Co udělaly? (S02E01) (epizoda)

 • USA

  What Have They Done?

Drama / Krimi

USA, 2019, 45 min

 • Cuzan
  ****

  Slušně se to rozjíždí. Knihu jsem nečetla, tak nevím, kam to směřuje, ale Meryl Streep jako Celestino špatné svědomí je znamenitá!(12.6.2019)

 • silentname
  ****

  Začiatok trošku slabý, ale hádam sa to rozbehne. Uvidíme. Najzaujímavejšie na tejto epizóde je vidieť traumu Bonnie a Celeste. Inak to nemá nič výrazné na ponúknutie.(18.6.2019)

 • castor
  ***

  „Je první den školy! Musíme si odznaky skvělých matek vysloužit nanovo. Ztloustla přes léto? Vypadá starší? Ty otázky padají a všechny nás zase posuzují,“ varuje neřízená střela Madeline se startem nového školního roku. Jsme zpátky, připomínáme si detaily neuvěřitelně komplexní předchozí řady, doléhají na nás události z posledního dílu první série, což se dá chápat, ovšem onoho ohlížení zpět je až moc. Samozřejmě hlavní pozornost směřuje k posile Meryl Streep, coby časované bombě po mrtvém násilnickém synkovi. Chce odpovědi a pro naši pětici zasvěcených může být nebezpečnější než samotní vyšetřovatelé. Štiplavá sonda do láskyplného objetí všehoschopných matek pokračuje. Snad bude minimálně stejně povedená jako minule.(25.6.2019)

 • zsn
  ***

  Meryl Streep je ale provokatér! 😁(10.6.2019)

 • micle21
  ****

  Za mě teda malinko pomalejší začátek..(13.6.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace