Samantha (Jennifer Love Hewitt) je americká študentka hudby na renomovanej londýnskej univerzite. Je bezstarostná, impulzívna a až po uši zamilovaná do svojho britského priateľa Iana (Paul Nicholls). Ibaže pre toho je prvoradá práca, na súkromný život nemá čas a svoju krásnu priateľku trestuhodne zanedbáva. Nevidí, ako ju pomaly ale isto stráca. Až keď osud tragicky zasiahne do ich životov, Ian si konečne uvedomí, čo Samantha pre neho znamenala, a jeho dušu pohltia neznesiteľné výčitky svedomia. Kiežby jej bol dokázal, ako veľmi ju miluje. Kiežby mohol zvrátiť čas a začať so Samanthou vzťah ešte raz odznova, s čistým štítom. Sila jeho lásky však prinúti samotný osud, aby zmenil svoje kruté rozhodnutie a zvrátil čas aj dôsledky tragických udalostí, ktoré sa už odohrali... (TV JOJ)

LoLaa

Ten film, u kterého se ani chvilku nenudíte a jste napjatí až do úplného konce.. Možná je to plné klíšé, kýče atd, ale takové romantické filmy prostě jsou a tenhle má ještě něco navíc. Herecké obsazení mohlo být sice o dost lepší a sympatičtější, ale jinak opravdu velmi příjemná podívaná! ()

eLeR

Od polovice ťažká romantika, do polovice som nechápala tie vysoké hodnotenia. Paul Nicholls je tak trochu slabý odvar Juda Lawa ... no fajnoví sú tí Angličani. ()

Happens

Rozumím, že naučit se milovat je obtížné, je to tak přirozené, že jsme to zapomněli a hledáme v tom záludnosti a spletence neexistujících překážek. Dávno je tomu, co nejsme děti, nechali jsme se nachytat, dospěli a zapomněli, jak milovat. Ale ten konec? Muselo to být? Zůstávám nadále v nepochopení záměru režiséra. ()

Arsenal83

Jennifer Love Hewitt je herečka jednej roly a tak bude asi už do dôchodku hrať len v romantických presladených filmíkoch, aby tam svojim veselým kukučom na stále väčšej hlave dávala nádej veriacim na nekonečnú lásku. Inak ju mám rád, len nech jej prosím dávajú dlhé vlasy a skryjú uší, lebo ruší signál. Inak je film Láska na druhý pokus reverzným "P.S. Miujem ťa", čo považujem za veľmi zlý ťah. Tragédia na začiatku a heppyend na konci je určite oveľa lepším variantom pre romantický film než obrátené garde. ()

mat.ilda

Téměř nezvratný osud na křídlech romantiky.... takový byl asi záměr, na mě však film působil jako laciná předváděčka špatně vybraných herců - rachitické Hewitt - se vzorcem chování těsně za hranicí adolescence a Nichollse - univerzálního týpka k natáčení reklam - jedno na co. I ta píseň, kterou Sam veřejně předvedla, byla příšerná a vyumělkovaná, přesně, jako celý příběh. Od odpadu jej zachránilo jen pár slušných okamžiků před závěrem. ()

sharky

21% Takovy ten druh romantiky, ktera je tak preslazena, az se mi chtelo zvracet a to nekolikrat za sebou. Davam jednu hvezdicku za to, ze existuji i horsi filmy, kde se navic hlavni hrdina na slunci trpyti a ma vyvinute spicaky. ()

rikitiki

Tři hvězdy s lehce odřenýma ušima. Námět je zajímavý - vztah, kdy jeden miluje víc a druhý míň se přece jen v romantických snímcích tak často nevyskytuje. Netradiční je i konec. ____ Chyběl mi ale humor a překážel patos ve scénách vzpomínání na dětství a popový zpěv na koncertě klasické hudby. /29. 12. 12./ ()

Roman.Ticka

Docela pohodovka s krásnou Jen a nekonvenčním příběhem s nečekaným vyústěním. Scéna na koncertě mě dojala, ale závěr mě zklamal, takže pro mě průměrná záležitost. Nějak si nedokážu srovnat představu, jak se po tak úžasném výjimečném dni a následné tragédii, z toho poučit a dál naplno žít. Myslím, že to dost dobře není možné, tudíž příběh vyznívá nesmyslně a do prázdna. ()

Sofia

Sladkobolný slaďák. Ona je bláznivá Američanka, on je rezervovaný Angličan. Ona ho miluje, on jí má sice hodně rád, ale práce a kamarádi jsou u něj přece jenom na prvním místě. Ona se necítí být milována. On to ví, ale nesnaží se s tím nic dělat. Pak přijde tragédie a ona zemře. On si přeje, aby se vrátil čas a on dostal ještě jednu šanci to všechno udělat úplně jinak...a ejhle, on tu šanci dostane! a dál už si to asi umíte představit. Nepříliš originální nápad ani zpracování. Dokonce jsem u toho ani neslzela. ()

Kamca_

Mám ráda romantický filmy, ale tohle bylo až moc přeslazený i na mě. Neříkám, že je to špatný film, to ne. Jen mi moc nesedl. A ten konec se mi nelíbil už vůbec. ()

Lacike

Romanca, ktorá na prvý pohľad pôsobí ako variácia na Groundhog Day, ale veľmi rýchlo sa ukáže, že hlavný hrdina má len jeden pokus sa napraviť a zachrániť svoj milostný vzťah. Dvakrát ma nezaujal ústredný pár, ale ten koncept sa mi páči. Bohužiaľ mi viac sedelo to jak sa s ním popasovali v Groundhog Day. Tu to bolo tlačené až príliš na romantiku a tá ma tentoraz nechala chladným, vrátane smutného záveru. Ale tentoraz chápem ľudí, ktorí tomu dajú aj plný počet. Mňa príbeh tých dvoch ale úplne minul. 5/10. ()

maseer2

poselství pěkné - važme si milovaných osob a dávejme jim pokud možno najevo, jak je máme rádi, protože život je kurva a člověk nikdy neví, co se může přihodit.. bohužel ale provedení bylo daleko méně "mastné a slané", než bych čekal, a chemie mezi ústřední dvojicí rovněž po většinu času moc nefungovala.. ()

ivishka

Bezpochyby jeden z nejkrásnějších romantických filmů co jsem kdy v životě viděla. Dojal mě neuvěřitelným způsobem.. A taky je to určitá pobídka od příběhu, kterou jsem tak nějak na konci filmu pocítila. Že bysme si měli vážit svých blízkých, člověk nikdy neví co by se mohlo stát. Opravdu krásný film s nádhernými písničkami Jennifer Love Hewitt. ()

Alementina

romantiku jo, ale tohle ne. Jennifer me neskutecne srala a vlastne nevim, kdo z tech dvou byl min presvedcivy... a ty klise ... klise .. klise ... ze se to skoro dokoukat nedalo ... a nekdy mi bylo stydno i za scenaristy ... zaver asi chtel byt jiny, tak byl, ale rozhodne si tim nepomohl... a to o 6 mesicu pozdeji, to jsem vubec nepobrala, co to melo byt ... videoklip na zpev Jennifer, pokud to vubec zpivala ona... vystrihnout a vyhodit. Mozna se mi jen film netrefil do nalady, ale ja si vazne nedokazu predstavit ani polovinu tech kravin, co tam ti dva provedli, ze by to nekdo rozumny udelal... a stihnout to v jeden den, nemozny... ()

ABLABLABLA

Teda asi jsem úplně mimo než většina zde hodnotících, ale mě to přišlo jako typická béčková romantika. Trapné dialogy, trapné ztrapňující scény. Jediné, co musím filmu nechat je to, že když zpívala tu píseň a jak se přidal i sbor, tak jsem měla na krajíčku a chválím konec, že nedopadnul tak moc cukříkově, ale stejně to nevyváží fakt, že 3/4 filmu jsem se modlila, aby už právě konec nastal. ()

René.girl

Sladké až vás z toho budou bolet zuby, spousta klišé, ale o tom přece láska je. Nádherná myšlenka. Dala bych i 5, ale nemůžu se zbavit pocitu, že herecké obsazení mohlo být lepší. 85% ()

IceQueen

Z toľkého množstva cukru som takmer upadla do hyperglykemickej kómy. Podiel vlhkých očí protagonistov vysoko prevyšuje počet tých (zdravo) suchých. ()

berusche

Film má pro mě osobně jednu obrovskou nevýhodu: on a ona jsou naprosto nepřijatelný milující se pár. K tomu všemu on je teda v každém případě takovej nemastnej neslanej a ona je přesně ten typ žen, které mi moc nesedí: roztomile bláznivá, nedospělá a toužící. No a do toho jemu dojdou věci, které měl vědět už dávno a jí zas nic nedojde, protože ona ho hlavně miluje a víc už nemusí. No, já musím říct, že kdyby to nezvedl Tom Wilkinson a ten závěr, kdy jsme skutečně upřímně vypustila slzu, tak by to snad bylo k u zoufání. Táhne se to a nic moc se celý snímek nedozvíte, kromě toho, že i on ji miluje. ()