Reklama

Reklama

Zabijákova žena & bodyguard

  • USA Hitman's Wife's Bodyguard (více)
Trailer 1

Michael Bryce (Ryan Reynolds), osobní strážce toho času bez licence, plánuje klidný odpočinek, jeho osobní terapeutka mu používání zbraní na nějaký čas dokonce zakázala. “Žádné bodyguardování!” nakáže mu psycholožka a pošle ho na prázdniny k moři, kde si mají jeho pocuchané nervy odpočinout. Jakmile ale nazuje papuče a otevře si knížku, předsevzetí a klid jsou fuč. Během vteřiny se ocitne uprostřed divoké přestřelky, které vévodí manželka jeho nedávného chráněnce, nájemného zabijáka Dariuse Kincaida (Samuel L. Jackson). A než se rozkouká, je proti své vůli znovu ve službě. Nejdříve je potřeba zachránit Kincaida ze spárů pomstychtivých mafiánů, hned nato dostane prapodivná trojice za úkol zachránit celou Evropu. Svůj maniakální plán totiž spřádá arcipadouch v podání Antonia Banderase. Zabiják, jeho žena a jeho bodyguard vyrážejí na zběsilou cestu evropskými letovisky, bez covid passu zato se slušným arzenálem zbraní. (Bontonfilm)

(více)

Videa (9)

Trailer 1

Recenze (236)

Lima 

všechny recenze uživatele

Slovní humor chvílema až dost křečovitý, ale jinak to bylo příjemně nekorektní, s bezvadně odvázanou Salmou Hayek. Nerad používám klišé, že si to jako někdo „užil“, ale v jejím případě to fakt platí a ta si svůj part musela vychutnat neuvěřitelně. Asi se museli při jejích výstupech bavit i chlapci a děvčata za kamerou na place, včetně klapky, jinak to nevidím. A navíc v případě Salmy je zde jasný důkaz, že žena po padesátce může vypadat pěkně i bez použití odporných plastik (hollywoodské princezny že pozdravují). ()

MrHlad 

všechny recenze uživatele

Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson a Salma Hayek musí zabránit Antoniu Banderasovi, aby nezničil Evropu. Ale budou mít dost práce s tím, aby se nezabili navzájem. Pokračování Zabijáka a bodyguarda vrací do hry postavy, které byly v jedničce zábavné, tentokrát jim však povážlivě došla šťáva. Akce je pořád dost a nevypadá zle, ale jakmile se má dělat legrace, působí celý film nejistě a hlavně skoro až trapně v tom, že je celý postavený na faktu, že dva lidi řvou dvě hodiny na třetího. Výrazně slabší než jednička. A úplně zbytečný film. ()

Reklama

verbal 

všechny recenze uživatele

Dokonalá ukázka kreativního posunu. Směr prdel. Je až neuvěřitelné, že to má stejného scénáristu. Asi začal fetovat. Tam, kde byla jednička uvolněná, cílevědomá, svěží, vtipná a solidně nahláškovaná akční kokotmédie s charizmatickým záporákem Gerym à la libovolná Smrtonosná smrt, která pobavila i nejednoho upjatého morouse, je dvojka strnulá, bezradná, vyčpělá, trapná a uboze odvarová akční lobotomie s přitepleným Banderasem à la libovolný Austin Dement, která nepochybně roztáhne od ucha k uchu rozštěp nejednoho slaboduchého smíška. Tohle už neumatkojeboval ani tradičně přirozeně frivolní strýček Džexn a za urputně přehrávající paní Hájkovou, které bych se ani v jejích sto letech nestyděl vycákat na kozy, jsem se upřímně styděl. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

„CELÁ EVROPA JE V RUKÁCH ZABIJÁKA A JEHO OCHRANKY BEZ LICENCE…“ ///    Infantilní ftipy pro děti. Vlastně ani to ne, páč dialogy psal zvrácenej debil, takže je to tady samá děvka, kunda…. a krev. Takovejhle humor bych čekal spíš u Melissy McCarthy… K příběhu – je debilní! Pravda, vodsejpá to, takže ti míň nároční budou (prostě kurva musej!) chrochtat blahem. Ale jediný, na co se dá koukat, je Salma. Ve čtyřiapadesáti – smekám!   ///  NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Z našich líbánek se stala zasraná pohroma. 2.) Miluju nejujetější filmy Rogena nebo Sandlera..  /// Thx za titule „urotundy@cbox.cz“.       /// PŘÍBĚH  **  HUMOR  *  AKCE  ***  NAPĚTÍ  ne ()

Cervenak 

všechny recenze uživatele

O level, možno aj o dva slabšie ako zábavná jednotka, celá tá zápletka nedáva žiadny zmysel, všetko sa nasilu ohýba tak, aby sa (ako vraví Critical Drinker) "mohol odohrať zvyšok filmu", 80% pokusov o humor ide úplne vedľa a dokonca aj moja milovaná Salma, kráľovná všetkých MILFiek, je pol filmu iba otravná hysterka. AVŠAK... je to nabité veľmi solídnou a až absurdne krvavou akciou, Reynolds a Jackson majú výbornú buddy chémiu, párkrát som sa schuti zasmial a Salma je tú druhú polovicu filmu čarovná, najmä v scénach s "bývalým milencom" Banderasom, z ktorých cítiť, ako radi boli zase spolu na plátne. Za mňa teda v pohode letná výplachová jednohubka. Viackrát si to nepozriem, ale už som v živote zabil 90 minút aj horšími spôsobmi. ()

Galerie (51)

Zajímavosti (13)

Související novinky

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

21.06.2021

Do amerických kin tento víkend vtrhlo pokračování Zabijáka & bodyguarda s názvem Zabijákova žena & bodyguard v hlavních rolích s Ryanem Reynoldsem, Samuelem L. Jacksonem a Salmou Hayek – na…

Reklama

Reklama