Hlavním hrdinou příběhu je klasický americký workoholik, přesněji řečeno přepracovaný obchodník Elliot Hopper, vdovec a otec tří dětí, který se hned v prvních minutách filmu stane obětí automobilové nehody, když se s ním taxi zřítí z mostu. Vrací se na silnici jako duch a spěchá ke svým dětem, kterým nevěnoval tolik pozornosti, kolik si zasloužily. Nejenže je z něj duch, ale navíc zjistí, že má jen několik málo dnů, aby se pokusil napravit vše, co zanedbal a zařídil vše tak, aby své děti dobře zabezpečil pro budoucí život, a to samozřejmě nejen po finanční stránce. (oficiální text distributora)

Martin741

Bill Cozby v 90. rokoch uplne vyhasol, mal este cosi do seba kym hral vo filmoch, co tocil isty Sidney Poitier, tu sa uz len trapi, nechcem byt zbytocne vulgarny, ale tu hral hovno : 30 % ()

Karush

Miestami je to nedomyslené a plné hlúpučkých nezmyslov, ktoré docení menšie publikum, ale tento film na druhej strane staršiemu publiku má čo povedať- starajme sa o svojich blízkych, pokým sa ešte dá, my sa naopak radšej zaoberáme nezmyselnejšími vecami, zaujíma nás každodenný život pre nás úplne cudzích ľudí, a tým premeškáme o moc dôležitejšie a krajšie veci a veľakrát si to ani neuvedomíme. Podobné filmy: Neviditeľný na úteku, Láska z nebies. ()

kinghome

Na Cosbyho jsem nikdy nekoukal a neviděl snad žádnej film od něj a vůbec mě to nemrzí. Tohle někomu příjde vtipný? Kdyť ten negr vůbec neumí hrát. Jeho humor je na bodu mrazu a ten jeho ksicht je strašně nesympatickej. Naštěstí alespoň zbytek herců něco hraje a neni to uplně nekoukatelný. Sice jsem se přemáhal ale dokoukal jsem to celý, takže si to * zaslouží. Za snahu. Ale popravdě něco tak špatnýho už jsem dlouho neviděl. ()

Master19

Duchařských komedií bylo na konci 80. let hromada a tato zrovna nevyniká. Nicméně má pár zajímavých a vtipných postřehů a nápadů, takže bych ji neváhal zařadit mezi lepší polovinu. ()

Spock

Není nad to stopnout si sympatického taxikáře a zažít s ním vzrušující jízdu bez zábran. Když řekl taxikář "uznáváš satana jako nejvyššího pána", tak jsem se málem potrhal smích a odpověď Billa Cosbyho "já jsem satan", je více než originální. Nečekejte více než průměrnou komedii, která vás ale ničím neurazí. Pár míst je opravdu vtipných a ten zbytek přežijete. ()

Katy86

Ani vlastně pořádně nevím, proč jsem dala tak vysoké hodnocení, ale tento film mě docela zaujal tou nápaditostí a hlavně hercem Billym Cosbym. Podle mě je to dost dobrý herec a zaslouží si uznání. ()

Mr.Floyd

Nenáročná zábavka určená pre televízneho diváka, ktorá vás ani neodradí od prepnutia na iný kanál, ale vás ani nepresvedčí o tom, že by ste ju mali v blízkej budúcnosti vidieť znova. Pre poobednajšiu pohodu v kruhu rodiny to určite nie je zlá voľba. ()

Wishkah

Bill COsby svůj vrchol prožil v Cosby Show a tohle už jsou jen zbytky jeho umu. KOmedie je to nic neřešící, odpočinková. Sem tam se opravdu zasmějete, ale častěji to jen vyčaruje mdlý úsměv ()

G_I_S_M_O

Příjemná, komedie, kterou jsem měl v dětství velice rád a až včera jsem na ní náhodně narazil a musel si jí pustit. ()

Rathalos

Tak tato fantasy komedia ma bavi zakazdym,ked ju vidim a nikdy ma neomrzi,filmy o duchoch mam velmi rad a tento bol fakt pohodova zabava na prijemne straveny vecer...:-) ()