Monster Hunter

• Německo Monster Hunter (více)

Za hranicemi našeho světa se nachází jiná dimenze, kde vládnou krutá a nebezpečná monstra. Když do tohoto neznámého a nepřátelského prostředí zavleče písečná bouře poručici Artemis (Milla Jovovich) a její elitní jednotku, začíná boj o holý život. V zoufalé snaze vrátit se domů skupina spojí síly s tajemným lovcem (Tony Jaa), jehož schopnosti a zkušenosti jsou pro přežití v nehostinné zemi nepostradatelné. Tým bojovníků musí odrážet nesčetné útoky zákeřných příšer a připravit se na konečné zúčtování... (HBO Europe)

LaaYosh

Po 20 minutách sem to chtěl vypnout a nehodnotit, protože dávat odpad po shlédnutí 20-30 min. je tady na ČSFD dost obvyklé od některých přispěvatelů. Nakonec sem si říkal, že je to podle videohry, je to fantazy a ty nelogičnost prostě hodím za hlavu. Bohužel, většina takových předělávek končí tragicky a tady se to o5 potvrdilo. Byla by to 1* za efekty, ale za tu hlášku v oáze ( " NÁVNADA " ), kdy sem se i zasmál, to u mě vyšlo na 2*, i když slabé. ()

Dalajlada

Po dlouhé době nadějný fantasy film. Bohužel jsme zůstali jen u nadějí. Film je tak strašně prázdný, že jsem doufal, že brzy skončí. Efekty fajn, potvory fajn. Příběh žádný, atmosféra nulová a klišé na každém rohu. ()

Jindra_S

Dvě hvězdičky a to ještě v podstatě za trailer. Film samotný je bohužel slepenicí již mnohokrát viděného a to ještě tak nějak divně a nepřehledně. Takový eintopf pejska s kočičkou. ()

Zaks

Milé fantasy so sympatickými hercami. Celé sa to nesie v odľahčenom zjednodušenom móde, má to pekné efekty a dá sa to v pohode pozrieť. ()

EricNor

Ajaj. Tak to bolelo. Uz dlouho se mi nestalo, abych vypnul film cca patnact minut pred koncem. Cekal jsem ne nejakou fajn scenu, ale je to cely tak blby, ze ty byla ztrata casu. Velka tv, kvalitni obraz a stejne nic. ()

PMU

Jedna za Milu, druhá za vizuální stránku. Jinak slušný hovno vo hovně. Není si ani ke komu vytvořit “vazbu” a tyhle filmy mě nebaví.. ()

Vampiroza

Naprostá lahůdka. Dostal jsem co jsem čekal. Film inspirovaný původním MONSTER HUNTEREM z roku 2004 napříč vývojem po současnost. Nechápu co čekal někdo jiný, ale komentáře typu další bejkarna a béčko jsou trochu mimo protože od začátku to směřovalo k tomu co jsme dostali. ()

Aceboris

Dá sa prežiť niečo , čo sa prežiť nedá ? Skupina vojakov je počas púštnej búrky vtiahnutá do inej dimenzie, iného sveta , sveta plného príšer na každom rohu . Dokáže to niekto z tej skupiny vôbec prežiť . Samozrejme , veď tu máme hrdinku zo série RE nebojácnu Milu tá s nimi zatočí. Nečakal som vôbec nič , viem , že séria Monster Hunter je hra , ktorú som párkrát zapol ešte na PSP , je to cisto o kilovani príšer stále dokola , takže pri filme som netušil o čom vlastne bude . Return to home, hlavný motív , nájsť cestu z ostrova , ktorý cez deň stráži monštrum v piesku a cez noc zase kopa pavúkov . Samozrejme , že sa tu dá porovnávať z akého filmu je toto a tamto, ale v dnešnej dobe to je už v každom jednom takže hľadať na aký film sa podobá tá , či ona scéna je scestné. Skôr by som sa zameral na slušne spracovanie , super hudbu a v celku slušne spracované efekty. Za mňa ok napätie bolo celý film , vôbec som sa nenudil a tá hodinka a pol zbehla vcelku rýchlo . Za mňa 7/10 ()

jabbo123

Cítil jsem z toho ten Mortal Kombat, který mě v roce 95 vlastně hodně bavil, i když už tehdy to bylo spíš guilty plesure. Celá mentalita tohohle filmu mi vlastně přijde jako z minulého tisíciletí, která do současného filmu už prostě nepatří. Ani jsem od autora posledních vyloženě béčkových Resident Evilů nic moc nečekal, ale to, že se bude většina filmu odehrávat v poušti, která sice v herním světe Monster Hunteru je, ale převažují v ní husté džungle cizích světů podobných těm z Pandory z Avatara. A i ty pouště jsou plné různých geologických a biologických tvarů a tvorů. To, že měl Anderson potřebu tam nějak vtlačit náš svět, který v předloze nijak nefiguruje, je potom vzhledem k "příběhu" (nebo spíš jeho absenci), úplně zbytečné. Hodně dlouhý rozjezd, zbytečné představování dalších postav, táhlé a zbytečné protahování scén. O hereckých výkonech se nedá ani mluvit, ale Milla mě klasicky nijak neurážela. K tomu lepšímu bych řekl, že patří design potvor, což ale není věc, kterou bych moc přisuzoval autorům filmu, protože měli jistě k dispozici modely z poslední hry. Akční scény jsou také docela koukatelné a posouvají křivku snesitelnosti alespoň trochu nahoru. I na Andersonovi poměry jde bohužel po všech stránkách o zbytečný film. A ten konec - opět jsem si vzpomněl na 25 let starý Mortal Kombat. Jenže tenkrát to mému desetiletému já přišlo docela cool. A ještě jedna nedpustitelná pro fanoušky herní předlohy - pelico se tam jenom mihne jako kuchař, kdyby tam byla jako ve hře jakožto pomocník alespoň v druhé půlce filmu, rozhodně by si odemě vysloužil film víc procent, promarněná šance jak chytnout diváky na roztomilé kočičí bojovníky. Ale co, na tu dvojku se za tři roky stejně podíváme, co? ()

JancakV

Sice za tři *, ale pobavil jsme se dobře (odpočinková akční fantasy/sci-fi). Sice to zabíjelo ubohé hudební pozadí, ale když jsem se dočetl, že je to "film inspirovaný videohrou", bylo vše vysvětleno. I tak je ta hudba otřesná. ()

onevoice

Nie až tak zlé ako som si myslel, práve naopak má to štavu. Samozrejme našlo by sa tu veľa na kritizovanie. Akcia strieda akciu a o to tu hlavne išlo. Milla je stále poriadna píla. ()

Fiffty

Tak trailery ma trochu nalákali, ale samotný film ma dosť sklamal. Chýbalo mi tam väčšie prekreslenie postáv a hlavne príbehu, ktorý bol vlastne úplne primitívny. V niektorých scénach mi dosť vadil strih a nedalo sa v tom niekedy orientovať. Čo sa týka CGI tak to bolo relatívne ok, nakoľko rozpočet nebol nejaký veľký. Sklamalo ma, že ten príbeh a nejaké priblíženie a vysvetlenie toho sveta tam nebolo a vlastne sme sa dokopy nič nedozvedeli. ()

BigJohn02

Jako oddychovka to celkem ujde. Zápletka je docela primitivní - jednoduchý skok do jiného světa a už se to řeže. Milče sice tu vojenskou drsňačku nevěřím, ale Tony Jaa je celkem zábavný a monstra fakt dobrá. Srandakocour tam asi zabloudil z jiného filmu... ()

LEFTFLANK

uuuh, zasmial som sa na tom, ako sa to smrteľne vážne v niektorých scénach tvári, a potom na kocúrom piráto-kuchárovi. Tú hviezdu dávam za neho a skvelý look Rona.  A hoci Milla je krásna, ako hlavná postava ten film nedokáže potiahnuť ani náhodou. Pri titulkoch pri uvedení Toho je jasné, že to bude obludárium na druhú a tým nemyslím ani kaiju ani hercov, ale scenár. Vrátte niekto Andersona do školy! ()

Zagger

hej stupidita naramna, ale bavil jsem se necekane vic nez jsem myslel, uveritelnost drsnacky Milly proste nefunguje no hhh, ale twe necekane ok jednohubka na nudny vecer a porad vypada dobre jako v Johance z Arku, ve ktere jsem si tez zahral :D. Ten zacatek me moc nechyt, pak uz klidaj. Ted mam nejaky filmovy mesic a rozhodne to patri k tomu lepsimu, co jsem videl, sam nevim, co pustim az to skonci, abych se pak nenudil. ()

Wonder Woman 1984 se v kinech nedaří

Wonder Woman 1984 se v kinech nedaří

20.12.2020

Přestože se pokračování Wonder Woman tentokrát zasazené do roku 1984 dočkalo vlny pozitivních reakcí jak z řad diváků, tak i zámořských kritiků, první víkend v kinech se slavné hrdince od DC úplně… (více)

Monster Hunter v čínských kinech neudeří

Monster Hunter v čínských kinech neudeří

06.12.2020

Žádná jiná země na světě momentálně nedisponuje tolika otevřenými kiny, jako právě Čína. Přidejte fakt, že snímek Monster Hunter, filmová adaptace známé herní série, vyloženě cílí na asijský trh, a… (více)