Monster Hunter

• Německo Monster Hunter (více)

Za hranicemi našeho světa se nachází jiná dimenze, kde vládnou krutá a nebezpečná monstra. Když do tohoto neznámého a nepřátelského prostředí zavleče písečná bouře poručici Artemis (Milla Jovovich) a její elitní jednotku, začíná boj o holý život. V zoufalé snaze vrátit se domů skupina spojí síly s tajemným lovcem (Tony Jaa), jehož schopnosti a zkušenosti jsou pro přežití v nehostinné zemi nepostradatelné. Tým bojovníků musí odrážet nesčetné útoky zákeřných příšer a připravit se na konečné zúčtování... (HBO Europe)

a0001 odpad!

Prehliadol by som tú démonicky dememtnú obludu z púšte, teraz nemyslím Millu, dokonca by som možno strávil tých hrdinov USA army, ale tú klišoidnú podstatu a osnovu filmu s megatrapnými scénami a dialógmi stráviť nedokážem. Keby ten film vznikol 20 rokov dozadu fajn, ale dnes nemôže niekto natočiť taký naivný, dementný brak a dočkať sa pozitívneho hodnotenia. ()

cernakus

Tomuhle filmu škodí zjevně prostřih, se kterým Wes asi moc nesouhlasil. Zkrácení jde znát na absenci vysvětlování světa monster a jeho fyzikálních (ne)zákonů. Jinak to má všechny atributy Wesova béčka a osobně to považuji za slušný film, který si zaslouží 70,000000000000000000000000000000000000001% a tím čtyři hvězdy. Škoda covidhysterie a problému s číňany, protože film se díky těmto dvou aspketům stal klasickou box bomb a na nějaké pokračování v sérii tak asi můžeme zapomenout. ()

DonBraso

Z traileru jsem čekal,že akce bude pět minut a zbytek zemřu nudou.Střih.Aha,režisér je Paul W.S. Anderson,ten skvělý režisér,co pořád chce mít svou ženu na očích.Střih.Ironie.Ano,Milla tu hraje poručíka a to je tak všechno co víme.Co už bylo kupodivu dobrý na posledním Resident Evil bylo,že akce začala hned a to máme i zde.Bohužel Paul je pořád stejný a pořád stejně určité věci neumí.Mně hned naskočilo,že prvních 30 minut sleduju Alien Vs Predator z jeho stáje.Opět parta více lidí,který tlachají ty moudra,ale úplně k ničemu.Do toho proložený zpívánky,protože scénář Paul neumí jakmile se vypne režim akčního pojetí.On kdyby natočil drama,tak bych se musel posrat z Vesmíru a ještě vzhůru nohama kolem své osy.Takže jakmile kupodivu to hejno jde do háje,tak to vlastně i nevěřícně nějak tak funguje.Herní adaptaci jsem hrál jednou a předtím ještě kouknul na nějaký ty videjka.No víte,je lepší to vlastně ani moc nepouštět a pustit si film.Vyjde to nastejno kromě zbraně,která je ve hře známá.Pak nám holka potká Huntera v podání Tony Jaa.Musím říct,že hned úsměv naskočil.Asiati už byly i v pozadí koprodukce a tenhle filmek prý stál snad 60 míčů,tak jsem nečekal,že to nedopadne jako vždycky.Ale ještě počkejme.Ono ve filmu vidíte věci ,který už moc dobře znáte.Paul se asi netají tím vykrádáním nápadů a scén.Ten vetřelec tam opět musel být,místo něho to byl pavouk.Možná se ptáte proč ještě nezazněla chvála za akci.No kluku ušatá,ona to docela byla i dobře odvedená práce.CGI byla pěkná,něco jako jsem viděl v Godzilla II Král monster,kde byla a je stále nejlepší co jsem kdy viděl.Asi mám pro tohle slabost nebo jsem aspoň rád,že něco vypadá dobře.Prostředí je duna a nic.Chvilku si odskočíte mezi pár vegetace a jedné věže,ale v tomhle nic moc.Scénář je hroznej,příběh ve zkratce řekne Ron Perlman,který není bůhví co,ale za dalších pět dílů ho možná pochopím lépe:)Jsem se malinko rozepsal,tak začátek v akčním ranku dobrý,střed filmu i nudící a hlavně né vůbec srandovní.Na slovo čokoláda začnu mít i averzi.Konec je kočkopes a cliffhanger jako třešni na splácaným akčním dortu.Resumé je pro mě docela složité.Akční pasáže jsou jen díky pěknému vizuálu monster a sem tam i pěkná scéna.Tony Jaa bavil a klidně to mohl odehrát celý film sám.Jako film,kde vypnete mozek a máte rádi draky a jemu podobné,tak si myslím,že budete spokojeni.Soundtrack mohl být více dynamický,ale většinou nejlepší track zazní až v závěrečných titulkách:)Auru to moc nemá,frenetický střih konečně není,ale sem tam nevíte stejně která bije.Snad poprvé v životě dám i horší trojku W.S.(ku).Těch děr jako ementál je tam pořád zbytečně moc.Asi to bude troufalé nebo už jsou tři ráno,ale určitě je o chlup lepší,než Kong: Ostrov lebek.55% ()

wallax odpad!

Až doteraz som si myslel, že najhorší film aký som videl je Transformers The Last Knight. Tak už si to nemyslim. Toto je tak absurdná, stupídna, zle zahraná a nadialógovaná, katastrofálne napísaná a natočená, úplne ale, že úplne zle hudbou podmazaná, preanimovaná, prepnutá, na totálnom dne filmového priemyslu utopená pi***ina...to nie je najhorší film roka 2020, ale najhorší film EVER!!! Nasral by som do rúk a nepustil celý rok k vode tých magorov čo dali peniaze aby toto mohlo vzniknúť a to isté by som spravil aj tým čo tie peniaze zobrali a túto generálnu stupiditu natočili... Totálny ODPAD! ()

JenYu

Viděno 3. 1. 2021, tehdy zde ale nebylo možno film ohodnotit, tak hodnotím zpětně. Co mi utkvělo? Přehlušená projekce, příběh, který mě nebavil, nechutné záběry a pavoučí stvůry, které měly pomalu více prostoru než hlavní hrdinka. Jakmile někde vystupují obrovští pavouci, tak u mě film nemá moc šancí (kdybych to tušila, v životě bych na něj nešla). Velmi slabé a ani Milla to nevytrhne. ()

Petaz odpad!

Tak jooo, po dlouhé době si zase musím ulevit. Normálně bych dal 5 hvězd ale kocour v botách to totálně zabil takže odpad. Né dělám si pr..el. dlouho jsem neviděl větší 3,14 čovinu zdá se že kdysi moje oblíbená Míla už asi v něčem normálním hrát nebude takže RIP Mílo. ()

stafino

Bolo mi treba zabiť 2 a pol hodiny pri čakaní na frajerku, tak som istú časť toho časového obdobia zabil týmto. S nulovými očakávaniami prichádzajú aj nulové sklamania. 20% ()

blondboss

Jeden z ďalších digitálnych výplachov od Andersona na motívy počítačovej hry. Chápem, že pri niektorých snímkoch scenár proste nepustí, ale trošku kreativity by nezaškodilo. Tento film bol len bohapustou naháňačkou od A po Z bez nejakých vedľajších dejových línií či prípadného odkazu. Jednoducho, ak ste fanúšikom hry, tak je to pre vás povinnosť, inak je to ale strata času. Dve hviezdy za vizuálne efekty a Milu Jovovich. 40 % ()

JasonV

Neviem na čom fičí Paul W. S. Anderson, ale mám podozrenie na kvalitné LSD. Ron Perlman s účesom Donalda Trumpa po nevydarenej trvalej, kocúr v čižmách, zmutované červy z Duny, arachnidy z Hviezdnej Pechoty, draci z Hry o tróny a do toho všetkého elektronická hudba zo 16-bitovej éry. Dokopy to samozrejme nedáva absolútne žiadny zmysel a naozaj by som rád videl toho človeka, ktorý po prečítaní scenára tento projekt odklepol. Dnes je už pravdepodobne na úrade práce. ()

blazma

Nikdy jsem nehrál Monster Hunter, takže nemohu posoudit autenticitu s předlohou. Pokud to teda má být podle té hry a není to jen shoda náhod. Nic méně zpět k filmu jako takovému. Není to jakože nejhorší. při mém hodnocení asi nedává předchozí věta smysl. Nic méně, to že celkový domě ve mě evokoval tuto větu (není to nejhorší), tak až ty malé detaily bylo to co mě donutilo hodnotit takřka minimálně. Těch drobnůstek a blbůstek, kterým se dalo předejít je tolik, že nestojí za vyjmenování. To bych tady mohl psát dlouhou slohovku a to nikoho nezajímá. Pro shrnutí, celkově si říkám, že to není špatné a pokud nelpíte na detailech tak se pravděpodobně budete bavit :) ()

waltosin

Zábavná blbinka na kterou se dobře kouká s monstry vraždící nestárnoucí Jojovich. Nic jiného tam moc není aby to sakra vtáhlo do děje, ale je to podle hry tak se to dalo trošku čekat, i tak to docela ušlo. 50% ()

fimler

Taková menší fantasty kravinka, ale 48% si to určitě nezaslouží. První hodina filmu byla dost fajn, svižná, ale zároveň se nikam až moc nespěchalo. To stejné se nedá říct o zbylých 30 minutách, které už byly extrémně urychlené a tím pádem i extrémně nezáživné, protože film opravdu skákal od jednoho k jinému a typuju, že se asi dost stříhalo. Viděl jsem tam velký potencionál v příběhu celého toho světa, ale bohužel zůstal nevysvětlený a velmi jednoduchý. Postavy byly sympatické, hlavně co se týče ústřední dvojice asiata a Milli. Opravdu bolest pro oči byl CGI mužský kocour, při kterém jsem si tak trochu vzpomněl na Cats. Celkově slabší 4 hvězdy, ale toto je přesně ten druh fantasy, u kterého bych rád kdyby se z toho stala série (pokud by se to drželo v určitých kvalitních mezích). ()

JokerBaby

Za mňa nie. Napriek Tomu že tam hrá TONY JAA , na ten film sa nedá pozerať. Ani sympatická MIlla Jovovich to nezachránila. ()

Brodequin

Ale jo. Však na podívání to nebylo vůbec špatné! Sakra co od toho pořád očekáváte? Víte, jakej byl Resident Evil. Tohle je akční podívaná plná monster. Stále se něco dělo, bylo to pěkně udělaný. Jasný, herecké výkony Milly se asi nezmění, ale co už. Odpadům nerozumím. Ale každej jsme nějakej. ()

Jemes

kdy už se studia poučí a filmové zpracování podle her budou dávat opravdu schopným... strašně blbě napsané, kostrbaté, postavy nezajímavé, pouze monstra udělali dobře. Millu mám rád, ale taky se tam vůbec do té role nehodila, navíc tam byla kupa věcí, co ani nevysvětlili a pro člověka, co hru nikdy nehrál to pak nedává smysl, i když ono asi ani pro ty co hru hráli, jak tak koukám... navíc mi opravdu přijde smutné, že mám uvěřit, že dva starší herci by byli lovci příšer :D Rona mám taky rád, ale už je prostě starý na takové role... je to škoda, jak s tím naložili, ale museli vědět dopředu při výběru Andersona, že to bude shit... ()

Wonder Woman 1984 se v kinech nedaří

Wonder Woman 1984 se v kinech nedaří

20.12.2020

Přestože se pokračování Wonder Woman tentokrát zasazené do roku 1984 dočkalo vlny pozitivních reakcí jak z řad diváků, tak i zámořských kritiků, první víkend v kinech se slavné hrdince od DC úplně… (více)

Monster Hunter v čínských kinech neudeří

Monster Hunter v čínských kinech neudeří

06.12.2020

Žádná jiná země na světě momentálně nedisponuje tolika otevřenými kiny, jako právě Čína. Přidejte fakt, že snímek Monster Hunter, filmová adaptace známé herní série, vyloženě cílí na asijský trh, a… (více)