Silvie je úspěšná lékařka a věří, že konečně našla recept i na šťastný vztah. Renata je manželka známého spisovatele, ve svých kurzech dodává dalším ženám odvahu a sílu k lepšímu životu, ale v jejím vlastním životě jeden osudový prvek schází. Herečka a tanečnice Eliška stojí na začátku slibně rozjeté kariéry, ale komplikuje se jí vztah s přítelem – muzikantem... A chlapi z horské služby jsou vždy připraveni pomoci. Kde jinde by se všechny příběhy mohly protnout a vyřešit, než v zasněženém Špindlu? (Bohemia MP)

bratr_jezek

Vyčpělá dvojka průměrné komedie. Co bylo v jedničce vtipné či aspoň snesitelné, je zde přetočeno na hlavu a divák trpí. Chybí tam Polívková, Radim Fiala není takový tahoun a má dost praštěnou partnerku Kairu (navíc v roli jakési duchovní vůdkyně ženské "sekty") a ještě praštěnější dceru (Čtvrtníčková) - ta je ještě milejší a roztomilejší než podobná dětská role v jedničce. Některé tváře z jedničky se vrátily, ale mají jen pár štěků, když nepočítáte šílenou dvojku Ctirad x Šárka, kterou jsem těžce rozdýchával už v jedničce.Rozhovory jsou o ničem, postavy děj moc nikam neposunují, nové "vtipné" postavy nemají co nabídnout (např. jinak dost vtipný Lukáš Pavlásek). Totální fiasko zachraňuje od odpadu Vágnerová, ale na víc než jednu hvězdu to stejně není. ()

horn.t odpad!

Dno české kinematografie. Můj obdiv patří těm, kdo do této sračky investovali peníze, čas a energii. Nebylo by lepší ty peníze věnovat potřebným? ()

xray0045

Jednu hvezdu si zaslouzi priroda, zbytek je neco pri cem hodnoceni "odpad" neni dostatecne. Dej dementnich serialu prevedeny do stopaze filmu. Divim se hercum, ze nemaji soudnost v cem se nechaji natocit. Cely pocin zavani seminarni praci spatneho studenta, kteremu nekdo dal trochu vic penez. Nevim kde zacit, pribeh veskrze zadny, scenar psany pravdepodobne primo na place. Poslouchani nekterych dialogu fyzicky boli. Usetrete si 105 min. a radeji si pustte plyn, bude vam po tom lip. ()

nahrabal

Takže, tento film jsem dokoukal, dalo to práci, ale dokoukal. Kdyby se otrouhali zbytečné, kýčovité nebo amerikanistické scény tak z filmu zbude 30 minut. Několik scén kde vyskytl Navrátil byly celkem vtipné. Ale ten zbytek????? Jedna hvězda za umístění natáčení a jedna hvězda Navrátila. ()

A161729 odpad!

Z hovna svíčkovou neuvaříš. První díl byla ubohost a tohle je teda otřes nechápu jak jim na tohle někdo může dát prachy. ()

jerzy1976

Hodně slabé... až bych řekl odfláknuté. Třeba zápletka s ztracenou lyžařkou - Ctirad zavolá, že ji vidí, Horská služba ji ovšem nemůže najít, pak ji najednou najde Hrachovcová, která se tam ihned odněkud objeví, doktorka Vágnerová ji má skvělým zákrokem zachránit a ukázat, jak je schopná a přitom jen sedí a čumí - čekal bych aspoň masáž srdce.... Buď měl scénárista slabší chvilky a nebo to zkonili ve střižně... A Kadlík - taky hodně slabé...:-()) Jedna * za exteriéry ze Špindlu :-) ()

vaclavka78 odpad!

Kam se poděla česká komedie? Afektované výkony hereček, nudné výkony herců. Dlouho jsem neviděla nic tak strašně nepovedeného. ()

geront odpad!

Tak špatný film, to musel být záměr. Autor chtěl asi ukázat, že do podobného marastu v jakém se v současné době středisko Špindl utápí (nejen toto středisko i když vede) může podobně spadnout i česká komedie.. Pokud ten film točili s jiným záměrem, tak jsou to zoufalci. Homolka a jeho rodina, jestli to viděli, se museli v hrobě proskočit. ()

Kofola55 odpad!

Tak tento film je asi největší kok*tina za rok 2019, jediné, co mohu ocenit, tak záběry krásných zasněžených hor! ()

newk

Bože ti herci u mě tak neskutečně klesli. Vždyť přece musí vědět co budou točit za sračku, pokud si pustili první díl. Co je k tomu nutí jít hrát takový hovno. To si v ordinaci v růžovce nic nevydělají ? ..... ()

Khotzilla

Asi tak půlku času jsem přemýšlel, co to vlastně mělo být. Komedie? Na to tam tak nějak chybí aspoň tu a tam vtip. Romantika? Možná tak posledních pár minut kvůli Haně Vagnerový. Přehlídka trapnosti? Jo - to by asi s -ehm- Kairou a Radimem šlo. Jediný obstojný herecký výkon asi předvedla Anna Čtvrtníčková - nechce se věřit, že by tak nesympatický a nesnesitelný spratek mohla v reálu být, takže to musela dobře zahrát. Plus poskládat takovou stafáž bizarních figur, jako je Kohák, Bendová, Skamene, Synková... V tý sestavě už snad chybí akorát Kačenky Kornová a Brožová. A Pomeje nebo Rudolf nejmladší. K tomu hudba někde na úrovni písní Michala Davida hraných nešikovným revivalem. Dohromady to zoufale nefunguje, půlka postav je nesnesitelných, nebo v lepším případě hodných politování. Zbývá jen pár pěkných záběrů hor. Suma sumarum.....jako rád se jako guilty pleasure občas koukám na kde jakou blbinu, relaxovat se dá i u úplně hloupých filmů, ale tohle byla taková nuda, že podruhé už vážně ne... ()

O..O odpad!

TŘIKRÁT JSEM U TÝHLE SRAČKY POBLIL. NAKOPAT DO PRDELE TY UBOŽÁKY, CO V TOM HRÁLI. UMĚLECKÝ NULY. ()

alesandro2 odpad!

Vlekaři, hoteliéři a prodejce s hadrama nalili prachy do 109min reklamy s naší otravnou seriálovou stafáží. V reklamě nám hlavně chtěli sdělit jednu podstatnou informaci, která zde zazní: "Proč si přijel, bez peněz, zrovna sem?". ()