Dexterova laboratoř

• USA Dexter's Laboratory
Animovaný / Rodinný / Sci-Fi / Komedie
USA, (1996–2003), 28 h 36 min (Minutáž: 22 min)

Série(4) / Epizody(78)

Dexter je geniálny chlapec. Vo svojej izbe má za knihovňou tajné laboratórium s najmodernejšou technikou, ktorú si aj sám vyrába. Jeho pokojné rozmýšľanie a pracovanie však narúša jeho nadmieru hlúpa sestra Dee-Dee s deštruktívnymi sklonmi. Svoje laboratórium preto musí pred ňou často chrániť, zároveň nesmie dopustiť, aby sa o ňom dozvedeli jeho rodičia. A aby to všetko nestačilo, musí občas aj odolávať útokom svojho vedeckého soka Mandarka. Byť géniom veru nie je med lízať. (pivo)

Pradlík

Klasika kanálu Cartoon Network, zároveň jedna z mých oblíbených "fantasmagorií". Dexter je vážně geniální a ta jeho laboratoř nebo vynálezů nějaký ten úsměv vykouzlí. Zvlášť pokud je pod neustálými útoky jeho dlouhonohé sestry. ()

solid

Na Dextra když si vzpomenu vybavím si vždy jeho hlas, kterým obviňuje svou sestru, že mu zase něco provedla v jeho laboratoři. ()

marshaall

Sialeny maly vedator Dexter so svojm monstroznym domacim laboratoriom a ako jeho uhlavny nepriatel - sestra Dee Dee. To bola zaruka srandy z Cartoon Network 90's ery. Aj jemu vdacim za svoju anglictinu :) ()

Dimo

Je tomu už pořádná halda let, kdy jsem tohleto sledoval v Karlových Varech, v lázních, na kanálu Cartoon Network, v Angličtině. A ani to mi nezabránilo, abych se královsky bavil. ()

haWranka

Á, kde jsou t časy! Jako malá jsem na Dextera a jeho praštěnou ségru koukala v němčině na Cartoon Net. a nerozuměla jsem ani slovu. Přesto jsem to milovala. A teď, po tolika letech, mám konečně šanci vidět to v rodném jazyce a ohromně si to užívám! ()

ljukyljuk

Tak toto bol kedysi môj top seriál na Cartoon Network. A myslím si, že aj dnes by som sa na ňom dosť pobavil. My head is on fire! My head is on fire! ()

D.I.G

Výrazy: "praštené, pošahané" to nevystihujú celkom dobre. Je to vlastne normálny kreslený seriál.....aj vás už určite niekedy napadlo pri sledovaní animáku:"čo keby teraz upiekol setrinho macíka v mikrovlnke?" nemajte strach, to sa tu deje stále.:-) ()

kyLuke

Povedený seriál od kterého si moc nepamatuji ale pamatuji si že se mi to tehdy líbilo.Proto dávám čtyři hvězdičky. ()

Knor

Díky Cartoon Networku, jako dítě jsem to miloval společně se spousty dalšímy kreslenými šílenostmi jsem u toho trávil hodiny a chtěl taky takovou laborku, ale určitě bez Dee-Dee. ()

Stanix

Neuvěřitelně vtipná záležitost. Mám nasledováno z mládí a klidně se mrknu kdykoliv i teď. Tartakovsky má smysl pro humor přesně podle mé chuti. ()

--TMO--

Vedľa I am Weasel asi moj najobľúbenejší výtvor na cartoon network, skvelý humor, parádne nápady, nezabudnem na časť, v ktorej Dexter spomalil čas a chcel stihnúť autobus do školy - ale bohužiaľ zabudol, že tak nejak sa s ním spomalili aj niektoré iné veci - napríklad voda tečúca zo sprchy : ) ()

pe3czech

Na animovaných seriálech od Cartoon Network jsem vyrostl, jednu dobu jsem odebíral i časopis:-) Dexterova laboratoř patřila mezi oblíbené, i když jsem neuměl skoro žádné anglické slovo a hltal jej na CN 85% ()

DoubleJo

Uplne kultovy serial pre mna. Vzdy, ked som prisiel zo skoly domov som sadol ku Cartoon network a cakal som na 17.00 kedy zacne Dexter. Videl som kazdu cast nejeden krat ale pozeral som to dookola. Rozumel som tomu uplne v pohode a este kolko tej anglictiny som aj pochytil! Proste parada. ()