Šťastná 13 přišla už o dvě posádky a žádný blázen by s ní dobrovolně neletěl. Nováčci ale nemají na vybranou. (Netflix)

Frajer42

Tentokrát si mé srdce nezískala ani animace, která byla o několik řádů horší než lze vídat ve hrách a nemusíme nutně mluvit o těch nejnovějších. Samotný děj byla poté znovu neskutečná ubohost o krátce střižené lesbické černé feministce, kterou si zamilovala kdysi prokletá stíhačka. Kromě ucházející letecké akce tato epizoda nenabídla zhola nic. [25 %] ()

PetrPan

Štěstí je jen... stará stíhačka s číslem 13.  První epizoda, jež mi notuje s názvem celého souboru Love, death and robots.  Řidiči chytrých aut jistě zamáčknou i slzu. ()

ALIENka_

Další epizoda z vojenskýho prostředí, tentokrát se ale vyvedla dobře, teda pokud nepočítám těch asi pět sekund, kdy měla ženská hlavu vystrčenou ze zákopu a nepřátelé ji nezabili. ()

Trevor

Šťastná 13 je prezývka vesmirnej lode, ktorú dostane nová pilotka leteckej flotily. Loď sa dvakrát podarilo zachrániť, nikdy však posádku. Zdá sa, že novú pilotku nečaká šťastná budúcnosť...Na jedno pozretie to obstálo, začiatok slabší ale potom sa objavilo niekoľko svetlejších momentov. ()

honajz2

Takže zase - kdyby to byla hra a já bych si ji mohl zahrát, bavilo by mě to. Takhle prostě ne. Nebaví mě sledovat animaci co vypadá jak ze hry a nebavil mě ani ten strašně slabý příběh... A nějaké aspoň lehké představení světa se taky opět nekonalo. 2* ()

Martrix

Existuje moc hezká povídka o lodi, která měla duši...tam to dávalo smysl. Tady se bohužel pracuje s myšlenkou, že stroj měl nějaký záměr... . Kdyby šlo o strojovou inteligenci, tak proč ne, ale takto je to haluz. Přitom stačila jedna věta navíc...dali ti tam experimentální software, nebo záběr na tepající mozek napojený na hardware stroje... prostě něco. Takže akce moc pěkná, animace taky, ale příběh slaboučký, až pitomý. ()

ZeroCZ1233

Roztáhlejší cutscéna zaměnitelné Halo type videohry s krásnou grafikou, prosťounkým příběhem a ne moc fungujícím Toy Story přesahem. Vše už jsem někde viděl a většinou to bylo lepší. 6/10. ()

iXtr3m3

Veľký rozdiel oproti predchádzajúcim dvom príbehom. Jednak audiovizuálne zasa topka a jednak aj ten príbeh kvôli "pár" minútkam navyše má viac čo do seba. A herci sa na seba podobali, tak fajn. :) ()

Esgalnor

Solidní animace a fajn bitevní sekvence, což je tak vše, co tahle epizoda může nabídnout. Vytvoření citového pouta k lodi je jinak zkratkovité a ve finále nevěrohodné a nefunkční, postavy ploché, bez hloubky a nakonec to je celé vlastně bez výraznějšího příběhu. ()