Jedenáct lidí se probouzí na mýtině uprostřed lesa. Navzájem se neznají, neví, kde jsou, ani jak se tam dostali. Netuší, že byli vybráni pro velmi specifický účel… stali se lovnou zvěří. Kdo a proč je loví? Než si stačí odpovědět, padnou někteří z nich mrtví k zemi. Ti, kteří první salvu ustáli, už tuší, že jim opravdu jde o život a že ti, co po nich střílejí, nepřestanou, dokud je všechny nezabijí. Normální člověk by takovou situaci neustál, jenže Crystal (Betty Gilpin) není normální. Nechce umřít a ve snaze přežít za každou cenu je hodně podnikavá. Tak podnikavá, že se role lovce a oběti můžou nečekaně prohodit… (Cinemart)

buddha_ps odpad!

Hlúpučká moralitka ktorá sa snaží stupiditu zamaskovať tým že sa snaží byť strašne, ale strašne cool . Lenže problém je že sa tak tých "snaží" je tak veľa, že tú stupiditu nielenže nezakryje, ale exponenciálne zvyšuje, takže celé je to na úrovni dielka pre puberťákov na VHS v roku 1990 ()

JerryPilsen odpad!

Víc jak 15 minut jsem nedal.Po nesmyslné scéně v letadle s vytrženým okem následovala střílečka na dementy s tunou prvoplánových momentů bez logiky. ()

BigJohn02

Tohle byla dobrá zábava. Mělo to docela spád a občas jsem se i zasmál. Kdyby Betty celej film nečuměla jak  jelito, dal bych i pět. ()

ferrari2

Áno, Eliott má pravdu. Betty je super aj s tými grimasami. Tiež som myslel, že to bude jedna akcia- ľudí vysadia a po jednom ich budu loviť a nakoniec all dead. No Crystal to väzme do svojich rúk a má to gule. Z fleku 5 z piatych. ()

renidlo

Zábavné, místy už trošičku přehnané, místy přesný obraz dnešního světa. Výborná Betty. Celkově hodnotím kladně. ()

JustEdems

Taková ta píčovinka, která při absenci lepší zábavy problikne na platformě. A vy bez jakýchkoliv informací na ni kliknete a pak se i docela bavíte. V prvních minutách Vás překvapuje a pobaví, v půlce už nadšení začíná opadat a ke konci už se to vleče stejným tempem. Ale jako satira se to docela povedlo a Betty Gilpin je roztomilá badass zaječice. ()

doom.cz

Na začátku to vypadalo jako wtf dvouhvězdičková kokotina, ale velmi rychle se to zvrhlo, cituji pana Verbala, v milou, svižnou, zábavnou a příjemně kečupovou pičovinku. Jak jsem se prokousal přes úvodní vyvražďovačku až k benzínce, začalo mi být jasné, že si někdo dělá srandu. A Betty si to hraní fakt užívala. Filmeček karikuje dnešní polarizovaný svět. My vs. Oni, Kavárna vs. Dezoláti, Elfové vs. Trollové, Libtardi vs. Burani. Fajn je, že film neztrácí tempo až do poslední scény a finální cafight je parádní. ()

Chipp006

Pokud si od začátku budete myslet, že víte, jakým směrem se film bude ubírat, budete velmi příjemně překvapeni. Famózní Betty Gilpin, kterou jsem nikdy předtím v žádné hlavní roli neviděl, si to tu vyloženě užívá. Nečekejte pochopitelně žádný „oscarový film“, nicméně v rámci žánru se jedná o spanilou a zábavnou jízdu. Hodnocení: 70 % ()

Universal jako první nabídne filmy online

Universal jako první nabídne filmy online

17.03.2020

Universal a jeho streamovací služba NBCUniversal v pondělí oznámily, že vypustí snímky Neviditelný, Lov a příští měsíc taky animák Trollové: Světové turné na stream. Trollové v dubnu teprve budou mít… (více)

Universal zrušil premiéru The Hunt

Universal zrušil premiéru The Hunt

11.08.2019

Necelý týden od masové střelby v amerických městech Dayton a El Paso se studio Universal rozhodlo zrušit premiéru snímku The Hunt / Lov a odložit jej na neurčito. Rozhodnutí padlo zároveň pár dní… (více)