Monster Hunter

• Německo Monster Hunter (více)

Za hranicemi našeho světa se nachází jiná dimenze, kde vládnou krutá a nebezpečná monstra. Když do tohoto neznámého a nepřátelského prostředí zavleče písečná bouře poručici Artemis (Milla Jovovich) a její elitní jednotku, začíná boj o holý život. V zoufalé snaze vrátit se domů skupina spojí síly s tajemným lovcem (Tony Jaa), jehož schopnosti a zkušenosti jsou pro přežití v nehostinné zemi nepostradatelné. Tým bojovníků musí odrážet nesčetné útoky zákeřných příšer a připravit se na konečné zúčtování... (HBO Europe)

Hopeman

Rodina se sešla a dala do kupy další film inspirovanej herním světem ..páč taťka Paul patrně ten herní ovladač jen tak z pazour nepustí....film nenudí,neurazí a hlavně není to ten novodobej teacheducatór, kterej se nám poslední dobou snaží namlouvat jak máme žít, myslet a co je správně "Č"ernobílé...takže za mě dík Mílo a ty čtyři hvězdy jsou kvůli vyrovnání zdejších Odpadistů jejichž objektivita je patrně hacknuta koronavirem. ()

hlava81

Mohlo to byt lepsi a mohlo to byt horsi. Takova solidni jednohubka. Otevreny konec pro pokracovani je podle me zbytecny, protoze nevim kdo by na druhy dil dal penize :) Tusim, ze se nezaplati ani prvni. Takovy zlaty stred, tedy 5/10 ()

Kushina

Je to taková hodně velká pohádka pro dospělý, ale na druhou stranu docela zábavná. Připadal jsem si, jako když hraju doom eternal. Prostě spousta monster co je potřeba pokosit pro záchranu světa. Millu mám rád, proč ne :) 50% ()

Ace.A.T.L.

Ach jo. Tak tohle bylo splácaný snad ze všech možných myšlenek, nápadů, filmů a pohádek. Vizuál super, to ne že ne, ale jinak prázdný, nemastný, neslaný a v globálu zbytečný. Na jedno shlídnutí na noťasovi to asi je, ale že by si to člověk pustil znova, to by musel bejt hoooodně znuděnej. Do kina bych na to nešel ani zadarmo. Za mě 2* a NEDOPORUČUJU ()

Rian_witcher

Poměrně úspěšné převedení videohry na filmové plátno. Žádné složité rozhovory postav a nějaké vysvětlování proč se děje co se děje určitě nečekejte. V tomhle snímku asi není ani potřeba dabing :-) protože těch pár stovek slov za celý film za to ani nestojí. Příběh je prostě nulový a vše se vlastně točí kolem souboje lovce a monstra, přesně jak už víte z názvu. Pozitivem filmu tak jsou jednoznačně dostatečně bubákovské příšerky, ať ty menší, tak i ty větší. Vizuál si prostě ty 3 * zaslouží a Milla Jovovich stále ještě i s přibývajícím věkem umí ty své dsroňky uvěřitelně zahrát. ()

KolarikKing

Totální Béčková kravina s debilníma postavama a debilním příběhem. Ale kravina, která na hodinu a půl zabaví jak vizuálem tak humorem. Monstra vypadaly skvěle. Od Andersona už ani nic lepšího chtít nemůžu. 5/10 ()

Sharlis

Mne sa to velmi pacilo, lebo to bolo nieco ine. Je to ciste fantasy s rozpoctom 60mega... no pre mna ako byvaleho hraca RPG hier to je paradny darcek. Takze po 10minutach som prijal tento svet a potom som si to uzival az do konca! Skvele battles po cely film, najviac sa tomuto filmu asi podoba Ciernocierna tma, len tuto je priserok viac a su vacsie. A Milla Jovovich s Tonym Jaa je tiez perfekt! ()

Scaevola

Typický snímek podle počítačové hry tentokrát nezachraňuje ani klipařská zručnost režisérova, ani bezchybné digitální triky. Hloupoučký scénář pro samé nesmyslné šarvátky nestihne vysvětlit ani funkci "Nebeské věže", ani důvod proč monstra bez přestání útočí a Perlmanova postava chce "bránit svůj svět", z něhož by všichni normálně uvažující chtěli okamžitě utéct, natož aby se děj namáhal zdůvodnit, kterak se z nehrající americké vojačky stala nehrající asijská šermířka. ()

veverysiak

Milena ešte ide ako fréza, a keď nejde, vytreští na vás tie halucinogénne zelené oči a ponúkne vám čokoládu, no nedajte jej aspoň jednu hviezdu, druhú za roztomilú fantasy rozprávku s kopcom blbostí a nezmyslov a nedopovedaných súvislostí, takže 35%. ()

meda2016

Mohl bych možná za 2*, ale je to utrpení. Palba jak v Chicagu, fantaskní monstra, i kdybych to přijal - mělo to být samospasitelné, nesmyslná záležitost. ()

Karbos

Bože.......* za ucházející efekty, zbytek ani nebudu komentovat, už takhle jsem přišel zbytečně o 99 minut svýho života. CHCI JE ZPÁTKY! IDEOLOGICKÉ ZAMĚŘENÍ: 5/10 MÍRA ZÁVADOVOSTI: 6/10 viz profil ()

Heywood

Paul Anderson a Milla Jovovich mají spolu tři děti a ty něco stojí. Takže natočit počítačovou hru jako film se přímo nabízelo. Monster Hunter zdaleka není tak špatné, jak se na první pohled může jevit. Ano, ty vojáčkovské náborové řečičky byly skoro hloupé. Četařka Babinčáková v podání Meagan Good nám asi těžko vysvětlí, pro v akci musí mí nalepeny falešné řasy a stejně tak tvůrci asi znají týmy jen alfa a bravo, protože více písmenek už neumějí. Hvězda dolů. Vizuál je ale ve 4K podmanivý, počítačové obludy perfektní a bojové scény Jovovich se dají shlédnout. Ostatně Tony Jaa je v nich také skvělý. To, že obludu rozpůlíte mečem, zatímco RPG je na nic už patří do říše pubertálních her a je nutné k tomu přihlédnout. Ale hvězda dolů. Ron Perlman tu působí spíše směšně a divák by rád alespoň vytušil, proč super inteligence, která umí cestovat mezi světy, svůj patent nechala chránit hordou nemyslících příšer. Hvězda dolů. Takže 55% a náznak na druhý díl předem zavání zbytečností. ()

SmajdalfCZ1

Inu doufám, že to spousta lidí nebude hodnotit dle traileru s Pearlmanem, protože to bylo spíše, úsměvné. Každopádně  po grafické stránce je to opravdu velice luxusní - dokonce více než některé A filmy. Zápletka je krapet slabší, ale jako milovník hry podle které je tenhle film vytvořený to nemůžu hodnotit jinak než pozitivně. Pár momentů mě dokonce pobavilo více než kdejaká komedie. ()

jungledmnc

Obludicky sou proste fajn :). Mozna je to tim, ze sem tady nemel zadny ocekavani, ale proste me to bavilo, jakkoliv velka hovadina to vlastne je :) ()

Wonder Woman 1984 se v kinech nedaří

Wonder Woman 1984 se v kinech nedaří

20.12.2020

Přestože se pokračování Wonder Woman tentokrát zasazené do roku 1984 dočkalo vlny pozitivních reakcí jak z řad diváků, tak i zámořských kritiků, první víkend v kinech se slavné hrdince od DC úplně… (více)

Monster Hunter v čínských kinech neudeří

Monster Hunter v čínských kinech neudeří

06.12.2020

Žádná jiná země na světě momentálně nedisponuje tolika otevřenými kiny, jako právě Čína. Přidejte fakt, že snímek Monster Hunter, filmová adaptace známé herní série, vyloženě cílí na asijský trh, a… (více)