Komedie o rodinné dovolené v malebné beskydské chalupě, kde se tři přátelé starají o šest malých dětí. Muži jsou přesvědčeni, že právě jejich výchovné metody jsou mnohem lepší než pedagogické působení matek. Když ale manželky přijedou „na kontrolu“, dojde v rodinách na čas k vážným sporům... (Bontonfilm)

Xmilden

Čím jsem starší a mám děti, tím raději mám tuto komedii. PS: Vysvětlí mě někdo proč měli zrovna na toho Alberta takovou pifku? ()

Divočák

Nikdy jsem tam neviděl to "kouzlo", které tam vidí ostatní. Komedie století? Pche. Mmj. víte o tom, že některé záběry z tohoto filmu kolují po internetu mezi pedofily? ()

Phobia

Znáte "S tebou mě baví svět"? Ne?!? Tak to asi nemáte televizi. No televizi přece - hranatá věc, hýbou se v ní obrázky... A v kratší či delší periodě zjistíte, že se tam hýbou vlastně stále ty samé obrázky. Už dávno není nejreprízovanějším pořadem "Mrazík", kdepak, "S tebou mě baví svět" je jeden z aspirantů na tento vrchol a existují lidé, kteří si film nenechají ujít na ČT, TV NOVA, PRIMA, COOL, Barrandov... 5x do roka je jim málo, jakkoliv znají každou větu nazpaměť i pozpátku. A stále se tomu smějí, jako by to viděli poprvé. Nepatřím do podobně postižené populace, vidět tuto povedenou komedii 5x za život (v dlouhý život doufám:-)) by mi docela stačilo. O páté hvězdičce sice uvažuji, ale nedám, přece jen mi tam něco k naprosté oblibě chybí. 85% ()

MISSha

S tebou mě baví svět, je komedie která mě možná bavila když jsem byla malá. Ale když se na to podívám s odstupem přibližně 8 let, tak rychle zjišťuji jak je tahle tak-zvaná 'komedie století' neuvěřitelně předceněná, trapná, uřvaná a ohraná všemi směry záležitost, která je reprízovaná tak 10x do roka a už otravuje třeba dokolečka ohrávanou písničkou od Vondráčkový a na vtipnosti ztrácející vtipy. To by jste ty z Novy mohly utlouct, ale pořád a pořád to budou dokola vysílat. ()

lamps

Matýsek je stejně nejlepší, a hned za ním Václav Postránecký a jeho nezapomenutelné běžkařské číslo. Jinak film, který napotřetí už ani zdaleka nepobaví tak, jako na první pokus. ()

JohnnyD

Najlepšia komédia storočia? Bezpochyby najpreceňovanejšia komédia storočia. Väčšina humoru je na úrovni pádov, udretí a "smiešnej" reči detí - a to mi vtipné nepríde, jedine ak tak nudné. Česť Júliusovi Satinskému, ktorý by si zaslúžil aj 5* len pre seba. ()

Boogeyman

Jako veselohru století bych měl mraky jiných kandidátů, S tebou mě baví svět je však špičkový film pro opravdu celou rodinu a takových moc není. Osudy tří otců, kteří podnikají každoroční pánské jízdy na horskou chatu, tentokrát za účasti ratolestí, včetně té nejmenší, batolete Matese, se za to čtvrtstoletí od svého vzniku natolik vžily do divácké přízně a povědomí, že i kdyby je televize nabídla na štědrý den pětkrát, všechny reprízy budou mít maximální sledovanost. Tady je i Mrazík outsider. A já dávám pět hvězdiček, protože jsem Čech. ()

salahadin

Rodinná pohodovka jako stvořená pro obývací pokoj s centrálně lokalizovanou TV, několika sedačkami s pestrým potahem, stolem narvaným cukrovím a jinými chemikáliemi a hlavně grupou vínem posilněných lidí, kteří spolu tráví diskutabilně-diskusní večer. Tady není o čem diskutovat, svůj účel to plní...hlavně že se ve filmu oboje pohlaví "najdou". Komedie století to pro mě není ani náhodou...tohle prvenství má česká politická "divadelní" scéna s doslovně pojatou "ne-činohrou". ()

Pilda17

Stebou mě baví svět je jedna z nejlepších českých rodinných komedií, co se kdy natočila. Vždy se mohu podívat a vždy se smíchy mohu potrhat.. 10/10 = 100% ()

Allien.9

Čím jsem starší, tím víc se u toho bavím. Ale názor, že všechny ostatní filmy od Marie Poledňákové jsou hrůzné, rozhodně nezměním! ()

Mi Nü-Chai odpad!

Při sledování tohoto filmu mě podezřele přestává bavit stávající život a mám chuť stát se sériovým vrahem spořádaných rodinek. ()

misterz

Jednoducho klasika pre deti aj dospelých, ku ktorej sa viažu tie najkrajšie chvíle. U nás už veľa rokov nechýba na Štedrý deň, je to už taký rituál. ()

Zemřela režisérka Marie Poledňáková

Zemřela režisérka Marie Poledňáková