Ústřední postavou romantické komedie Casting na lásku je neúspěšná herečka Stela Nebeská, která s blížící se čtyřicítkou zjišťuje, že velkou díru do světa už asi neudělá. Ztrácí angažmá v divadle, kde stejně hrála jen nevýznamné role. Po kariérním neúspěchu přichází i osobní – manžel jí začne podvádět a ani se to nijak moc nesnaží skrývat. S porážkou od života se ale Stela nemíní smířit a rozhodně se nevzdá bez boje. Zapřisáhne se, že si stůj co stůj najde někoho, před kým její manžel zbledne závistí. Zahájí tedy velkolepý konkurz na novou lásku. Začne se seznamovat, ale co schůzka, to výstřední a nepoužitelný nápadník a každé rande končí fiaskem. Najde nakonec Stela toho pravého? Nebo všichni pořádní muži už vymřeli? (Bontonfilm)

Rathalos

Tereza Nemcova-Petraskova je velmi sympaticka herecka,to musim uznat a myslim,ze hlavne vdaka nej sa na tuto romanticku komediu prijemne pozeralo,pre niekoho odpad,pre mna styrikrat hviezda...:-) ()

Olík

Původně jsem o existenci toho ženského povzdechu Evy Toulové (vlastně ani o ní samotné – budu se na nějaký z jejich marných pokusů být filmařskou ještě podívat) neměl ani tušení. Narazil jsem omylem na televizní obrazovce a asi už vím, proč tomu bylo tak. Tohle fakt NE. Tereza Němcová-Petrášková, dejme tomu. Neokoukané tváře vždy potěší a nakonec se svojí osobností na roli „zoufalé herečky“ i docela hodí. Ale pak už je snad všechno špatně. Pomineme-li, že od první minuty vám je jasné, že tohle dílko nemá s filmařinou příliš společného, tak příběh nic, zápletka nic, romantika nic, humor nic,  catering nic, támhle nic a támhle taky nic. Uznávám, že za každým konáním stojí nějaké vynaložené úsilí, ale v tomto případě to byl opravdu pro.....ý čas. ()

radaza odpad!

Tenhle film mě donutil k zamyšlení, proč někteří lidé studují filmařinu, jaké mají očekávání a jak je možné, že je to někdo nechá vystudovat. Když totiž pominu neuvěřitelně stupidní scénář, příšernou hudbu, naprosto hanebnou režii a otřesné herecké výkony většiny obsazení...tak vlastně nezbude nic. Berličkou příběhu je vnitřní monolog. Ten však funguje pouze když je opravdu vtipný, ironický...tenhle vnitřní monolog je monolog naprosto hloupé ženy. Pokud vychází ze zkušenosti autorky, tak ji toho 160 kilogramového romantika přeji. 2x jsem podlehl během projekce falešnému nadšení, že film končí. Bohužel až potřetí to trápení skončilo. Šel jsem ze sálu téměř v transu a naštěstí mě uklidnilo , že i odcházející ženy si buď klepaly na čelo nebo se tvářily, jako by zrovna prodělaly kolonoskopii. V současné době běží v kinech konkurenční romantická komedie Palm Springs, tak snad by se mohla madam podívat. Než filmy jako Casting na lásku , tak snad už i Ulici nebo Ordinaci v růžové zahradě. Jinak je poměrně komické, že členové ČSFD, které zdvíhají hodnocení tohoto filmu, hodnotili všechny kolem 200 filmů tvořících velmi zvláštní směsky. Rád bych majitele těchto nicků poznal. ()

anitae

Neúspěšná herečka, která chce potrestat nevěrného manžela tím, že mu taky zahne s některým se svých obdivovatelů. Jeden je zajíček, druhý nudný, další zas trenér...a pak je tu jeden moc sympatický tlouštík. Nuda jak blázen a k tomu příšerná hudba... ()

Louie odpad!

Předpokládal sem, že i přes několik let trvající problémy jsou absolventi FAMU trochu jinde, umí pracovat s textem, umí vést herce a pracovat s jednotlivými částmi filmu tak, aby ve výsledku něco sdělili, nebo alespoň pobavili diváka. Ale asi to ještě chvilku potrvá. A Bontonfilm asi prochází taky nějakou vnitřní krizí... ()

caba

No viděla jsem daleko horší slátaniny a nebyly tak špatně hodnocené jako tento film.Možná měl film kliku ,že mě zrovna sedl.Pobavil a dokonce jsem se párkrát zasmála. ()

Likan7 odpad!

Vidět film v roce 2020, vyhrál by u mě kategorii Nejhorší film roku a dost možná i desetiletí. Příšerný počin, který nemá až na Terezu Němcovou-Petráškovou nic, co by šlo pochválit. Odpudivost od první do poslední minuty. ()

rublik05 odpad!

Kde jsou ty časy, kdy čeští filmaři uměli natočit pořádnou komedii, která není trapná a pobaví. V Castingu na lásku bohužel nefunguje nic. Scénář je extrémně jednoduchý a přímočarý, bez nějakých větších nápadů či zvratů, příběh nudí a nenabízí prakticky žádnou dobrou humornou scénku. Herci jsou vyloženě otřesní, hlavní postavy krajně nesympatické. Kamera a střih naprostá katastrofa, stejně jako mizerný hudební doprovod. Přestože má snímek jen necelou hodinu a půl, připadlo mi to jako věčnost. Už nikdy víc. 0/10. ()

Ex_Machina

Romantická záležitosť pre ženy s výbornou hudbou.. Mala to byť komédia, no je to vlastne smutný film o hladaní muža zachovalou 40 tkou. Kto by to povedal, že je to tak ťažké. Tereza Petrášková je sympoška a rola utrápenej ženy jej celkom sadla. Ale to je asi jediné pozitívum tohto movie. ()

ostravak30

Další ze snímků, který stále každoročně přibývá, o současném českém člověku, většinou to bývá muž a tentokrát žena, který se dostává ve středním věku do krize. Manželství nevyšlo podle představ, kariéra také ne. Žena tak přestává uvažovat rozumně a manžela, který jí podvádí a zjevně o ni nestojí, hodlá naštvat sama nevěrou. Proč si myslí, že by ho to ještě mohlo naštvat, to je otázkou. Je více než jasné, že jen ztrácí energii. A pak tu máme klasickou, asi nikdy neohranou anabázi s různými typy rande. To se v různých obměnách opakuje v každém filmu, takže nevidíme nic nového. Typ muže zoufalce, zajíčka, bonvivána atd. Ve filmech o krizí postižených mužích jsou to zase různé rádoby zábavné ženy. A máme tu další klišé. Buď zralou ženu na castingu předběhnou mladé a krásné anebo se jedna z nich musí svléknout, aby roli dostala. A tak je Stela čím dál zoufalejší a její zoufalost je tak silná, že je ochotná se i ponížit, aby ulovila chlapa. To jako vážně? Běžte až za hranici studu a soudnosti, abyste něco získali? To má být vzkaz ženám? Casting na lásku nevyznívá dobře, vzhledem k již zmíněným klišé, které měly být základem humoru, ani jako komedie ani jako romantika. S Janem Řezníčkem se totiž Stela dá také víceméně ze zoufalství a náhodou. A jejich romantické setkání na letišti a odhalení, že obdarovaná je ségra, to zase nepůsobí jako doják s dobrým koncem u kterého si ženy pobrečí. Režisérka má za sebou kupříkladu Jak se moří revizoři a to jsem viděl a je to popravdě hrozný film. A ve srovnání s tímto to lepší není. Celý film působí spíše jako část televizního seriálu. A myslím si, že právě režisérské vedení může za spíše průměrné herecké výkony. Scénář nebyl nic moc, jednotlivé dialogy snad psal někdo, kdo mezi lidi nevyšel už mnoho let. Snad jen česká hudba potěší. Vnucování značky Bandi snad asi nestojí za řeč, viděl jsem mnoho reklam ve filmu, ale dalo se to dělat citlivě a ne že matka syna opakuje pětkrát, že oblek od Bandi byl drahý a dostal ho k maturitě. Ano, ten oblek od Bandi. Tak já mu to Bandi schovám. Celkově je těžké říct, co myslela režisérka tím, že se "v tom mohou ženy poznat". Nevím v čem. Že by byly stejně zoufalé? Mají snad odhodit zábrany? Není přeci jen lepší být sám než hledat za každou cenu a ztratit přitom úctu k sám sobě? Hlavní hrdinka si to dlouho nemyslí. ()

Heyyy

První polovina sem tam sranda, druhá jak z jiný planety. Navíc to celé působilo dost amatérsky, nejsem znalec, ale tady se o herecké výkony vážně nejednalo. Každých deset minut skrývalo nějaké to cliché, které musí mít snad každý český romantický film. 1,5* ()

Tominni odpad!

Příběh Stely Nebeské, která chodí neúspěšně od castingu ke castingu a mezitím se vyrovnává s koncem manželství tím, že zve bývalé ctitele na rande.....Nerad dávám filmům hodnocení odpad, ale tady prostě nefunguje nic a prostě mě nenapadá, co by mohlo stát alespoň za jednu hvězdičku.....a to už ani nechci zmiňovat PP, který tady už překračuje hranice vkusu zcela výrazně. ()

soviczka odpad!

Pokud po dokoukání tohoto skvostu nekrvácíte z očí a uší, tak vám gratuluji, jste mimořádně odolný jedinec. ()

Prubner

Oproti Revizorům jde ve filmografii Evy Toulové o mírný posun vpřed, alespoň formálně to už vypadá jako film. Ale jako scenáristka je Toulová pořád stejně marná. Nedokáže z námětu vymáčknout vtipné situace ani dialogy, natož gagy či hlášky (momentů, u kterých jsem se pousmál, bylo opravdu jen pár). Některé scény měly slušný potenciál, ale Toulová z nich bohužel nevytěžila většinou skoro nic. Snad jediným pozitivem je objev a - ano - i herecký výkon sympatické Terezy Petráškové. ()

honzic

Pro mne průměr, který neurazí, ani nenadchne. Určité části jsou nudné, nepovedené a určité docela potěší. Hodnocení: 50 % ()