Silvie je úspěšná lékařka a věří, že konečně našla recept i na šťastný vztah. Renata je manželka známého spisovatele, ve svých kurzech dodává dalším ženám odvahu a sílu k lepšímu životu, ale v jejím vlastním životě jeden osudový prvek schází. Herečka a tanečnice Eliška stojí na začátku slibně rozjeté kariéry, ale komplikuje se jí vztah s přítelem – muzikantem... A chlapi z horské služby jsou vždy připraveni pomoci. Kde jinde by se všechny příběhy mohly protnout a vyřešit, než v zasněženém Špindlu? (Bohemia MP)

nudlis odpad!

Od režiséra, jehož největším úspěchem je estráda "Ein Kessel máme rádi Česko", scénáristy, co doteď dělal jen pár epizod nejhorších seriálů všech dob a bandy podprůměrných herců nelze čekat nic koukatelného. A když se to "něco" naláduje až po střechu product placementem, vznikne tak neuvěřitelná sračka, že konkuruje i tvorbě nechvalně slavného Trosky. Bez š. ()

Dechman odpad!

Keď to takto pôjde ďalej, tak trojka bude ašpirovať na najhorší film všetkých čias. Za toto by som nezaplatil ani cent, tobôž to dopozerať. Plejáda známych hercov, ktorá nemá čo vlastne hrať. Prišlo mi to akože sa dohodli čo budú hovoriť tesne pred natáčaním, samé ohraté témy a frázy. Nie, ak ste videli jednotku, toto kľudne vynechajte... ()

OMe_CZ odpad!

Protoze se nam podarila jednicka ktera stoji totalne za damske prirozeni... Tak natocime jeste o jednu vetsi kk ti nu navic. Proc? Proc? Proc? ()

pindruche odpad!

Děsná slátanina. Krásně to vystihl honajz. Ještě bych vyzvedla scény, kdy Peroutka za chůze volá své dívce a při každém střihu jde pořád na stejném místě a to jak se holka vymlátí na svahu a pak leží úplně jinde. A to, že se paní Decastelo opět povedlo procpat do filmu obě netalentované děti, to už je jen maličkost. Verešovou a Vémolu není třeba ani komentovat. ()

JB001

Porucha opozičního vzdoru mne pobavila a jinak rozhodně lepší než současná reality show Bureše a Pávka. ()

mikruu odpad!

No... První díl tak za půl hvězdičky. Asi jen díky Anně Polívkové. Tohle je ubohost na druhou. Přes třicet minut jsem nedal. ()

miromax

Bizarní slátanina, prošpikovaná reklamní kampaní, která se však minula účinkem. Komedie, při které se nezasmějete a pokud ano, tak pouze nad trapností děje. Špatné od režie, scénáře, střihu, až po příšerné herecké výkony. Korunu tomu nasadila po botoxu nateklá, ufňukaná Hrachovcová. Za některé herce mi bylo až trapně, do čeho se nechali uvázat. ()

zuzam odpad!

Panu Balašovi bych doporučila držet se Stardance a choreografie, to mu jde mnohem líp. Film je bohužel opravdu špatný, nudný scénář, hloupé dialogy, absentuje jakýkoliv humor, kromě trapností. Výkony herců jsou slabé. Navíc nechápu, proč si někteří tvůrci filmů myslí, že když k průměrným hercům přidají neherce jen proto, že mají známou tvář, že to nějak zvedne kvalitu a atraktivitu filmu? Tak to nefunguje, jen to posune už tak špatný film do amatérské roviny. Navíc je film plný okatého product placementu - sice chápu, že je těžké sehnat na film peníze, ale vypadá to, že se za chvíli místo filmů dočkáme 1,5 hodinové reklamy. ()

710.cz odpad!

Když na zem vysypete hromadu puzzle dílků, tak vám barvy a výřezy nedovolí nic jiného, než poskládat správný obraz. Když jste ale střihač -blb, můžete do sebe dílky narvat silou, bez logiky. A pak vám z romantické krajinky může vyjít obraz jako od "Pissaca" . A abych byl upřímný, nemám za blba jen stříhače, ale i mistra zvuku a vlastně i "ansámbl", kterej už ze scénáře musel vidět, že se hrne do hov.n. ()

Ron_F

Změna režiséra tomuto filmu příliš neprospěla. Děj se rovná téměř nule, příliš mnoho postav (i z prvního dílu), jejíž "osudy" jsou zde vykreslené zcela povrchně. Jinými slovy řečeno, velké množství postav má za následek to, že každá z nich má příliš málo prostoru a divák si ani nestačí najít ústřední postavy, se kterými by příběh intenzivněji prožíval. Na druhou stranu celkem slušná kamera i některé hlášky, a ačkoliv by se tomuto dílku dalo vytknout opravdu mnohé, tak jsem se bavil. Tento film rozhodně neaspiroval na komedii roku, ale spíše na film, který má pobavit obyčejného diváka, který nečeká víc, než že si u komedie oddechne a zasměje se. Tudíž to vlastně splnilo, co mělo být splněno, a protože i já jsem se přes možné výhrady bavil, boduji vysoko. ()

Mishi

Sklamanie určite bolo, ale zase nemôžem povedať, že sa nesnažili. V porovnaní s prvým dielom jednoznačne ústup v kvalite . Scenár pokrivkával,strih tomu nepomáhal, ...mnohé veci neboli dotiahnuté, čo som nepochopila, keď sa venujem jednej pasáži, prečo odbehnem k druhej. Máme tu postavy z predošlého filmu, ktoré už ničím prekvapiť ani nemohli, a preto bolo otázkou ich nasadenia aj sem , naopak niektoré postavy bavili - v podaní Radima Fialu a jeho "filmovej rodiny", či príbeh horskej služby ... scenéria prekrásna, miestami sa mi však zdalo, že sa asi pozabudlo, že ide o film , a nie o športový prenos .. dlhé zábery lyžovania, snowboardu... asi bolo potrebné vyplniť časové medzery? Nepochopila som zase aj tie zbytočné vsuvky záberu "tanečníc " , keď to nebolo v danej lokalite . Herci v pohode, akurát postava "Elišky" a filmovej postavy ( Peroutka) mi tam prišla zbytočná , tí tam ani nemuseli vôbec byť, ako aj kapela, ktorá už svoje vtípky ukázala v predchádzajúcom filme a pozerať sa ako niekto grgá, štikúta , ako je pod "kocovinou" je naozaj úžasné ... To ste rovno mohli dať zábery z krčiem a nemusím sa na to pozerať v kine . Obdobne už len popis filmu "úspešná lekárka" sa hodil k téme, najmä keď záber z ambulancie hneď v úvode tomu napovedal. T.j. chyba zrejme práve režiséra, že si uvedené momenty a scény nepodchytil . A že sa tam objavila aj Verešová ? Mne tam osobne nevadila, však hrala samu seba , prečo nie T.j. stačilo sa naozaj sústrediť na pár hlavných postáv a rozvinúť ich príbeh a mohol byť film lepšie hodnotený. Za snahu a pár dobrých scén a momentov dávam také hodnotenie. ()

caesarous

Přítelkyně si jednoho pošmourného prosincového večera postěžovala, že jsme nebyli dlouho v kině, aby, nedošlo k hádce ochotně jsem souhlasil nejen s kinem, ale i s tím, že výběr filmu nechám na ní. Kdybych věděl, že mě čeká 109 minut hrůzy v podobě nepovedené reklamy na předražené lyžařské středisko, hádku bych s nadšením přijal. Hned jak jsem viděl na zakoupených vstupenkách nápis Špindl, tušil jsem, že mě nečeká nic dobrého, ale přeci jen jsem jedničku neviděl a recenze nečetl, takže jsem doufal v alespoň průměrnou českou komedii. Bohužel naděje se nenaplnily. Balaš potvrdil, že není režisér, ve scénáři chyběl jakýkoli smysluplný dialog a kamera zvládala možná tak záběry na sjezdovky s technickým sněhem v 1 ze 2 slunečných dnů v Krkonoších. Celý film byl bohužel slabý, vtipy spíše trapné než vtipné a skupinka ezoterických žen v krizi středního věku naprosto šílená. Bídu nezachránil ani herci, když snad nejlepší výkon předvedla malá Anna Čtvrtníčková. Je smutné, že člověk se z kina vrací asi se stejným zážitkem, jako kdyby zůstal doma a na tv Barrandov sledoval "sitcom" Premiér. Jediný rozdíl je v tom, že by mi zůstalo v peněžence o 500Kč víc. Za hezkou krajinu 10%. ()

tein odpad!

Kde se na toto berou peníze? Takové mrhaní každé jedné koruny, že by se jednomu chtělo brečet. Toto má být součástí českého zábavního (filmového) průmyslu? To mi vážně hlava nebere. Jen si říkám zda se to místo Špindl 2 nemělo původně jmenovat Kameňák 22. Možná by ale bylo lepší kdyby aspoň na pozadí dali autoři občas smích, aby si diváci všimli, že je to komedie a právě se tam stalo něco vtipného. Zde se krásně ukazuje, že herci nejsou žádné modly ani idoly ale jen prachsprostí komedianti a spodina společnosti - tzv. ku**y prodejné, jež za peníze udělají cokoliv. A to v tomto případě ještě hrubě urážím pracovnice toho nejstaršího řemesla. Hmmm celebrity... Za takový výkon jaký předvedl celý tým na této trápárně by běžný člověk v jakékoliv práci nejen nedostal zaplaceno a vynadáno jaký je to lempl, ale samozřejmě taky okamžitou výpověď a extrémně špatné reference. Chápu, že zde se ztratí i mladá Čtvrtníčková, mezi těmi neherci z různých trapných seriálů a těmi zoufalými po nichž se časem už slehla zem (zde je mi opravdu upřímně líto Andrlové, jež si ji pamatuji ještě z dob kdy bývala herečkou a jako dítě jsem ji měl moc rád v pohádkách), ale vážně doufám, že si to nekoukatelné protekční děcko zvolí jinou kariéru než této mizerné pseudoherečky a ušetří už i tak dost tragický český film od své nepříjemné přítomnosti, čemuž je jistojistě na vině její otec. Jinak by mi bylo záhadou, že si něco takového režisér dobrovolně vybere i do takovéhoto filmu jež je očividně předurčen býti dalším odpadem české kinematografie. ()