Jediné zklamání, které jsem utrpěl, je, že je to licence britského pořadu a ne původní tvorba. Jinak - VZHLEDEM K TOMU, ŽE JDE O POKUS VEŘEJNOPRÁVNÍ TELEVIZE OSLOVIT TYPICKÉ ŠIŘITELE ŘETĚZOVÝCH MAILŮ atd., ne jejich původní tvůrce - prostředky a náplň pořadu, hosté a skladba úvodní epizody naprosto korespondující účelu a cílové skupině. "Kdo má internet a pohybuje se na sociálních sítích, se bude smát." Tak určitě. 1) Omyl o informační a mediální gramotnosti nad jiné bolestivý. 2) Pro "zdatné uživatele" přesně tento pořad být neměl a nemá. Jen je škoda, že vysílací čas (jednak pozdě a jednak až po 168 hodinách) jaksi neodpovídá možnosti reálného diváckého záběru - líbil by se mi větší rozpočet, větší grády, a vyhodit ze sobotního hlavního vysílacího času nějakou tu čupr soutěž nebo Zázraky přírody;) Jsem zvědav, jak se to bude dál vyvíjet - ale jinak samozřejmě vřele doporučuji varovná videa a další projekty Kovyho a podobných uvědomělých youtuberů (ať už se skrývají kdekoliv:)). Jenže právě na ty se Vaše babička dívat nebude. Zatím neutrální hodnocení 50%.(15.9.2019)

• charlee.dog

Všichni se smějí Soukupovi a ČT vyplodí toto? Vrchol nevkusu veřejnoprávní televize zaměřený na diváky s IQ +- 60 placený z koncesionářských poplatků. Já jen čekám kdy o tom zlém Babišovi natočí i večerníček. Milion chvilek nenávisti rozhodl, že Babiš se musí pomlouvat ve všech pořadech ČT. Opravdu vrchol trapnosti. Tak to byla hrůzná podívaná, ČT klesá čím dál níž. Bohužel za naše peníze.(23.9.2019)

• Big Bear

Eh..nevěřil jsem, že je to tak hrozné jak jsem slýchal. Ale je. Celý formát je dost podivný a je jedno zda jde britskou licenci nebo ne. Boj s dezinformacemi proč ne... Ale, že se do toho pustila zrovna ČT proslavená svojí neobjektivností, nadržováním oblíbenců a tutláním horkých zpráv pokud se neslučují se zadáním šířit sluníčkovou náladu za každou cenu. Asi by mi to bylo normálně jedno a přepnul bych to, respektive na to ani nekoukl, ale já tuhle hrůzu přispívám každý měsíc ač nechci a to mně štve. A to jsem slyšel pána direktora, že se koncesionářské poplatky dlouho nezvedaly a už je zase pomalu čas diváctvo skrouhnout o nějakou tu pětku... Tohle řadím k propagandě a dávám - ODPAD(9.12.2019)

• M.C.S.

Neskutečný blábol, jaký na našich obrazovkách již dlouho nebyl. Před shlédnutím pořadu jsem se i těšil na další satirický pořad, ale po shlédnutí jsem se nestačil divit, co to bylo za snůšku pitomostí. Obsazení bylo rovněž jednostranné, co také očekávat od “znalce” reklamy. Za mě s bídou 10% za to, že to není o víkendu.(16.9.2019)

• ABC1

Zadání je jasné: co nejvíc se navážet (chcete-li dehonestovat) do Zemana, Babiše, Soukupa, dále asi Ovčáčka aj., také do soukromých televizí, včera to byla Prima, která podle čt vysílá dezinformace, příště to bude Nova a Barrandov a následovat další "proruské" servery, že! Pro člověka, který vyrostl v totalitě, je to jen návrat v čase....bohužel!!! Jediné řešení je zrušit veřejnoprávní média, která už jsou v dnešní době přežitá a peníze daňových poplatníků dát na nějakou bohulibější činnost.(16.9.2019)