Komentáře uživatelů k TV seriálu (7)

Casting mi perfektne sedi. Som na zaciatku, no chytilo, Wayne je zaujimavy posuk a clovek sa sem-tam usmeje (uskrnie).(20.1.2019)

Ubral jsem hvězdičku za chybějící originalitu, protože mi to přišlo jako vykrádačka seriálu The End of the F***ing World. I tady je hlavní duo ve složení divný/ sprostá, jen je tu upravený příběh a děj je mnohem více akční. Z mně neznámého důvodu mi podobné seriály vyhovují, násilným scénám se nebráním (pokud nejde o samoúčelnou onanii tvůrců), ale je faktem, že i mě zarazilo množství vulgarismů (a to nejsem žádný vzor slušnosti, a všude kolem je ostravsko- karvinský uhelný revír). Ty čtyři kusy jsou každopádně za to, že jsem se bavil, a teď si jdu podepsat kladivo.(28.6.2020)

Velmi dobrý nízkorozpočtový seriál. Zaujme, pobaví, není zbytečně dlouhý nebo přeplácaný. 90 %(23.1.2019)

Dobře ujetý brutální příběh o chlapci, co jsi jde pro své auto. Nadávky a násilí v každé epizodě. Společnice hlavního hrdiny správně trhlá. Tohle hodně pobavilo. 80%(22.9.2019)

• Arsenal83

Dávno som nevidel tak "zvoraný" seriál. Pritom prvé dve epizódy boli úplne geniálne a už prvých 5 minút dokonale naladí. Lenže odvtedy sa to dostalo dejovo do prázdna, vtipných situácii čoraz menej, nakoniec šlo len o bezúčelné násilie a preteky v slove fuck. Z veľkej nádeje nakoniec veľké sklamanie. A Ciara Bravo pri svojich 22 rokoch vyzerá na 13, to musí byť ikona pedofilov.(23.4.2019)

fuck pchycho fuck borec fuck kterej fuck ma fuck rad fuck mlaticky. At uz fuck vyhraje fuck nebo ne fuck aspon fuck mu to fuck udela fuck dobre. Fuck. Mezi tim vsim fuckovanim i nejake vtipne chvilky v podobe gagu. Fuck.(17.3.2019)

Upřímně mužu říct že sem se nenudil.(27.6.2019)