Krvavá nevěsta

• USA Ready or Not (více)

Grace (Samara Weaving) si bere za muže Alexe Le Domase (Mark O'Brien), pohledného a úspěšného mladíka z bohaté rodiny, která své jmění získala vymýšlením a prodejem deskových her. Leckterá dívka o takovou lásku a její svatební naplnění marně usiluje či aspoň tajně sní. Grace navíc tímto sňatkem konečně získává rodinu, protože krutý osud z ní před časem učinil sirotka. Le Domasovi sice nepůsobí úplně běžným dojmem, ne každý z nich se z tohoto sňatku raduje, ale Grace je šťastná a zamilovaná a tak tomu nevěnuje příliš velkou pozornost. Po svatebním obřadu se Grace dozvídá, že je nyní již téměř oficiální součástí rodiny Le Domasů. A aby její přijetí bylo úplné, musí si s nimi ještě po půlnoci zahrát některou z jejich tradičních rodinných her, kterou si sama vylosuje. A její volba padne na hru na schovávanou. Pravidla jsou jednoduchá, nevěsta se musí schovat tak, aby ji do svítání nikdo z její nové rodiny nenašel. Jak prosté. Grace ale netuší, že zatímco si ve velkém sídle Le Domasů hledá vhodný úkryt, její budoucí příbuzní a jejich služebnictvo vytahují různé střelné, bodné i sečné zbraně. A jen co dozní tradiční „Před pikolou za pikolou nikdo nesmí stát“, vyrazí na lov nevěsty, který má skončit velmi krvavým zapikáním. Grace naštěstí brzy pochopí, která bije, a rozhodně svou kůži nechce prodat lacino. Když zdánlivě křehkou nevěstu zaženete do kouta, nemůžete se pak divit, když se začne bránit. Tahle svatební noc bude krvavá a dlouhá a je dost možné, že na jejím konci nezbydou žádní živí svatebčané. (CinemArt)

boss123

Krvavá nevesta ma, ako film príjemne prekvapil. Nijak zvlášť som ho neočakával a o to väčšia bola moja radosť. Hlavne na prekvapil pomerne originálny nápad s hlavnou dejovou premisou. Veľmi mi sadol aj trošku satiristický náhľad do súčasnej kultúry a jemný čiernohumorný nádych. A tiež aj veľa zaujímavých nápadov takže snímka na mňa pôsobila sviežo. Čo sa týka hereckých výkonov tak aj tam som ostal zaskočený, a to predovšetkým hlavnou hereckou predstaviteľkou a tým, ako dobre svoju úlohu zvládla. A navyše mi celý čas pripomínala Margot Robbie. Tempo ubieha svižne trošku mi len chýbala absencia nejakého výraznejšieho ústredného hudobného motívu. A tiež v niekoľkých situáciách aj nie príliš logické rozhodnutia postáv. Hlavne v závere. Napriek tomu sa, ale jedná o veľmi dobrý film, ktorý vyniká vo viacerých činnostiach zvláda baviť a napínať počas celej stopáže, ktorá je taká akurát dlhá a nenudí ani na chvíľu. Takže za niekoľko originálnych prvkov rád dám štyri hviezdy a 85%. ()

brkerez

Nenapíšu nic co by tu už nazaznělo, ale tohle mě bavilo. Super žánrová jednohubka se sympatickou hlavní hrdinkou a povedenou smrtící rodinkou, která jako nechce, ale holt musí vraždit - co naděláš, se z toho nezhroutíme a snachu vykostíme. Je ale velká škoda, že se tvůrci se svym fungujícím černym humorem víc neutrhli ze řetězu a rušily mě nelogičnosti v detailech, občas se záporák vyskyt na místě, kde jednoduše nemoh bejt tak rychle a ani nemoh vědět, že má bejt zrovna tam, klaďas se dostal z vachrlatýho sevření pout až když se to hodilo apod. Ale asi sem neviděl film, kde dostane otravný dítě parádní dělo 😁 ()

Darxandri

Výborná hororová komedie, která ubíhá, jak nic. Za celou stopáž jsem se ani chvíli nenudil a zábavy jsem dostal požehnané. Krve je zde dostatečné množství, aby uspokojilo i ty nejotrlejší diváky a humoru tak akorát přiměřeně, aby balancoval celý film jako hororovou komedii. Nic bych tomuto filmu nevytknul. Prostředí je skvělé, hudba taky a herecké výkony jsou úžasné. Samozřejmě chápu, že film není pro každého, nebo ne každému se musí líbit, ale já se skvěle bavil a ta hodina a půl uběhly jako voda. Rozhodně doporučuji všem, co mají rádi černé komedie. Jinak co se finále týče, nikdy jsem nebyl více spokojený s koncem, než zde. :D ()

Trescha

Je to ulítlé,baví to,je to černohumorné a chvílemi i drsné a sympaticky krvavé. Jo a Samara je kundice jak hovado😜 ()

Mark1983

Tak tohle je fakt divočina, hororová jízda se vším všudy, co se týče zvrácenosti elit. Bavil jsem se od začátku do konce a vůbec jsem nebyl zklamán jako hororový fanoušek. ()

Camel91

Krvavá nevěsta, měla zajímavý nápad a ze začátku to bylo fajn.ale v pozdějších fází filmu už to provedení bylo horší a horší...jsou tam momenty kdy to je napínavé, mladá u toho byla nervní 😀 já říkám vždyť to je úplně o hovně... takový to utíkej káčo blbá 😀 říkám v klidůůů 😀 jinak některé rádoby drsné záběry jsou docela dobré, SAW to není ale i tak pěkný úrazy... Jinak je to celkem podobný s filmem Uteč jen ten je braný víc vážně a popravdě jsem čekal to stejný i od nevěsty jako od hlavní postavy z filmu Uteč... ale zde se postavy chovají divně, stupidně.. je tam dost vtipných scén podle mě a ten film se nedá brát vážně a doufám že to ani tvůrci nechtěli, protože to by snad nemohli myslet vážně ale koukám že to je v tagu komedie tak z tohoto pohledu bych to docela bral, ale i tak konec nejvíc trapas, ten mi zkazil celkový dojem. A nesmím zapomenout přeřezání rámu postele policejníma poutama, to mi společně s rádoby zvratem na konci a koncem ten film zhnusilo... ()

petra8619

Byla jsem o začátku tak napnutá, že jsem bojovala s myšlenkou si pustit konec, abych věděla, zda ta holka přežije. U žádného hororu jsem se tak nenasmála. Na mě až moc zbytečně krvě, obzvlášť závěr, ale nebylo to nechutné tak, že bych si musela zakrývat oči. Moc povedené. ()

Stinger78

Překvapivě povedená honička několika proti jedné. Plnému kotlu ubral jen ten konec, kdy jsem čekal nějakou upířinu a ono "plop" "plop" "plop" :-D ()

werny

... doporučuji si film pustit před nějakou echtovní únikovkou 🧟‍♀️🧟‍♀️🧟‍♀️🧟‍♀️ ()

NeverEver

Nejvetsim uskalim deje je samotny fakt, ze vy vlastne vite jak to bude. Jedine cim vas tvurci mohou prekvapit je drsnost jednotlivych bitek nebo prekvapivost kdo vsechno je schopen zabijet. vic krve, vic kriku, vic prekvapeni (jako, ze zabiji sluzku misto nevesty apod.) Za me dobra oddychovka do letedla nebo vlaku. Nenudila jsem se, ale nejak uchvacena jsem taky nebyla. myslim, ze 3*** za normani hororove remeslo je dostatek. ()

Martin.Proko

Zábavné hororová vyvražďovačka... ...výprava průměr , herci žádné Oskarové persony.... ...klišé kam se podíváte... ...ale forma kterou je to servírováno je originální a zábavná.... ...nebere se to vážně... ...paroduje snad sama sebe... ...rozhodně není úplně korektní... ...osobně bych něco tak zábavného čekal z Británie a né USA. Za mě rozhodně palec nahoru. ()

durkes

Po čase skvelá hororová komédia zaváňajúca čerstvým vetrom. Po neúrodných rokoch zasa film s nápadom i slušným prevedením. Ja som bol spokojný, bavilo ma to. ()

fabregas1

A máme tu další pošahanou famílii, která má originální pojetí svatební noci. Příběh umí překvapit, je v něm pár zvratů i dost zajímavých postav, smrti jsou spíš náhodné než brutálně nachystané. scéna ve stájích je pro mě top. Snad jen útrapy hlavní hrdinky šlo klidně šponovat ještě o chvíli déle a drsněji, ale jinak je film pro mě vítaným zpestřením mé hororové kariéry, takže pokud máte rádi kombinaci krve a brutálního humoru, pak se těšte. ()

Pythonator

Samara to táhne na svých svůdných bedrech, co jí síly stačí, ale z blbé vyvražďovačky prostě víc nevymáčknete. Díky zábavnosti a nečekaným gore scénkám bych dal i čtyři hvězdičky, ale nějak tomu chyběla hutnější atmosféra. Jakoby někdo místy zapomínal, že točí psycho horor o dost pošahané rodince magorů a myslel si, že se natáčí blbá komedie nebo porno. Nějak tam prostě chybí ta mysteriozní napínavá zádošimrací ruka mistra. No a když už mělo být míněno jako ujetá komedie, tak by tam mělo být o dost víc humoru. ()

alisek87

Fakt po dlouhé době natočený vtipný horor, staré "creepy" sídlo, šílená rodina a k tomu smlouva s ďáblem a nic netušící nevěsta, co více si přát. ()

Projekty od Universalu loví mladé hvězdy

Projekty od Universalu loví mladé hvězdy

14.04.2023

Jaký film chystá Daisy Ridley?

Jaký film chystá Daisy Ridley?

04.05.2020

Máme 4. května, Den Star Wars, takže začneme rovnou novinkou o hvězdě poslední trilogie herečce Daisy Ridley. Ta má po letech strávených zachraňováním galaxie daleko, daleko odsud coby mladičká Rey… (více)

Pátý Vřískot od tvůrců Krvavé nevěsty

Pátý Vřískot od tvůrců Krvavé nevěsty

13.03.2020

Už jste si taky mysleli, že se nedočkáte? Kultovní hororová série Vřískot se nakonec ale přece jen vrátí do kin s pátým dílem. Natočí ho režiséři Krvavé nevěsty Matt Bettinelli-Olpin a Tyler Gillett… (více)

Nové Mise uvítají starou tvář

Nové Mise uvítají starou tvář

03.02.2020

A teď jedna z těch hezčích castingových zpráv za poslední měsíce. Sedmý a osmý film v sérii Mission: Impossible přivítají zpět starého známého. Do akční franšízy Toma Cruise se totiž vrací kanadský… (více)