• pufina

Proč vždycky musí dělat pokračování a všechno horšit?(27.11.2011)

Druhý díl je stejně dobře koukatelný jako první. Největší říz má profesor klavíru. (383.)(15.8.2008)

Film spíše pro děti než pro jejich rodiče(rozhodně ne rodinný), nicméně příhody Lucie a jejich kamarádů mi asi navždy zůstanou v paměti.(27.3.2003)

A zase potřebovali, aby se prodávalo více modelíny, proto udělali další díl Lucie.(17.10.2006)

• honajz

Oba filmy mne docela nudily, i když ano, je zde kus fantazie a oba formeláci mají být vtipní - i tou žravostí, ale na mne to prostě nefungovalo, přišlo mi to utahané, pomalé (což je dáno i tím, že jde o sestřih seriálu) a přijde mi, že autoři, jakkoliv kvalitní, to točili spíše z povinnosti a kvůli finančnímu zajištění. U druhého dílu sice pobaví poslední Hrzánova role nebo netradiční reklama na všechny opravárenské služby, ale je to poněkud málo. Navíc třeba nevěřím, že by dospívající Mahulena Bočanová měla zájem hrát si s prťaty, místo aby lovila chlapy.(8.5.2017)

• - Servisní vozy firmy Arnold a Arnold byly československé užitkové Škodovky 1203 vyráběné v letech 1968 až 1982 v AZNP v závodu Vrchlabí. Policista (Jiří Krampol) jezdí ve filmu na německé motorce BMW R27 250cc vyráběné v letech 1955-1969. Lucčina (Žaneta Fuchsová) matka (Hana Maciuchová) jezdila ve filmu britským vozem Austin Rover Mini vyráběném v letech 1959 až 2000. (JARDAHONDA)

• - Tovar, ktorý môžeme vidieť v regáloch, sú len obaly, ktoré štáb spotreboval v Nemecku a doniesol do obchodného domu Kotva. (Raccoon.city)

• - Film je zostrihom druhej polovice seriálu Lucie, postrach ulice (1980). (BlueNeon81)