres. Přesto, že se řeší kriminální případy, dýchá na mě z každého dílu vtip a pohoda. ()

Reklama

callix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hnusná vytlemená Beretová, už je jí nějak moc. A seriál se blíží k Topinkovi, tak to možná ani nedokoukám. Hudba hrozná, nechápu proč ČT ke všem novým seriálům dává hudbu od Hájka :-( ()

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kde jsou ty časy, kdy se v rodinných komediálních seriálech nemluvilo sprostě jak v existenciálním filmu, kdy policajti nevyšetřovali v gay barech a neoblejzali bordely.... já už jsem asi moc starej. ()

Galerie (28)

Reklama

Reklama