Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Epizody(9)

lamps odpad!

Dvě slova opačného významu - jestliže genius loci značí duševní souznění s místy, na jaké se rádi vracíme, Jaromír Soukup znamená duševní zprznění hlísty, nad nimiž leda zvracíme. Rým patentován. ()

Big Bear odpad!

Hned jak jsem se o tomhle majstrštyku dozvěděl, věděl jsem, že to musím vidět. Už jen čistě z vědeckého hlediska. Já jsem odolný kousek, vydržím lecos a proto jsem vydržel a teď pozor! - celých 8 minut prvního dílu. Déle jsem nevydržel. Ne nebylo to tím, že Soukupovi chyběla česká verze Humphreye Applebyho. Pro tohle tady zatím prostě není kategorie, protože dát tomu odpad je ještě pořád docela laskavé hodnocení. ODPAD !!!!!!!! ()

Beckett51 odpad!

Premiér Jaromíra Soukupa je tak revoluční dílo, že by si zasloužilo zařadit na PornHub pod zbrusu novou kategorii spadající do odvětví BDSM. S tím rozdílem, že BDSM by mělo přinášet určitou formu potěšení - Premiér přináší pouze tu bolest. ()

salahadin odpad!

Jarin v jedné větě řekne: "Není důležité vyhrát, ale nasrat ty, který jsme porazili." Tohle je bomba, tohle je upřímnost nad upřímnost, protože O TOHLE jde Jarinovi Souchoťovi nejvíc - NAS**AT nás. Jenže Jarine, u mě se ti to nepovedlo, mě je z tebe jen smutno, ty šašku. Jiné emoce ze mě nedostaneš, než lítost, nas*ar mě nedokážeš. Proč? Protože naštěstí žijeme v úžasné době, kde ještě není povinné sledovat TV Blbounov, ačkoli jí nepokrytě fandí nejvyšší hlavouni této malé zaprděné zemičky. Myslím, že účast hradního hampejzu, pardon, personálu v čele s Miloušem I. dokládá úroveň hradního hampe.... pardon personálu. A my, pražská kavárna, moravská vinárna a vysočinská slívkárna, co sme lapli slinu po takových pasových škopkách, my můžeme těm kůltůůrníím gůůrůů leda tleskat a zejména - IGNOROVAT. Zahajuji protestní ignoraci... ()

666teen odpad!

Soukup: "Tak budu asi za debila, ale to je těžká věc, protože tam je velká konkurence." Fido: "Neboj Jaromíre, tohle už žádnou konkurenci nemá. Jedině, že by víceprezident Ovčáček pověsil na net průběh vlastní kolonoskopie. Ale i to by vlastně byla větší prdel." ()

InJo odpad!

Žrádlo! House of Cards meets Kancelář Blaník pro dolních deset milionů. Nový level filmařského amatérismu (ta kamera a porty!) a autorského narcismu a egomaniactví. Jaromír Soukup je fascinující fenomén, vedle nějž byl i Ed Wood psychicky zcela příčetný filmař formátu Orsona Wellese. -100 % ()

LION-MR.T odpad!

No, když on si myslí, že je vtipnej, to je potom těžký no. Ale divim se, že se nepodepsal pod režii, pochybuju, že se nechal řídit podle pokynů pana režiséra. Toho lituju nejvic, protože tim si definitivně zničil jakoukoliv možnost nějaké kariéry. Ale, když tocis se Soukupem tak co cekas 😂 Kamera na křivo, Soukup si povídá většinu času sám se sebou. Kdo se ráno probudí aby se sám sobě představil a zacal říkat nahlas co bude dělat ve třetí osobě? Uz první díl kdy vytahly zaznam ze skutečného jmenování premiéra a pak nastoupi Soukop a za sebou ma kuliay ze Soudkyně Barbary a opět kamera v prdeli, osvětlení. "Já budu bojovat" a mám pocit, že se mu chces smát. A geniální vtip o blbcich ve vládě. No i nejblbejsi a nejtrapnejsi vtip se da říct aby to vypadal vtipně, ale v případě Soukupa, který díky svému egu se myslí, že se nemusí snažit, protože on je Soukup a to musí stačit. Po technické stránce prostě i kde jaké amatérské počiny vypadají o dost lépe. Jako takovi lidi vlastní televizní společnost, protože pracovat by ho nikde nemohli. Kurva na to je, že magnát a prachač, tak výprava v jeho pořadech je ubohá a tragická. Je s řidičem a ten toci do kola s volantem ale lacine vystavěná kabina vozu se nehýbe a stejně jako digitální baráky které vypadaji nebo víte co, už to seru. Si říkám jestli někdo může být fakt tak namyslenej nebo to jen hraje. ()

DJ Lonely odpad!

Už v prvních dvou minutách jsem měl pocit, že Soukup hraje Gluma. :) Každopádně to je takovej mazec, že vedle toho i Pavel Dorotka: Historky ze života je seriálový masterpiece a musel jsem mu o hvězdu zvýšit hodnocení. Kdyžtak bych poprosil doplnit obsazení, bo tu chybí... Hrají: Jaromír Soukup, Režie: Jaromír Soukup, Kamera: Jaromír Soukup, Scénář: Jaromír Soukup, Sponzor: Jaromír Soukup. Btw. Teď jsem si uvědomil, že to hraje trochu jako slepec, jak se furt nedívá lidem do očí. EDIT: Tak ne, první díl jsem dal, ale jelikož jsem dvakrát zvracel, tak další díly si odpustím. EDIT2: To musí bejt nějaký voodoo, bo už jsem viděl všechny tři a i když každý prozvracím, čekám na další. :)))) ()

Frajer42 odpad!

Je nutné si zodpovědět otázku, zda je Jarda Soukup nemocný, nebo je nedoceněný genius, který posunul trolení na zcela novou, dosud nepoznanou úroveň a dokonale trolí český národ. Já osobně se lehce přikláním k té druhé možnosti, protože to co jsem právě viděl, to přesahuje veškeré meze lidské představivosti.Taková věc nemůže vzniknout náhodou, nýbrž se zcela jasným cílem strhnout veškerou pozornost, a to se Jardovi povedlo na výbornou, čímž tak trochu podpořil moji teorii. Zcela nadčasové dílo. Viděl jsem pouze první díl s autentických smíchem. Na víc nenacházím odvahu. ()

Kothy odpad!

Pokaždé, když si člověk myslí, že dno už nemůže být hlubší, ho Soukup přesvědčí o tom, že to jde. Prostě zrůdnost... ()

AppleCore odpad!

I přes vzdálenost osmnácti tisíc kilometrů od domova mi Česká republika neustále připomíná, proč tam nechci bejt! Připadám si jak na jiný planetě, kterou se ČR snaží kontaktovat (tak nějak to bude vypadat, až někdy superinteligentní mimozemská rasa zachytí naše vysílání). ()

Spinosaurus odpad!

Navrhuji zavést na ČSFD hodnocení Odpad Jaromíra Soukupa, které by se mohlo udělovat pořadům TV Barrandov. Klasický odpad! totiž není fér k dílům jako Babovřesky, Playgirls, Ordinace v růžové zahradě atd. ()

marhoul odpad!

Každému, kdo dal této záležitosti vyšší hodnocení než já, by měla být administrátorem csfd odebrána možnost cokoli zde hodnotit. ()

Šandík odpad!

Vydržel jsem to asi tři minuty, z toho asi minutu trvala znělka. To je fakt totální šílenství a magořina... I necudné filmy pro pány (a ne, že bych jich viděl nějak příliš) mají propracovanější scénář a režii. ()

Ivoshek odpad!

Některé Soukupovy pořady jsou i vtipné (pravda, nechtěně, ale člověk si říká, že to je takové roztomilé WTF). Tady je už naplno vidět, že mistr J. není herec. Plus tu není nic vtipného. Musím upřímně říct, že něco tak špatného jsem v televizi asi ještě neviděl. ()

honajz

Objektivně to není až tak nejhorší. Žádný výkřik originality to není, inspirace Ano, ministře je zjevná, herecky je to od Soukupa skutečně mizerné, ale na druhou stranu Soukup posmetá největší politické a liberální bláboly týdne a udělá si z nich prdel na jednoduchém základu nově zvoleného a klišovitě mluvícího premiéra v kontrastu s tím, co říká v kanceláři, a co říká "u Soukupa". Nijak objevná, ale potřebná a jinak v českých luzích nedostupná politická satira. ()