Série(2) / Epizody(20)

HennessyVSOP

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Zvláštní směs pozadí hip hopové legendy a klišoidních urban story. Díly, které se týkají hudby jsou absolutně super, vata kterou je to proložené už tolik ne. Vzhledem k tomu, kdy ta serie končí je pro mě otázkou, jestli to mělo nebo má zamýšlenou druhou řadu, protože ta by mě opravdu zajímala. Jinak je to poměrně slušné, místy mi to připomínalo The Wire. A musím uznat, že ODB je zahranej opravdu skvěle. ()

kluk z Na

Jako fanoušek Wu jsem poslouchal kazety a jezdil na koncíky a popravdě jsem se trochu obával série o tlupě ze Staten Islandu. Ze začátku to bylo krapet zmatečný a uloudaný, nakonec série chytila celkem solidní tempo. Cast se vydařil na výbornou, kdy první co, tak mě zarazila nepodbnost Methodmana aka Shotguna. To se srovnalo když postava začala rapovat, bylo to přesný. Old9ýbího hraje dokonce jeho syn. Genius je opravdu největší profík a Reakwon si pořád šmudlá ruce jako v reálu. Jo cast se povedl, ale nejlíp z toho vyšel RZA pod jehož taktovkou to celý vzniklo, není divu, že jeho Bobby je fakt sympoš. Fakt maximální, až se mi to nechce věřit. Skvělá série, doporučuji. ()