Středoškolačka Kelly Van Ryanová okatě nadbíhá světáckému školnímu poradci Samu Lombardovi. Nakonec se vetře do jeho domu, odkud však zanedlouho uteče. Její matka další den ohlásí na policii, že Lombardo její dceru znásilnil. Detektiv Ray Duquette a jeho kolegyně Gloria Perezová dívku vyslechnou a jsou přesvědčeni, že si všechno vymyslela. Zpráva o znásilnění se však rychle rozkřikne. Sam přijde o práci a otec jeho milenky Barbary mu zakáže stýkat se s jeho dcerou. A tak si najme pokoutního právníka Kena Bowdena, aby ho hájil. Svými milostnými pletkami se netají, trvá však na tom, že zásadně nespí se studentkami. Detektivové navštíví vzpurnou studentku Suzii Tollerovou, která bydlí v přívěsu za městem. Ta jim poví, že ji Sam Lombardo také před rokem znásilnil, a na základě její výpovědi je zatčen. Soudní jednání pro něj zpočátku nevypadá nadějně, potom však Bowden tvrdě přitlačí na Suzii, která přizná, že to nebyla pravda. Navíc prozradí, že Kelly si vše vymyslela, aby se pomstila za to, že ji odmítl. Výsledkem procesu je mimosoudní vyrovnání, které Samovi vynese osm a půl milionu dolarů odškodného. Sam opouští město a v zapadlém motelu se setká s oběma dívkami... (TV Nova)

numi odpad!

Denise Richards je krásná a erotické scény s ní jsou zajímavé, to ano, ale to opravdu tento film spasit nemůže. To si raději pustím Femme Fatale, kde k těm erotickým scénám je přiložen i hodně kvalitní a zajímavý scénář, který z diváka nedělá blázna. Dějové zvraty jsou ke konci filmu až k breku a divák na konci neví, jestli se ještě něco dalšího nestane. Ono by to ani nevadilo, kdyby k tomu byla alespoň trochu připravená půda. [srpen 2005] ()

Maq

Pokud bych hodnotil audiovizuální tvorbu podle vizáže hlavních hrdinek, to bych mohl nejvíc hvězdiček chrlit za reklamy na zahradní a dřevorubeckou techniku. --- Chvíli to vypadalo, že půjde o společensko-kritické drama (něco jako Human Stain nebo Life of David Gale), ale rychle to ztrácelo uvěřitelné rozměry. Vzápětí se z toho vyklubala hodně povrchní slátanina. --- Jen nechejme modelky předvádět lesbické scény. Třeba se prodá víc křovinořezů. K čemu jinému by to mělo být? ()

René.girl

Tenhle film je něco mezi lepším studentským filmem s filmovou zápletkou, která by uspěla možná tak v pornu - kromě sexy Denise Richards (kterou si i já jako holka nemůžu odpustit ocenit) a té vtipné "cvrající" hudby je tam jinak totiž všechno úplně špatně. 18% ()

YURAyura

Dalsi film plny zapornych postav ;]] Takove ze zivota ja muzu... Navic pekne baby, dobri koreni a slusny scenar s plachetnici. Oddechovka, co potesi ()

Eldrick

Příliš přetaktovaný závěř, který chvílemi připomíná Merlose Place... Ale není to špatné - když se k tomu přičtou ty erotické scény. :) ()

Anglie

Je sice pěkné, že dvěma hlavním ženským hrdinkám to tu sluší, ale co je to platné, když scénárista předvádí naprosto nesmyslné kotrmelce v ději? Opravdu špatné. ()

OG_Swifty

Konečně jsem dohledal a zkouknul ten správný "erotický thriller", co jsem dlouhou dobu hledal :)) Když jsem někdy mezi lety 99-00 viděl jako náctiletý pozdě v noci v televizi tenhle film, silně to na mě zapůsobilo. Už nedokážu říct, zda to bylo kvůli tehdy explicitním erotickým scénám, nebo kvůli sérii nečekaných zvratů. Po shlédnutí teď cítím takový krásný rozporuplný pocit blaženosti (bohužel fyzické nikoliv) a sentimentality, což se krásně mísí s veselostí z až komických závěrečných zvratů. Zápletka je každopádně nečekaná a její rozuzlení je vůči divákovi nefér, protože v několika momentech film líčí události lživě (nevim, proč tam je to máchání lahví od šampaňskýho a cákání krve, když ve finále si trhala zuby sama kleštěma a pokud to bylo domluvený, proč najednou to divadýlko s balením do igelitu atp). Zatímco celou dobu si film drží určitou úroveň mysteriozna a neví se, co se bude dít, konec na plachetnici byl chvílema čitelnej (prosimtě, prachy Ti nedám, ale pojď se projet na moře a dělej tam pičoviny na okraji lodě) a chvílema zase trapnej. Rozuzlení "Suzie má IQ kolem 200 bodů" bylo fakt směšný a to její blond háro bylo hnusný. A taky sem si všim, že měla všechny zuby. No každopádně celkově si film drží docela dobře tempo a 2/3 jsou dobře vymyšlený a zahraný drama, závěr na pláži nevímkde a na lodi je naopak trapnej. Reálně tak na 3 a půl hvězdy, tady dám slabší 4. ()

MartinNDL

Sex z toho jen vyzařuje. Autoři na to hodně sázeli, když vybírali herečky, i když psali scénář. Ale obojí se jim víceméně povedlo. Hrdinky jsou k sežrání a i k jiným věcem a film je zábavný. ()

ZoltanCZ

Silně překombinovaný příběh, a to hlavně ke konci. Zvraty se snažili tvůrci na diváka vybafnout nečekaně, ale časem už jsem začal kroutit hlavou, na co si to scénárista hraje. Herci se snaží seč můžou, celkově průměr, film měl ale větší potenciál... ()

Morloth

Tak tohle bylo na mě moc. Zvratů, až to bylo zvrácené. ALe rozhodně se mi líbil Bill Murray a holky byly taky pěkný. I když Denisa Richards má moc velký prsa, ale to je tak, proti gustu, že... ()

Martin741

Nie som fundom tychto prekombinovanych dejov, kde kazdych 10 minut vyjde najavo sokujuca udalost, a tak sa dej filmu zvrati a naberie novy smer. Ale ako obvinenie nevinneho cloveka /Matt Dillon -Ztracenci a Drave Ryby/ z toho, co nespachal, ma film rychly spad a dobre ubieha. Neve Campbell a Denise Richards boli vyborne, Dillona nemam rad. Ale odviedol dobru pracu. Rezia na urovni, sice priemerna, ale dobre natocena rutina. 66 % ()

cariada

Tenhle film je krásná ukázka bezpáteřnosti. Jeden podráží druhého až se vám nechce věřit , že to tak skutečně je. Prostě taková pyramida, kde uspěje jen ten nejvyšší. Každý každého jen využíje a odhodí. Povedený snímek. ()

starbrejkr

Musím říct, že mě skoro až šokovalo, jak to bylo celý zašmodrchaný. Čekal jsem klasický lepší thriller lehce smrdící béčkem schovájící nedostatky za překrásnou Denise Richards. Takhle se z toho ale vyklubal na rok 1998 vskutku originální a okolo půlnoci na divákovu hlavu docela náročný film. Bez závětečných titulků bych byl úplně mimo, díky nim jsem si pak v hlavě srovnával vše asi jen čtvrt hodiny:-)) Jen jedinou věcí si nejsem jistý, rolí právníka v celém plánu, ale z toho co jsem pochopil, nejspíš toho věděl po hlavním strůjci nejvíc. ()

cubajz

hlavně kvůli kráskám Neve Cambell a Denise Richards jsem tento film viděl v době puberty několikrát a musím říct, že i po těch letech má své kouzlo. Pěkně zamotaná detektivka natočená v lehce retro stylu, která si libuje v dějových zvratech a končí překvapivým rozuzlením.. ()

Wormboy

Vyborne obsadena a velmi slusne prekombinovana zalezitost,snad az prilis. Ak niekto povie,ze odhadol zaver,tak bud je boh,alebo pozeral film odzadu :) ()

Juto

Excentrický erotický thriller ktorý je mimoriadne zábavný. Áno, je to smiešne a kýčovité, ale dosť som sa pri tom aj pobavil. 6/10 ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“

24.08.2008

Denise a Neve opět spolu

Denise a Neve opět spolu

17.02.2006

Filmová společnost Mandalay nominovala na post režiséra připravovaného snímku BACKSTABBERS vyhasínající hvězdu Johna McNaughtona a hodlá do něj obsadit herečky Denise Richards a Neve Campbell, pro… (více)