Ovdovělý otec zůstane na výchovu dcery sám a musí zvládnout vlastní pochybnosti, obavy, smutek a taky hory špinavých plenek. Inspirováno skutečným příběhem. (Netflix)

Aljak

Je to pekné, ale mám pocit akoby som to už kdesi videl. A veruže áno, Jersey Girl bolo v podstate o tom istom - ten istý základ, tá istá zápletka, viacmenej rovnaká pointa, dokonca aj žánrovo to išlo v tej istej línii. Takže pre mňa to pôsobilo ako také déjà vu. Napriek tomu, film ako taký sa mi páčil, Kevinovi Hartovi táto rola vcelku sadla. Celé to pôsobilo, napriek smutným okolnostiam na začiatku filmu, veľmi povzbudivo a motivačne, najmä vďaka dobrým dialógom a viacerým dojemným scénkam. Každopádne, takúto situáciu by veru zažiť nechcel nikto! ()

bourec

Asi sem trochu nevěřil, že při účasti Harta to bude opravdu drama. Bohužel bylo. Ani špetka rozpustilosti, nadhledu a dětinskýho bláznovství. Nelíbilo. Je to uťáplá nuda. 40%. ()

BarryLyndon

Po dlouhé době neprdelní netflixí film z USA, už to samotné je na šampáňo. :-D Asi bych měl napsat, že je tu vážné herectví Kevina Harta překvapením, ale já překvapený nebyl vůbec a nějakým šestým smyslem jsem to čekal. Byl skvělý. Velký plus za to, že se to drželo názvu a k romantice nebo rozverné rodinné komedii to sklouzlo minimálně. Moc fajn! 8/10 ()

Streeper

Příjemně se na film dívalo. Kevin se spíše hodí do komediálních rolí, tady mě úplně nepřesvědčil, že dokáže zvládnout drama. Zkusil to a vážně se snaží, ale prostě jsem mu to nevěřila. Pořád jsem před sebou viděla utřeštěného a ukřičeného malého Kevina a nemohla jsem ten obraz vymazat z hlavy. Také bych uvítala, kdyby se snímek více věnoval růstu Maddie, vidíme jí na začátku jako miminko a pak bum je jí najednou šest. Myslím si, že lepší by bylo sledovat, jak se Kevin snaží popasovat s rolí otce a staráním se o Maddie. Bylo by to možná i vtipnější. Protože takhle je to takové nijaké a ploché. ()

StanislachKo

Kevin Hart je možno o čosi lepší herec ako Ben Affleck (čo ho nekvalifikuje ako herca dobrého), ale toto je tak neskutočná vykrádačka Jersey girl, že sa až čudujem, že sa to nepriznáva k tomu, že ide o remake. Tie filmy sú skoro totožné! S tým rozdielom, že Jersey girl mal pod palcom Kevin Smith... Tento nie a tudiž to nie je dobrý film. ()

UhLee

(7/10). Pokud si chcete pustit večer s rodinou nějaký krásný film, tak Otcovství je ideální volba. Snímek pohladí na duši a dokáže i rozesmát. Prvních 15 minut filmu bylo nesmírně silných a prožíval jsem to společně s Kevinem Hartem. Přispívala k tomu i překrásná hudba. Poté snímek zkusí hrát občas i na tu vtipnou notu a daří se mu to ve většině případů. Sice je to snímek o zemřelé manželce, ale je třeba to těžké téma něčím odlehčit. Navíc s malou Maddy to jde samo. Ta holčička je naprosto úžasná a právě díky ní je tam ta dětská radost, kterou s ní divák sdílí. Většinou Netflix plodí pouze průměrné filmy, ale tohle byl super rodinný film, u kterého jsme se bavili celá rodina. A tak to má být. ()

elanius

(54/2021) / Priznávam, že mám rád Kevina Harta a preto som si film celkom užil. Fatherhood je pomaly plynúca rodinná dráma s pár vtipnými momentami, ale nič tu moc nevybočuje. Žiadne srdcervúce scény, žiadna extra gradácia, len slušne natočený malý film. (6/10) ()

venison

Příběh by to mohl být jímavý.. Jeden by řekl, že na filmu o ovdovělém otci, který se snaží postarat o svou malou dcerku se nedá nic pohnojit. Spousta puklých srdcí, hektolitry slz a mraky jednorožců.. Ale koho jako napadlo do této role obsadit Kevina Harta? Takže.. Nuda a křeč. Bez slz. (A to jsem aktuálně kojící matka.) ()

Pavlínka9

Hmmmm....Kevin Hart je fešák, který má určité charisma....Bylo by fajn, aby se natáčelo víc takovýchto filmů, které ukazují, že život dítěte není jen o vztahu s matkou, ale jsou tam opravdu i otcové..tedy - je super, když tam jsou...Nic extra...i když - ano, je to smutné a těžké, ale já prostě nejsem na ty "hepáče"... ()

Timak

Je to dost čitelný a předvídatelný. Dokonce máte pocit, že už jste to někde a někdy viděli. Ale je to prostě dobrý. Doporučuji všem otcům, jejichž děti jsou tak trochu závislé na mamince a oni mají pocit, že jsou vždycky na druhé koleji. Tohle vás povzbudí. ()

WincKruspe

Upřímně, už jen kvůli obsazení jsem čekal další rasově cílenou blbost, kterou hodně rychle vypnu, ale překvapě, i když jsem začátek tak trochu ignoroval, tak z toho je ve výsledku překvapivě velice normální, všední, ale dobrý film. ()

Jaro.Krafcik

Takto na deň otcov, padla táto nová dráma od netflixu. Nechýbal dabing a film mal skvelý nápad. Kevin Hart potvrdil že je dobrým hercom aj mimo svojho odboru, vedel zahrať vážnu rolu a to je komik. 4* ()

sedm.1

Musím se přiznat, že jsem měl poměrně velké obavy z dramatu s daným tématem, kde se ústřední role zhostil věčně přehrávající a minimálně pro mě naprosto nepřesvědčivý kašpar Kevin Hart. Jenže světe div se, on se stal zcela pravý opak, a to v tom smyslu, že pokud bych měl zmínit jedinou věc, kterou tu lze označit jako vyloženě fungující, tak je to právě on, tedy Kevin Hart, jenž zde na svůj jinak otravný standart podal poměrně civilní a důvěryhodný výkon, zbavený všech těch jeho obvyklých nevtipných hovadských ksichtů a keců. Jinak mě ale bohužel Fatherhood úplně nenadchnul, kdy tedy nebudu tvrdit, že bych se nebavil, že by to působilo trapně, nevhodně, přehnaně, či prostě jakkoliv nějak nepříjemně, ale spíš jde o to, že na ono vážné a silné téma se zde toho v podstatě příliš dramatického, natož pak emočně fungujícího, nestalo, o čemž vypovídá především fakt, že třeba zlomovou scénu zde představuje směšné spadnutí dítěte z prolejzačky, s více než triviální centimetrovou tržnou ranou na čele jako výsledkem, což je vážně jako dost málo, aby se dalo hovořit o celkově působivém dramatu. Jinými slovy, za těch více než sto minut tu máme jen spoustu neefektního mluvení, mnoho přehnané chvály, všude přítomného kýče a hromadu všechápajících, tolerantních, ohleduplných postav, téměř jako ukradených z té nejidyličtější pohádkové knihy co existuje, naštěstí ale alespoň tedy vesměs ony postavy jsou výrazné a obsazeny velmi sympatickými herci. Závěr pak samozřejmě nepřekvapí, naopak se v těm jen už vrší banality a otřepanosti toho největšího kalibru, nicméně přesto všechno musím konstatovat, že vyloženě úplně mimo to nevyznívá a diváckou pozornost si to dokáže udržet poměrně rozumným a decentním zpracováním. ()

Prochy38

Téma rozhodně věčné a nikdy neomrzí. Jak tu někdo psal, volba K. Harta taková zvláštní, ale zhostil se jí skvěle. Bohužel až na tu malou ty postavy za moc nestály. Hodně mě mrzelo, že doba, kdy byla holčička miminko ve filmu až moc utekla. Ale on ten prostor prostě nafukovací není. Zklamání určitě ne, jen x-tá variace stokrát  viděného. Takže proč ne :) ()

piranha

Děsná blbost. Vskutku se na to nekoukejte proto, že to má v popisku napsáno “komedie”. Všechny vtipné scény jsou vtlačené do traileru a po zbytek času to není vůbec vtipný. ()

zahadum

Ale hej, je to za 4 ...nech nežeriem :) Malo to tú správnu chémiu a jednoznačne najsympatickejšie malé dievča :) Kevin Hart má dokonalý dar byť dobrý keď je vážny a idú mu aj komédie. Tento film má síce písané, že je dráma ale neverte tomu, v podstate je skvelý rodinný film s prvkami komédie. Dráma je silné slovo. Je to taký film v ktorom by ste chceli žiť až teda na udalosť na začiatku. Neviem prečo to má také pomerne nízke hodnotenie ?! Je to jeden z mála filmov dnešnej doby bez nejakej nemenovanej dekadentnej propagandy a to je ľudia boží film od NETFLIXU ! ?  Už aj z toho dôvodu musím dať štyri z päť....trošku mierne dlhšia stopáž ale nenašiel som tam hluché miesto. Príjemný film ktorý ukazuje ešte tie staré hodnoty ako rodina a všetko okolo toho. 80% ()

peetrejr

Myslel som si že sa jedná o ďalší béčkový film bez väčšieho významu. Ale tento film naozaj nie je až taký chabý. Herecké obsadenie je svieže, Kevin Hart prekvapivo hrá dobre, Melody Hurd je veľmi nádejná herečka, pretože to, čo predviedla tu, tak to by aj niektorí slávni herci neurobili. Nečudo že sa jedná o skutočnú udalosť, pretože myslím si že takéto veci sa stávajú každý deň, ono je celkom bohužiaľ bežné že niekomu zomrie mama, brat, otec, sestra, syn... A to je práve fascinujúce lenže zároveň strašné. Film je obdarovaný skvelou atmosférou a ľudským spracovaním. V podstate to tak trochu je béčkarina, kvôli usmievavej rozprávke s dobrým koncom. Veď ako to v rozprávke býva občas tradíciou, umrie nejaká z hlavnejších postáv.  Dobre, štyri hviezdy si tento film nezaslúži. Ale ja som z neho bol namäkko, takže nie som bezcitný hulibrk za obrazovkou. Tentokrát davam povzbudzujúce štyri hviezdy. ()