Náčelník Apačů Abahachi a jeho pokrevní bratr Ranger se starají o dodržování míru a spravedlnosti na Divokém Západě. Potíže nastanou, když si Abahachi vezme od kmene Šošonů půjčku na financování nové knajpy. Narazí na padoucha Santa Mariu, ten na něj sehraje habaďůru a práskne do bot i s vypůjčenými penězi. Oba odvážné muže pak u Šošonů očerní a obviní je z vraždy syna náčelníka Lstivého Mloka. Šošoni neváhají a vykopou ze země, pro nedostatek válečných seker, skládací židli. Westernová parodie může začít, a ušetřena nezůstane ani Leoneho klasika... (oficiální text distributora)

Pawlisman

Jako o úplný odpad se nejedná, výjimečně se i zasmějete a film má relativně slušný spád, takže kromě znechucení, alespoň nepociťujete nudu. Ale například fórky ohledně homosexuálního bratra Abahachiho jsou teda až moc....(úroveň 12ti letého dítěte? - a vy v něčem takovém hrajete či třeba režírujete???) Ačkoliv jsem o filmu nevěděl zhola nic, bylo mi jasné, že takhle přehnaně nevkusný a trapný humor nemůže snad ani pocházet z USA. Ano, další potvrzení mého nevalného názoru o německé kinematografii... ()

arcticsky

Náčelník Lstivý mlok je k sežrání :-)...a ta scéna s pastičkami v jeskyni na "Stříbrném jezeře" !!!! Na to nezapomenu! ()

Gagner

Westernová parodie, u které je pár vynikajících momentů, kde jsem se fakt zasmál :)) Na druhou stranu tam jsou momenty, které jsou předvídatelné či dokonce trapné, i tak jsem se však docela bavil. ()

Dejvi21

Tak u tohohle jsem se opravdu výtečně bavil, reklama na superděrovačku je naprostá špička a jediné, co bych mohl vytknout je fakt, že u české verze na rozdíl od originálu nejsou titulky k šošonštině, takže český divák o pár těch gagů přijde, jinak parádní oddechovka. ()

Johny303

Je to naprostá blbina, ale já se u toho skvěle bavil! A pár scén, například výcvik ,,teplého bratra" na ranči Pudřenka, mi zůstane v paměti ještě hodně, hooodně dlouho. :) ()

Sunny.69

"Servus!" // Když celý film vidíte v originálním znění... Dostává naprosto jiný rozměr. Už dlouho jsem se takhle nepobavila. Nejsem příznivce německých filmů ani parodií, ale spojení evidentně funguje. ("Budeš hrdinou v mé knize!" - "Ale, to je Karl May, nemá v hlavě nic než kraviny.") ()

Uškudasket

Překvapilo mě, že mne může německý ,,shit“ takhle rozesmát a navnadit přitom atmosféru solidní komedie. Zaznamenal jsem sice řádku nesrovnalostí, ale to nebraní pocitu krásných a čistých třech hvězdiček. ()

HouseMK

Dost jsem se tohohle filmu bál a je pravda, že několik scén sklouzává do trapnosti. A nad některými se směju pokaždé, když si na ně vzpomenu :-). Jako parodii na našinci zbožňované "Májovky" každopádně doporučuju! ()

Filty

Z počátku velmi zábavné, i když přitažené za vlasy. V druhé polovině se to zvrtne, žádný dobrý nápad a tímpádem to jde do kytek kompletně. ()

jiri.twist

Podle mě blbinka alias "teplý Vinetou" má zde v pár recenzích hodnocení od 1 po 10, což mluví za vše. Pokud se film netrefí do vkusu diváka, tak propadne. U mě to bylo tak tak a já bych rozhodně nedal 100% gay obsah ... 2445 ()

mls

Presne takto má vyzerať dobrá paródia. Kopa originálnych gagov a výborné postavy v čele s Winetouvým bratom Winetačim. Dokážem to porovnávať aj s tými najlepšími paródiami od Leslieho Nielsena. ()

#47

Říká se, že němci nemají smysl pro humor...ale při sledování tohoto filmu jsem se několikrát opravdu od srdce zasmál, ale přesto nebo spíš právě proto že žánr parodie mám velice rád, si myslím že se mají od zámořských kolegů ještě hodně co učit. Na druhou stranu kdo jiný než němci můžou parodovat svojí klasiku... ()