Dokud nás smrt nerozdělí

• USA The In-Laws (více)

Dva nastávající tchánové Steve Tobias (Michael Douglas) a Jerry Peyser (Albert Brooks) se poprvé setkávají na předsvatební oslavě svých ratolestí. Dr. Jerry Peyser má každou činnost naplánovanou tak, aby ze svého života vyloučil stres. Naproti tomu odvážný Steve Tobias pracuje jako agent CIA a jeho denní náplní je vyhýbání se kulkám, kradení tryskáčů a vyjednávání s mezinárodními pašeráky drog. Jeho životní styl příliš neprospívá vztahům s rodinnými příslušníky, ex-manželkou Judy (Candice Bergen) a synem -ženichem Markem (Ryan Reynolds). A nyní narušuje i přípravy na svatbu. Jerrymu začíná být jasné, že pečlivě naplánovaná svatba jeho dcery Melissy (Lindsay Sloane) je ohrožena. Čím více se Jerry zaplétá se Stevem, tím více nabývá na doslovnosti fráze dokud nás smrt nerozdělí. A než Jerry stačí svatbu zrušit, ocitají se jejich děti v nebezpečí a Jerry spolu se Stevem na dobrodružné cestě. Steve stojí před nejtěžším úkolem svého života. Musí zachránit svět a zároveň oženit syna.

Pod režijním vedením Andrewa Fleminga (Švédská trojka, Čarodějky) vznikla svižná akční komedie, ve které nechybí vtip ani napětí. Snímku vévodí hvězdné herecké obsazení v čele s Michaelem Douglasem (Základní instinkt, Traffic: Nadvláda gangů) a Albertem Brooksem (Cena za něžnost, Zakázané ovoce). (oficiální text distributora)

SFalconJ

Hodně průměrná krimi komedie oplývající starými klišé, trapnými vtípky a velice průhledným a zbrklým dějem. Tuto komedii drží nad vodou jen Michael Douglas. Zbytečných 95 minut. ()

E lan

Průměrná lehká akční komedie s průměrným Douglasem, nevýrazným Reynoldsem a vcelku nezkaženým scénářem. Na to se opravdu dá dívat i pozdě večer a člověk neusne:-) ()

josieaddms

Taková příjemná podívaná. Docela jsem se nasmála. Mírně parodické vtipné scény mě bavili, a líbil se mi celý ten nádech praštěné komedie. Všichni byli docela dobří, ale David Suchet byl naprosto geniální!! ()

danny_21

Docela solidní komedie o tom, jak je nic netušící doktůrek vtažen do světa o kterém toho moc netuší. Zase jeden z těch nenáročných kusů, který pobaví, ale nic zvláštního nepřináší. Douglas se do těchle rolí skvěle hodí, možná by to mohl být nový směr pro jeho současnou upadající kariéru - 60 %. ()

bono22vox

Dokud nás smrt nerozdělí aneb co se stane, když pár hodin před svatbou jeden budoucí tchán zjistí, že druhý tchán je agent CIA? Slušně odvedené hollywoodské komediální řemeslo. Což je vlastně docela příjemná věc. Co jsem si opravdu řádně užil, je skvělý soundtrack, který je plný odkazů od melodií z francouzského Muže a ženy až po Butche a Cassidyho a Sundance Kida... ()

D.Sleeper

Docela sranda, když k tomu přistoupíme s dostatečnou nadsázkou ;-) Je to přirozené a rozhodně jednodušší, než když se snoubenci pod vlivem "rodinných lapálií" pokouší přistoupit k oltáři ;-))) A jen tak mimochodem se vkrádá otázka: Co vše je vlastně přirozené? ;-) .... Soundtrack taktéž není marný :) ()

gemi

Kolik znám krejzy komedií, které by nebyly tupé, nevtipné, nechutné a já nevímcoještě? Moc ne! A tohle je naštěstí jedna z nich. Čtyři jsou sice těsně, ale zaslouženě. ()

Shitonit

Dagles...nedagles.... Ježíši, to byla blbost ! Taxem na to po letech mrk zas, a upravuji původní kydy. Pod vlivem tíhy sraček Netflusu, se z Týhle svatby stává docela parádní záležitost u kterou jsem prořehtal, prohýkal smíchy a bohužel v závěru usnul.. ale pouze pod vlivem vyššího Moudra, tzn slibuji si tu, že si to ještě sjedu někdy zas. ()

Ewík

Hrozné. Koukala jsem na to kvůli Ryanovi (já vím, moje blbost), který tam skoro nebyl, a místo toho tam poskakovali nějací důchodci. I když David Suchet příjemně okouzlil. ()

o.p.a.t

Film mě celkem pobavil, výborná hlavní dvojice Brooks-Douglas, hysterický doktor vs. bláznivý agent. Skvělé hlášky, a skoro bych nepoznal Davida Sucheta, který nezklamal. ()

Cortesz

Skvělá oddychová komedie s poměrně velkou dávkou akce. Sice je to nesmysl, ale pobaví, hlavně díky skvělým hereckým výkonům a to hlavně dua Brooks+Douglas, která je tím nejlepším prvkem celého filmu, a také jim patří celej film, nebýt jich, film by asi tak zábavnej nebyl. Film sice ke konci trošku ztrácí dech, ale stále je to zábavné. ()

ktzc

Docela dobrá komedie u které jsem se chvílemi smíchem za břicho popadal. A asi jediný film, kde mi Michael Douglas nevadí. David Suchet mě svou rolí vážně překvapil a málem bych ho ani nepoznal. Skvělý film na zahnání nudy. ()

MirkaP

Lehce střelená komedie, na kterou jsem se dívala kvůli D. Suchetovi. Jako Poirot je dokonalý, ale jeho arabsko-teroristické kreace mě vždy baví. Zde mě opět nezklamal. No a ten začátek s českými reáliemi potěšil. ()

MiD

Nevím, ale asi patřím mezi málo jedinců, kteří tuto opravdu dost trapnou komedii ohodnotí méně než 3 *. Nejen, že scénář sám o sobě je jednoduchý (postavený na hlavu), scény jsou humorné asi jako pohřeb vašeho psa, ale naprosto mi do tohoto filmu neseděl herec Michael Douglas v roli agenta CIA. Byl jsem naprosto "fascinován" tím, že tato hollywoodská hvězda hraje v tomto naprosto céčkovém filmu. Taktéž David Sucher, který hraje homosexuálního mafiána, se v tomto filmu zrovna nevyznamenal. Kromě jedné hlášky z celého filmu ("táhnou se za náma jako smrad z přezrálého sýru") jsem ve filmu nenašel nic jiného, než naprosto ulítlého Alberta Brookse, ke kterému se role komika hodí, pár otřesných akčních scén, nudné vtipy a Michaela Douglase, který děj drží jakž takž nad hladinou... ()

Bilky

Velmi dobra zabava a nadhlad inklinujuci k navratom do 80-tyx rokov, kde boli samí Bondovia ci zdatní majstri zlocinci. Mne sa tato super jazda pacila aj ked prilis crazycomedy nemusim. BTW: Poaró bol k sežráni! :))) ()

lucka89

Některým pasážím této komedie jsem se od srdce zasmála. Dvojice „pan svět zachraňující“ a „pan podle pravidel žijící“ se zpočátku moc nemusela, ale potom jim nezbylo nic jiného. Jinak mě komedie nijak významně neoslovila. ()