Horoucí láska (S01E06) (epizoda)

Burning Love

USA, 2017, 52 min

Blížíme se k finále mílovými kroky, zápletka se Ziggym se zaostřuje a Celeste a Madeline se stávají novými osobnostmi. Radost pohledět.(29.8.2017)

Hmm, tentokrát se tvůrcům nepodařilo dosáhnout kvalit předchozí epizody, ale nechci tím říct, že by byl tento díl špatný. Jen mě tentokrát příběh nepřipoutal k obrazovce jako v minulém dílu.(7.9.2017)

Možná až tady se dostáváme blíž ke 4 hvězdčkám, ale je to letmý dotek.(22.4.2017)

Rozhodne konvenčnejšie ako v predchádzajúcej epizóde, ale aj tak vám už v tejto fáze Big little lies a jej protagonistky (protagonisti) nedajú vydýchnuť. Ide zrejme o veľký nádych pre vyvrcholením, trochu sa menia pozície, z nepriateliek môžu byť zrazu kamarátky, no veď to poznáte. A vy čoraz viac držíte palce Celeste, aby sa vzchopila a nielen sa pozrela realite do očí, ale jej bola schopná aj čeliť.(11.3.2018)

Dál dumáme nad tím, co se asi může stát, jak tvůrci tuhle minisérii završí. Zase se tady generalizuje, vynášejí se soudy ještě před tím, než se něco vůbec stane, a všem našim hrdinkám se jejich životy pomalu vymykají z rukou. Divák ví víc než postavy, přesto tvůrci umně tají trumfy, je tak zajímavé a vtipné sledovat, jak na různé momenty reagují lidé, kteří nebyli přímými svědky té či oné situace a jen se o ní doslechli. Jane se zřejmě smířila se svým údělem, Madeleine má výčitky svědomí a váhá, Celeste už nehodlá ustoupit ni o píď. Za zavřenými dveřmi se děje mnohé.(13.12.2017)