Středoškolačka Kelly Van Ryanová okatě nadbíhá světáckému školnímu poradci Samu Lombardovi. Nakonec se vetře do jeho domu, odkud však zanedlouho uteče. Její matka další den ohlásí na policii, že Lombardo její dceru znásilnil. Detektiv Ray Duquette a jeho kolegyně Gloria Perezová dívku vyslechnou a jsou přesvědčeni, že si všechno vymyslela. Zpráva o znásilnění se však rychle rozkřikne. Sam přijde o práci a otec jeho milenky Barbary mu zakáže stýkat se s jeho dcerou. A tak si najme pokoutního právníka Kena Bowdena, aby ho hájil. Svými milostnými pletkami se netají, trvá však na tom, že zásadně nespí se studentkami. Detektivové navštíví vzpurnou studentku Suzii Tollerovou, která bydlí v přívěsu za městem. Ta jim poví, že ji Sam Lombardo také před rokem znásilnil, a na základě její výpovědi je zatčen. Soudní jednání pro něj zpočátku nevypadá nadějně, potom však Bowden tvrdě přitlačí na Suzii, která přizná, že to nebyla pravda. Navíc prozradí, že Kelly si vše vymyslela, aby se pomstila za to, že ji odmítl. Výsledkem procesu je mimosoudní vyrovnání, které Samovi vynese osm a půl milionu dolarů odškodného. Sam opouští město a v zapadlém motelu se setká s oběma dívkami... (TV Nova)

L3G1ON4R

Vcelku atraktivní snímek, s bohužel předem rozeznatelnou zápletkou. Choulostivé hrátky však některé nedostatky nahrazují, avšak né každého můžou nadchnout. Filmová role pro Matta Dilona je dle mého gusta jak vyšitá, avšak nejvtipnější herec z celého filmu byl Bill Muray jakožto pofidérní právník. ()

MarkHoppus

Perfekntě zamotaný film od samého začátku, jen těžko vám tady půjde předpovídat děj, protože je rychlý a často se kompletně změní situace postav, Kevin Bacon zahrál skvěle cílevědomého detektiva, který to nakonec celé rozlouskne, ostatní hvězdy předvedly průměrný výkon, díky tomu se podle mě tenhle film nidky nestane trhákem, ale potenciál určitě má. ()

Heyyy

Zvraty, zvraty, zvraty. Film jsem dokoukala už před 20 minutama, ale stále si to snažím srovnat v hlavě... A to jsem ještě netušila, že budou tak důležitý závěrečný scény v titulcích... Ke konci už mi ty překvapení přišly spíš trapný. A navíc ať přemýšlím jak přemýšlím tak nevím a teď SPOILER - proč měli údajně zabít Neve Campbell - kvůli Denise, aby to na ní mohli hodit, a dostali ji tím za mříže? Ale ta by přeci určitě zjistila, že Neve dál žije, a u soudu by to celé napráskala... Nebo kvůli policajtovi, aby ho přesvěčili a šel do toho, protože Neve neměl rád už z dřívějška? Zkrátka tak spletitý, těžko uvěřitelný a pro mě nepochopitelný, že 2 * budou tak adekvátní. ()

Tominni

Na začátku vypadá vše celkem jasně, bohatá rozmazlená dívka, žádaný vychovatel na škole a obžaloba ze znásilnění a pak přichází zvrat za zvratem a nikdo nevěří nikomu a ničemu. Nakonec ani divák scénáristovi, protože čeho je moc, toho je příliš - i co se týče scénáře. ()

Patches1984

Nebezpečné hry jsem poprvé viděl před nějakými dvanácti lety na Nově, aniž bych dopředu věděl, do čeho jdu. Tehdy mě opravdu příjemně překvapil neočekávanými dějovými zvraty a celkově zajímavým příběhem. A světe div se, po dvanácti letech, ačkoliv jsem si dopředu přečetl anotaci a vzpomněl si na většinu děje z doby, kdy jsem film viděl poprvé, mě pořád dokázal plně zaujmout. Někomu může přijít zvrat každých deset minut jako samoúčelný a laciný způsob budování zápletky, ale mě tyhle typy thrillerů zkrátka baví. K tomu krásně realisticky sobecké postavy, trocha toho erotického dusna, atraktivní kontrast floridských pláží a bažin a hlavně opět skvělý Bill Murray v kameu. Prostě nemůžu jinak. 8/10 ()

subic

Bill Murray s krčním límcem a v bledě modrém saku :-) Tohle nemá ani kapku dramatičnosti,tak bych o tom mluvil jako o úsměvném filmu až komedii něco ve stylu 6 pohřbů a 1 svatba. Herci z komedií a ti, co po většinou hrají trotly, to nemůže nikdo myslet vážně. 70% ()

Luuzyka

Snímek má vlastně ve své podstatě dobrý nápad. Povedená zápletka a zajímavý příběh, to všechno ale totálně zhatí posledních 15 minut filmu. Na konci zjistíte, že nemůžete věřit absolutně ničemu, co se celou hodinu a půl odehrávalo. Tyhle šokující zvraty bohužel kazí celý film, který by jinak mohl být velmi zajímavý. ()

kslaww

Zvraty mám velmi rád....ve filmu jich jevíc než dost takže nouze o nudu nebyla. Navíc sexy scéna když holky myjou auto je super ()

Guran

Po velice slibném začátku se z filmu začala stávat pěkná hovadina s nesmyslnými zvraty, které měly diváka překvapit, místo toho ho však naštvou. Snímek vám tak přijde jako 100x ojetý scénář, který už nic nezpraví. OD filmu jsem nic nečekal, takže mě to nezklamalo, ale ani nepotěšilo. ()

george82

Když jsem byl puberťák, tak jsem z těch holek byl vedle. S odstupem času vše vymizelo...i pohled na kvalitu filmu. :-D ()

0verseer

Wild Things patrí do kategórie filmov na jedno pozretie. Chvíľu som uvažoval aj nad vyšším hodnotením, ale tie zvraty už sú ku koncu fakt viac zneužívané ako využívané v prospech snímku. Zahrané je to priemerne, no aspoň že sa oko môže pokochať krivkami krásky Denise Richards, ktoré sú tu ukázané v plnej svojej paráde. Aj to môže poslúžiť mužského (a možno aj časti ženského) publika ako motivácia k vzhliadnutiu. 6/10 ()

Hemlock

Skupinka amerických vědců publikovala přelomovou studii, ve které přišli s tvrzením, že každá třetí žena je stejná svině, jako první dvě - no nevím, ale v tomto případě se trefili do černého. Solidní psycho plné zvratů a sexu - 70%. ()

ostravak30

Úvod filmu působí jako příběh, ale dále se to mění. Jako bychom sledovali jedno přebití trumfu za druhým. Sled událostí, který nám je vysvětlen až v úplném závěru s titulky. Není to až takové drama, spíše jedno překvapení stíhá druhé až se konečně dozvíme pravdivé a úplné vyprávění příběhu. Trochu zvláštní film, pravda jest. ()

mrclTV

Hrozné dialógy, ochotnícke prejavy vedľajších postáv, smiešne trápna zápletka (pozor budú aj zvraty! - prvý je fajn, no potom ich príde ďalších desať rovnakých...), postavy len tak ledabolo nahádzané na Floridu, kde sa každý s každým pozná a každý s každým je.., čistý brak.... ale je tu Denise Richards v najlepšej forme! Čo je jediný dôvod, prečo film pozerať, lebo inak sa pri Wild Things cítim, ako keby som pozeral po 100 minút intro do porna (ešte aj ten názov... :D). Aj Bill Murray to tu celkom ťahá, zvyšok ansámblu už radšej viac nekomentujem. Miestami je to aj celkom dobrá komédia (len neviem, či to bol aj zámer, alebo nie) Dve hviezdičky.... lebo.... mám svoje dôvody.... ()

filmuska

Počas filmu som nevedela,či je to thriller alebo len jeho paródia.Veľká pointa-budiž,ale dostať do príbehu neočakávané zvraty,hoci aj za cenu logiky,to bol krok vedľa.Neočakávané sa v tomto prípade trošku podobá pojmu iracionálne.Alebo bol scenárista príliš opitý,alebo som to sledovala prĺiš triezva. ()

Marg

Nadprůměrný thriller díky překvapivým dějovým zvratům. Ten první byl opravdu nečekaný, ale postupem času si na to člověk zvykne a pak už skoro nevěří nikomu, respektive ho už ty další zvraty tak nepřekvapí. ()

Jonatthan

Začalo to jako soudní drama o falešně obviněném pedagogovi, než přišel první zvrat...pak druhý...třetí...atd. Bylo jich opravdu dost, ale musím přiznat - nenudil jsem se! Jen jsem čekal, kdy přijde opravdu ten poslední... Lepší 3 hvězdičky. ()

Graham

Když vidíte tenhle film poprvé, je to o tom, že se neustále domníváte, že už víte, jak to je a ono je to pak poněkud jinak. To znamená průměrný snímek s několika výraznými zvraty. Ale když už víte, o co jde, je to najednou ohromná zábava. Moc mě baví sledovat, jak to všichni na sebe hrajou. A samozřejmě především na nás. Kromě toho doplněno velmi zajímavým hereckým obsazením. ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“

24.08.2008

Denise a Neve opět spolu

Denise a Neve opět spolu

17.02.2006

Filmová společnost Mandalay nominovala na post režiséra připravovaného snímku BACKSTABBERS vyhasínající hvězdu Johna McNaughtona a hodlá do něj obsadit herečky Denise Richards a Neve Campbell, pro… (více)