Horoucí láska (S01E06) (epizoda)

 • USA

  Burning Love

Drama

USA, 2017, 52 min

 • VLADEK
  ****

  Možná až tady se dostáváme blíž ke 4 hvězdčkám, ale je to letmý dotek.(22.4.2017)

 • NinadeL
  *****

  Blížíme se k finále mílovými kroky, zápletka se Ziggym se zaostřuje a Celeste a Madeline se stávají novými osobnostmi. Radost pohledět.(29.8.2017)

 • Anderton
  ****

  Rozhodne konvenčnejšie ako v predchádzajúcej epizóde, ale aj tak vám už v tejto fáze Big little lies a jej protagonistky (protagonisti) nedajú vydýchnuť. Ide zrejme o veľký nádych pre vyvrcholením, trochu sa menia pozície, z nepriateliek môžu byť zrazu kamarátky, no veď to poznáte. A vy čoraz viac držíte palce Celeste, aby sa vzchopila a nielen sa pozrela realite do očí, ale jej bola schopná aj čeliť.(11.3.2018)

 • castor
  ****

  Dál dumáme nad tím, co se asi může stát, jak tvůrci tuhle minisérii završí. Zase se tady generalizuje, vynášejí se soudy ještě před tím, než se něco vůbec stane, a všem našim hrdinkám se jejich životy pomalu vymykají z rukou. Divák ví víc než postavy, přesto tvůrci umně tají trumfy, je tak zajímavé a vtipné sledovat, jak na různé momenty reagují lidé, kteří nebyli přímými svědky té či oné situace a jen se o ní doslechli. Jane se zřejmě smířila se svým údělem, Madeleine má výčitky svědomí a váhá, Celeste už nehodlá ustoupit ni o píď. Za zavřenými dveřmi se děje mnohé.(13.12.2017)

 • Necrotongue
  ****

  Hmm, tentokrát se tvůrcům nepodařilo dosáhnout kvalit předchozí epizody, ale nechci tím říct, že by byl tento díl špatný. Jen mě tentokrát příběh nepřipoutal k obrazovce jako v minulém dílu.(7.9.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace