Co udělaly? (S02E01) (epizoda)

What Have They Done?

Drama / Krimi

USA, 2019, 45 min

Slušně se to rozjíždí. Knihu jsem nečetla, tak nevím, kam to směřuje, ale Meryl Streep jako Celestino špatné svědomí je znamenitá!(12.6.2019)

Začiatok trošku slabý, ale hádam sa to rozbehne. Uvidíme. Najzaujímavejšie na tejto epizóde je vidieť traumu Bonnie a Celeste. Inak to nemá nič výrazné na ponúknutie.(18.6.2019)

„Je první den školy! Musíme si odznaky skvělých matek vysloužit nanovo. Ztloustla přes léto? Vypadá starší? Ty otázky padají a všechny nás zase posuzují,“ varuje neřízená střela Madeline se startem nového školního roku. Jsme zpátky, připomínáme si detaily neuvěřitelně komplexní předchozí řady, doléhají na nás události z posledního dílu první série, což se dá chápat, ovšem onoho ohlížení zpět je až moc. Samozřejmě hlavní pozornost směřuje k posile Meryl Streep, coby časované bombě po mrtvém násilnickém synkovi. Chce odpovědi a pro naši pětici zasvěcených může být nebezpečnější než samotní vyšetřovatelé. Štiplavá sonda do láskyplného objetí všehoschopných matek pokračuje. Snad bude minimálně stejně povedená jako minule.(25.6.2019)

Meryl Streep je ale provokatér! 😁(10.6.2019)

Za mě teda malinko pomalejší začátek..(13.6.2019)