Zabijákova žena & bodyguard

• USA Hitman's Wife's Bodyguard (více)

Michael Bryce (Ryan Reynolds), osobní strážce toho času bez licence, plánuje klidný odpočinek, jeho osobní terapeutka mu používání zbraní na nějaký čas dokonce zakázala. “Žádné bodyguardování!” nakáže mu psycholožka a pošle ho na prázdniny k moři, kde si mají jeho pocuchané nervy odpočinout. Jakmile ale nazuje papuče a otevře si knížku, předsevzetí a klid jsou fuč. Během vteřiny se ocitne uprostřed divoké přestřelky, které vévodí manželka jeho nedávného chráněnce, nájemného zabijáka Dariuse Kincaida (Samuel L. Jackson). A než se rozkouká, je proti své vůli znovu ve službě. Nejdříve je potřeba zachránit Kincaida ze spárů pomstychtivých mafiánů, hned nato dostane prapodivná trojice za úkol zachránit celou Evropu. Svůj maniakální plán totiž spřádá arcipadouch v podání Antonia Banderase. Zabiják, jeho žena a jeho bodyguard vyrážejí na zběsilou cestu evropskými letovisky, bez covid passu zato se slušným arzenálem zbraní. (Bontonfilm)

blondboss

Pri tomto snímku sa opäť raz ukázalo, že niektoré komédie majú pokračovania variace z vody. Stále tu síce fungujú hlášky, nadupané akčné scény a neskutočná charizma Samuela Jacksona, ale už je to také nemastné-neslané bez nejakého originálnejšieho nápadu a tých emócií už preniklo trochu menej. Stále obstojná akčná jazda, ktorá však klesla z áčkového ratingu na také polovičné béčko. Ako jednohubka fajn. 60 % ()

M_Bery

Jedním slovem... Blbost. Extrémní kravina, posun od minulého dílu nikam: vtípky stejné, akce taky stejná, a prostě celkově to dost odflákli. Navíc si očividně někdo myslel, že čím víc bude postava mluvit sprostě, tím líp... Čekal jsem víc. A navíc nechápu, proč se do tohohle nechal zatáhnout Morgan Freeman. ()

Vito_LePour

První film byl rozhodně lepší. Všechno co v prvním bylo skvělé, bylo tady spíše průměrné, i většina humoru. Ale několikrát jsem se zasmál tak dobře, že to rozhodně stálo za vidění. ()

blazma

První díl byl skvělý. Ryan je výborný i v tomto filmu a Salma si taky užívala natáčení, kde mohla hrát takovou svini :D ale na první díl to ani zdaleka nemá. ()

GejmronCZ

Za tu scénu Salmy v klubu bych střelil klidně 5. Tam jsem skoro přestal dejchat a začal brečet smíchy. Ale ta zápletka je tak debilní až to bolí. A ten záporák šel zahrát mnohem líp nebo byl špatně napsanej. A nebo obojí. Prostě z něho šlo vytřískat daleko víc a je to škoda. Působí extrémě lacině. Tak či tak ale je to pořád dost solidní komedie a rád si to pustim někdy znova. ()

hony23

Po skvělé jedničce jsem byl ve velkém očekávání, které se ovšem nenaplnilo. Přitom obsazení už nemohlo být hvězdněší, paní Hájková se prsí na strýčka Samuela, ten matherfuckuje Reynoldse, který se sbližuje s taťkou Freemanem sloužícímu Tondovi Banderasovi. Jenže ani velká jména nezachrání film se stupidním příběhem a ani akční scény mě nijak nenadchly. ()

Kushina

Taková klasická zábavná akční komedie, která tolik z prvního dílu neztratila. Sice to působí jako tuctové béčko, ale na druhou stranu to má svůj příběh. 65% ()

Heywood

Ryan Reynold odehrál své a ušlo to. Jasně, že to měla být parodie, ale to schéma - padouch - policie - pravý zachránce - je už obehrané. Přes výborný soundtrack jsem se většinu filmu nudil. A Banderas vypadal doslova trapně. 40% a to je až moc. Scénárista by si zasloužil vyhazov...   ()

HanzoBureshi

Gary a Johan zůstanou navždy v našich srdcích....Tento díl je o stupínek slabší, než ten první film, který se stal asi nejlepší akční komedií roku 2017. V tomto filmu se mi to zdá krapet ujetější a jakmile dojde na něco vtipného, nejsem si jistý, jestli to je tak dobře. Ale samozřejmě akce je tu sakra dost a to je tak jedině všechno, takže dávám hraničních 60%. ()

kolly13

Buďme sprostí a střílejme na všechno, co se hýbe. Ono si to diváka najde. Mne vynechte. PS: není tu paralela s Free Guy a Deadpoolem, protože tohle je filmová pitomost. ()

Rian_witcher

Nečekal jsem až tak hrozný propad v kvalitě zápletky i humoru. Ten se zde víceméně scvrkl na vyloženě sprostou mluvu a prsa Salmy Hayek.  Sice jsem se párkrát i zasmál a akční honičky měly velice slušné zpracování, ale prvnímu filmu to celé nesahalo ani po kotníky. ()

bonovox

Toto mi nesadlo...akčné, preplácané, málo zábavne...Salma totálne otravná a Reynolds hrá v poslednej dobe stále to isté a už ani SLJ už nie je tak cool ako kedysi. 40% ()

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

21.06.2021

Do amerických kin tento víkend vtrhlo pokračování Zabijáka & bodyguarda s názvem Zabijákova žena & bodyguard v hlavních rolích s Ryanem Reynoldsem, Samuelem L. Jacksonem a Salmou Hayek – na… (více)