• MM_Ramone

Niet kvalitného filmu v ktorom si zahral Steven Seagal. Možno by som si spomenul na zodva obstojné, ale inak je to všetko bieda. Nikdy som nič moc od neho nečakal. Žiadne komplikované scenáre, či oscarové herecké výkony. Stačí ak niekoho nakope, doláme pritom zopár rúk a vystrieľa celú zločineckú bandu. V snímku "Ticker" sa však tento starnucí, upotený, obtlstlý bojovník ani na nič z toho poriadne nezmohol. To tu nechal na svojho nepodareného poskoka Toma Sizemora. On akurát tak sem tam prestrihol drátik na bombe alebo rozdával rozumy. Steven Seagal to týmto titulom dotiahol na odpad!(26.3.2010)

• shantim

V tomhle filmu je špatně snad úplně všechno. Chybí gradace, herecké výkony špatné, akce naprosto neakční, Seagal hrozný, střih nesrozumitelný a chaotický, kompozice obrazu zlá, ...... Zajímavý by mohl být snad jen charakterový rys parťáka Seagala, ale vzhledem k tomu, jak byla jeho role zahrána a celý film zrežírován, tak i tohle nedopadlo dobře. 9% hvězdiček(14.8.2011)

• igi B.

Tohle snad už nemůže být strávitelné ani pro pomatené skalní fandoušky S.S. Náš tlouštík se totiž poprvé pořádně popere až v poslední čtvrthodince a do té doby jen dělá ramena a své oblíbené zasmušilé ksichty a pronáší moudra tak trapná, že jim nemůže věřit ani magor Margolis, scatnárista táhle srajdy. Rejža Puyn už pak jen zarejžoval nějaký ty drobný a to je vlastně celý. Jak se k téhle hrůze dostal herec jako Tom Sizemore, prozradí asi jen jeho agent v soudný den... Dennise Hoopera nám už jen může být líto, kam až spadne herec z nutnosti platit účty. S.S. pak nijak nepřekročíl svůj stále tragičtější stín a ze svalnatého, svérázně-akčního chlapíka se postupně mění v jedno velké rozplizlé béčkové hovno. No a o ostatních (ne)hereckých výkonech a o čemsi dalším, co by mohlo vzdáleně připomínat jakousi >profesionální< filmařinu je škoda ztrácet slov...(3.6.2006)

• petero

Steven Seagal tu nehrá hlavnú úlohu - v tom prípade sa to nesmie brať ako Seagalovka. Pretože tu hrá pyrotechnika, vyzerá to asi takto: Seagal v spomalenom zábere kráča k bombe, prestrihne hocijaký drôtik a v spomalenom zábere odkráča preč. Dobrú hodinu nieže nikoho nezmláti ale ani nezastrelí, a keď v závere pár vojakov rozhádže v úplne neprehľadnom strihu do strán možno vás tiež napadne že si asi zabudli zbrane v kasárňach. Vôbec netreba brať ohľad na obsadenie filmu, je to katastrofa.(24.8.2007)

Je to priemerný akčný thriller so Stevenom Seagalom. Má celkom dobrý príbeh o policajtovi, ktorý práve rukou veľmi nebezpečného teroristu prišiel o partnera a keďže v meste začalo dochádzať k sérii explózií, ktoré má spolu so svojimi pomocníkmi na svedomí, spojí sa s veliteľom pyrotechnikov, aby ho zastavili. Spracovanie je ale veľmi zlé, toto už snáď ani nemohlo dopadnúť horšie. Prvý dojem je výborný, Steven Seagal ako veliteľ práve smeruje so svojim tímom k vile obsadenej teroristami, lepší úvod si v akčnom žánri snáď ani neviem predstaviť a aj celkovo táto zápletka pôsobí na prvý pohľad veľmi dobre a dokonca aj dosť ambiciózne, ale už po chvíli je jasné, že z tohto nielen, že nebude nič výnimočné, ale dokonca je to dosť zlé. Toto je absolútne nezvládnuté po všetkých stránkach, často scény pôsobia dojmom, ako keby boli zostrihané z niekoľkých filmov, celé je to príliš amatérske, miestami aj dosť hlúpe, s množstvom zbytočných scén a je prakticky úplne jedno, či sa práve deje niečo dôležité alebo len nejaký nepodstatný dialóg, ani jedno nedokáže výraznejšie zaujať. A predpokladám, že mnohé scény boli natočené len raz a rovno vložené do konečného filmu, pretože tú zvláštnu nedoladenosť je cítiť stále. Akcie tu moc nie je a síce nie je úplne zlá, ale aj tak ani moc vydarená. Film obsahuje len dve výraznejšie akčné sekvencie, pri oboch mám pocit, že nad tým v postprodukcii vôbec nepremýšľali, pretože jednotlivé strihy scén na seba takmer ani nenaväzujú a tá úvodná je navyše z väčšej časti prevzatá z iného filmu, ale aspoň sa na to dá pozerať a v priebehu sa nájde aj pár síce samoúčelne podaných, ale aj tak celkom efektných výbuchov. Najviac zamrzí, že Steven Seagal tu prakticky ani nemá akčnú úlohu, za takmer celý film len dvakrát vytiahne zbraň a ani z nej nevystrelí a preto ma teší, že aspoň v závere sa trochu predvedie, keď sa konečne sám postaví skupine teroristov. Celá táto časť je zložená z dvoch fáz, v tej druhej už vidno len dabléra, ale aspoň tej prvej sa viditeľne zúčastňuje a síce je to zle zostrihané a v každom z predchádzajúcich filmov by to bola jeho jednoznačne najhoršia akčná scéna, v tomto prípade je to vrchol filmu. Herecké obsadenie je skvelé, je to bezpochyby hlavný klad filmu, Steven Seagal, Tom Sizemore, Dennis Hopper ako hlavný záporák a plno známych tvárí vo vedľajších úlohách, lenže vidno, že sa tu takmer ani nikto nesnaží, asi si všetci v priebehu uvedomovali, v čom to hrajú, jedine Sizemore sa celkom snaží a v pár scénach aj Hopper, inak vôbec. A najviac ma mrzí, že Steven Seagal tu ani nemá hlavnú úlohu a ani urobiť z neho pyrotechnika nebola práve najlepšia voľba. Réžia je veľmi zlá, ničí takmer všetko, čo sa z filmu dalo získať, Albert Pyun je rozhodne jeden z najhorších režisérov vôbec, ale aspoň technická stránka nie je úplne zlá. Profesionál je ťažko nezvládnutý film takmer po všetkých stránkach, ale to obsadenie a hlavne Seagal ho u mňa povyšuje na priemer, inak by som to ani nedopozeral. A je to rozhodne najhorší film, v ktorom sa kedy objavil. 52%(25.7.2007)

• - Steven Seagal natočil své scény během 6 dnů. (rafix)

• - Pôvodne sa mal dej odohrávať v Chicago, nie v San Franciscu. (beso74)

• - Film se natáčel v San Franciscu a v Los Angeles v Kalifornii po dobu 12 dní. (rafix)