Láska má mnoho podob a nakonec si najde každého, vzkazuje zimní romantická komedie Šťastný nový rok, jejíž příběh začíná těsně před Vánocemi a končí na Nový rok. Film se odehrává v pohádkově zasněžených Vysokých Tatrách, kde se na jednom místě sejde parta kamarádek, jejich blízcí i úplní cizinci. Každý z nich tu má svůj vlastní příběh. Během několika dní dovolené bude někdo z nich čelit především trapasům, jiný zas životním výzvám nebo změnám, někdo bývalým a jiný naopak budoucím láskám. Na všechny bez rozdílu ale čeká řada romantických a komických situací a jedno velké překvapení. (Bontonfilm)

Berta

Obdivuji, jak mohla vzniknout reklama v délce 93 minut. Jen víc než děj mne zajímalo, co všechno se do těch minut dalo našťouchat v rámci propagace. Tak jak režisér Troška postavil některé svoje filmy na spojení vtipů, tak zde jsem měla pocit, že jde pouze o propojení reklamních klipů. Škoda. Je mi líto herců, kteří pomohli jen v reklamní kampani na cokoliv. Nebo to byla reklama i na herce? Jednu hvězdu dávám za snahu o pohodu a pozitivno. ()

Sa.sa

Teda nevím proč je tu zase tolik mudrlantů ... Jedná se o oddychovou komedii pro pobavení a odpočinek...  Navíc Tatry jsou nádherné a překrásné... Holky také pěkné... No a ten zbytek tam holt musí být :)))) ()

pichta

Ľahký a jednoduchy film. Nic sa tu nerieši. Oddychovka. Tento film neaspiruje na vrchol a to je jeho výhoda. Asi najdlhšia reklama na hotel ()

mia.com

Ach, Jan Kolenik, ten je taaaaak.... O cem, ze to bylo? ...Ted vazne, celkem jsme se zasmali, i kdyz to obcas bylo az moc americky jebnute a hlavne me silene stvala ta nikdy nekoncici hudba!!! ()

Suryana

Dávam 5 hviezdičiek, lebo som veľký fanúšik kvalitných slovenských filmov a česko/slovenských hercov. Úplná oddychovka, dobré scény, vizuálne krásne interiéry aj exteriéry, skvelé kostýmy, vtipné hlášky zo súčasnosti. Užívala som si to tak, že keď prišli záverečné titulky, ihneď by som si pozrela druhú časť...Snáď budúce Vianoce! ()

randalll odpad!

Šťastný propadák roku. Nic jiného. Otřepané fráze a všudypřítomná snaha nás rozesmát za každou cenu. S čistým svědomím dávám ODPAD ! ()

cica

Skvelá oddychovka, Vianoce sú gýčové, so sobmi na svetroch, všetkými svetielkami a tisíckrát hranými vianočnými pesničkami, ale napriek tomu máme v hlavách predstavu o romantike a ak sa niečo pokazí na Vianoce, je to akoby umocnené na druhú. A preto sa nemôže na Vianoce sedieť doma, ale užiť si to v skvelom hoteli. Ženské postavy výborné, aj Vanilka, sklamali Prachař - on svoj krásny, nekorektný humor, využil viac v Padesátce, no a Koleník - ale jemu prischla tá hlúpa úloha romantika. Naopak Maštalír zahviezdil, lebo aj takí sú chlapi. Tento film určite nemá ambíciu dostať sa do programu filmových klubov, preto možno niektorí filmoví fajnšmekri nedokázali pochopiť, prečo práve mačiatka a že je vo filme použitý nekorektný humor. Aj výber budúceho partnera je o prioritách - niekto si myslí, že takého nájde v luxusnom hoteli, niekto v turistickej ubytovni. Tak si tento film treba užiť, neporovnávať s Fellinim a možno sa zasmiať spolu s ostatnými. Niekedy to urobí dobre. Myslím si, že Slovákom sa podaril celkom milý film. ()

bardem odpad!

Zavlečen, nesouhlas nebyl akceptován, ale když ona sama po chvíli brala kabát, zarazil jsem ji do sedadla, protože toto si já dokoukám. Ze studijních důvodů. Dívat se na chlastající nány za zenitem, které když otevřou huby, evokují sebranku kolem hlaváku ve tři ráno, chlapi jsou tam za neschopné kretény, nebo stupidní milionáře, kteří sednou na lep prvnímu bratislavskému prknu, které se po Tatrách rozhlíží. Barťák se tam, a já říkám naštěstí, jen smýkne, Vášáryová zhulená, hehe, děsná sranda pro lopaty a do toho všeho "kur-y čínské šikmooké a taky kok-t v kostele, já se bavil! Ale jinak. Dno. Po loňském Ten kdo tě miloval další bizár nehodný zapnutí ani na bedně. Ušla jen zbouchnutá kočka Marcinková, která většinou mlčela. Naštěstí. ()

petruska777

Nic jsem neočekávala a možná právě proto jsem byla velmi mile překvapená. Za mě je Šťastný nový rok hodně povedená romantická komedie, která nepostrádá vtipné momenty. Vše tak nějak lehce plyne v celkem svižném tempu a krásně to celé zapadá do tohoto vánočního období. Přiznávám, že sa mi to naozaj páčilo, takže asi budu také patřit do oné zmiňované cílové skupiny. Pobavila jsem se, příjemně odreagovala....a o tom to je, prostě oddechovka jako vyšitá. ()

darius1706

Překvapuje mě hodně rozházené hodnocení, zejména to negativní. Jasně, pokud někdo čekal hluboké filozofické dílo plné oduševnělých dialogů, hvězdné obsazení, úchvatné lokace, atd., tak je jen a jen jeho chyba, že šel na film označený jako romantický a komedie. Proto vždy hodnotím v rámci žánru, protože to je jediné fér. Jinak bych dával 90 % filmů odpad. Za mě, lehce nadprůměrná romantická komedie, kdy pár vtipů bylo hodně povedených, celkově to neuráželo, je dobře, že se tvůrci vyhnuli nechutnostem a fekálnímu humoru, v podstatě ideální dílo na tento klidný čas konce roku. ()

themiracle

Viděl jsem už několik filmů, které tu měly hodně pod padesát procent a byly mnohem lepší, než tohle. Má jít o bláznivou komedii. Dokonce i těch fórů je tam dost, ale problém je, že 90 % jich je totálně předvídatelných a více než vtipných, jsou trapné. To, že příběh je slátanina bych asi bláznivé komedii odpustil. Navíc tedy nevím proč, ale má to šílený zvuk. U žádného jiného filmu se mi to nestalo, ale tady mi přišly veškeré dialogy děsně přepálený vzhledem k okolním zvukům a tudíž to dost často působilo nepřirozeně. Dvě hvězdy za těch pár vtipných scén, byť žádná z nich nezářila originalitou. V televizi bych to asi zkousnul snáze, ale v kině tak max 30 %. Těch 60 %+ tady je fakt úlet. ()

benedikt28

Povinně bych na to poslal české tvůrce všech těch Špindlů, Padesátek, Ženských na vrcholu a jiných slátanin, aby viděli, že romantická zimní komedie se dá udělat i slušným způsobem... ()

splaty

Jako nejnešťastnější počin vidím československý koncept. Někteří Slováci mluví česky, někteří mluví slovensky. Ti, co jsou předabovaní do češtiny mluví někdy česky a někdy přejdou do rodného jazyka. Část filmu se odehrává v Praze, část na Slovensku. Pak jsou tu Češi, kteří žijí na Slovensku a do toho celý film očekává příjezd váženého Čecha, majitele hotelu, ze kterého se vyklube Slovák. No, tohle mi hned vedle slabšího nedotaženého scénáře rvalo uši asi nejvíc. Myslím, že film měl větší potenciál. ()

sorbon1

Oddechová komedie. Pravda, taková jednoduchá, hodinu a půl trvající reklama na Kempinski, Bogner, Volvo. Ale dobří herci, i když neměli moc možností vyniknout. Nicméně jsem se zasmál. ()

Josie7

Jedna hvězda za Vašáryovou a Bartošku, ti jediní vypadali normálně. Mladé ženy měly jedno společné, že vypadaly stejně, takže si je člověk neustále pletl. ()

Destheras

Dobře dobře kde jenom začít. Hudba jak z německýho romantickýho velkolepýho filmu, předabovávat slovenskej film na českej bylo, je a vždycky bude zlo a bože ten příběh je tak hloupej že se až divim že se to vůbec dostalo do kin. Poprvý můžu říct že bych radši sledovala jak někdo dělá díru do zdi. Hvězda je za snahu za nic jinýho to bejt ani nemůže ()