Reklama

Reklama

Morbius

  • USA Morbius (více)
Trailer 6

Na stříbrné plátno přichází jeden z nejpodmanivějších a nerozporuplnějších hrdinů filmového světa značky Marvel, jehož představitelem je Oscarem oceněný Jared Leto, který se ve snímku mění v charismatického antihrdinu Michaela Morbiuse. Doktor Morbius trpí vzácnou a smrtelnou krevní chorobou. S úmyslem zachránit druhé, kterým hrozí stejný osud, se Michael rozhodne k zoufale riskantnímu činu. Zdánlivý úspěch přinese lék, který je však dost možná nebezpečnější než sama smrtelná choroba, neboť promění léčitele v lovce. (Falcon)

(více)

Videa (5)

Trailer 6

Recenze (450)

Anderton 

všechny recenze uživatele

Ťažko sa verí, že tu scenár písali ľudské bytosti (dokonca dve), pretože presne takto si predstavujem fungovanie nejakého základného programu pre vytvorenie komiksového príbehu v základnom móde. Spočiatku to nevyzerá vôbec zle, problémy prichádzajú vtedy, keď zisťujeme, že tu nie je žiaden poriadny konflikt, niet čo zachraňovať, o čo/koho bojovať. Ono sa to ale tvári, že to tak je. Kto nájde vo filme aspoň jeden originálny prvok, tak by mohol vyskúšať vytvoriť aj perpetuum mobile, nebolo by to o nič ťažšie. Leta hejtovať netreba, myslím, že je omnoho menej otravný ako Morbius, než Joker. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Zklamaný nejsem, dostal jsem přesně co jsem čekal. Typický Sony film, nemastný-neslaný, bez špetky invence nebo povedené akce, natočený tím nejsterilnějším způsobem prostě jenom proto, aby byl a přiživil se na stále trvající komiksové horečce s ucházejícím Jaredem Letem a neskutečně přehrávajícím Mattem Smithem (a úplně mimo Michaelem Keatonem, u něhož pořád nechápu, proč zahodili původně avizované scény do trailerů). Nechoďte na to. Sice se furt nadává na Venoma, ale jeho jsem si před pár lety v kině hodně užil (a doma už míň) a dvojka mě zklamala, ale pořád lepší než toto. Zbytečný film, jenž jen variuje stokrát viděné a čistý průměr.        PS : Vzhledem k dispozicím našeho okresního kina jsme neočekávaně vyrazili na dabing a světe div se, dabing byl kvalitnější než film samotný. ()

Reklama

Beckett51 

všechny recenze uživatele

Nějaký hry s barvičkama a zpomalovačkama působí fakt hezky a herci se většinou snaží. Jinak je to ale slušnej adept na rivala legendárnímu Catwoman bizáru s Halle Berry. Vě zkratce to působí jak kdyby to bylo sestřihaný z původního tříhodinovýho filmu, ale zároveň se pocitově zdá, že to minimálně ty tři hodiny trvá. V tomhle ohledu je to skutečně famózní. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Podstatou patří Morbius k těm zajímavějším marveláckým postavám a zpracování je takovým trochu lepším průměrem. Plusem je jednoznačně temnější nádech, špatné to není ani herecky přičemž Leto se tu částečně ospravedlnil za zpackaného Jokera a celkově jsem měl z filmu  pocit, že celkem slušně šlape. Mínusem je trochu unylá akce doprovázená jedním z nejprotivnějších CGI efektů a jednoznačně tu chybí gore. Já chápu marveláckou snahu o co nejširší přístupnost, ale bezkrevný film o upírech je prostě a jednoduše faux pass. A tady to platí dvojnásob. Každopádně nic jsem nečekal, takže jsem nakonec celkem spokojen. 60% ()

Fr 

všechny recenze uživatele

„MILÝ MILO, VYNALEZNU NÁM LÉK…“   Vampíří jednohubka, která nemá čím urazit. Nadchnout by snad mohla zajímavým CGI a nekomplikovaným příběhem. Nebo zklamat. Rozhodně ničím nepřekvapí! Ale větší sračka než druhej Venom, to není…     /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Mám nevyléčitelnou chorobu a studuju medicínu. 2.) Nejraději chlastám rudou.  ///  Thx za titule „Michal Stárek“.                  PŘÍBĚH  ***  HUMOR  ne  AKCE  **  NAPĚTÍ  ne ()

Galerie (29)

Zajímavosti (20)

  • J.K. Simmons původně natáčel scény jako J. Jonah Jameson pro tento film. V době, která uplynula mezi původním natáčením filmu a natáčením filmu Spider-Man: Bez domova (2021), se tvůrcům ukázalo, že Morbius ve skutečnosti neexistuje ve stejném vesmíru jako verze J. K. Simmonse jako J. Jonah Jameson. V důsledku toho byly Simmonsovy scény z filmu odstraněny. (LUKICKK)
  • Scény z New Yorku byly ve skutečnosti natočeny v Manchesteru ve Spojeném království, konkrétně tedy ve čtvrti Northern Quater. Všechna městská světla, dopravní značení i poznávací značky u aut byly změněny tak, aby odpovídaly těm Newyorkským. (ČSFD)

Související novinky

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Před dvěma lety se i měsíce po premiéře kina stále bortila pod nápory nadšených fanoušků, kteří dotlačili tři pavoučí hrdiny k obřím tržbám ve filmu Spider-Man: Bez domova. Právě tento film ukázal,… (více)

Blondýnka vede nominace na Zlaté maliny

Blondýnka vede nominace na Zlaté maliny

23.01.2023

Každý rok se v předvečer velkého finále oscarové sezóny sejdou v Los Angeles členové nadace Zlatá malina, aby „ocenili“ ty nejhorší filmy uplynulého roku. Hlasování o tyto ceny se účastní zhruba 700… (více)

Reklama

Reklama