Osobný strážca Michael (Ryan Reynolds) plánuje kľudný odpočinok od svojho smrtiaceho zamestnania, osobný terapeut mu používanie zbraní na nejaký čas dokonca zakázal. Aj napriek tomu sa opäť bude musieť stať partnerom nájomného vraha Dariusa (Samuel L. Jackson). Ich novej misie sa zúčastní aj Sonia (Salma Hayek), Dariusova žena. Tá je ešte akčnejším zločincom než jej muž. Spoločným nepriateľom tejto trojice sa tentokrát stane pomstychtivý šialenec (Antonio Banderas). (PK)

EvilPhoEniX

"Nesvěřil bych ti do péče ani panenku Chucky!"Druhá kino návštěva letos, opět Sequel a je to zábavná nahláškovaná Rková jízda, kterou jsem si opravdu užil.Fanoušci Dramat budou samozřejmě zklamáni, jelikož příběh opravdu nepřináší nic nového do žánru Akčních Komedií a villain má tradiční plán s bombou, ale who cares. Je to zábavné, drsné, má to ukrutné tempo, spousta známých tváří, cool memorable scény a bavil jsem se dost dobře na to, abych neměl čas nad něčím vyloženě otravným přemýšlet.Ryan Renolds jede sice opět svého Deadpoola a Samuel L.Jackson motherfuckuje jako o život, ale docela potěšil Frank Grillo v roli detektiva a Antonio Banderas v roli záporáka ( byť trestuhodně málo prostoru) a celou show si zde samozřejmě krade Salma Hayek nejen svým hlubokým dekoltem, ale i parádními hlášky. I wanna marry her!Highlightem je flashback smrťák, který jakoby vypadl z nezvratného osudu, to se smálo celé kino a nástup Morgana Freemana je podobně cool jako nástup Christophera Lloyda v Nobody.Menší výhrady mám k akčním scénám, je to na můj vkus až moc divoké a chaotické. Kamera je buď moc blízko, nebo je zde dost střihů na to, abych místy nevěděl, oč jde. ( Není to Indonésie ani Korea, takže přihmouřím oči). O chlup slabší než jednička, ale pořád zábavná sympatická jízda s fajn herci, která by neměla vyloženě nikoho urazit. Příběh 3/5, Akce 4/5, Humor 4/5, Násilí 3/5, Zábavnost 4/5, Hudba 4/5, Vizuál 4/5, Atmosféra 3/5, Napětí 3/5, Herci 4/5. 7.5/10. ()

• Natáčení začalo 2. března 2019. Natáčelo se v Chorvatsku, Itálii, Bulharsku, Slovinsku a v Anglii. (Varan)