Teoneol

• Jižní Korea 터널

Lee Jung-soo (Jeong-woo Ha) míří domů na oslavu narozenin své dcery, když se na něj zřítí tunel. Mobilem si zavolá o pomoc a rozjíždí se záchranné práce. Když se mu ovšem vybije baterie, záchranáři s ním ztratí kontakt a jelikož je v sutinách tunelu uvězněn již dlouhou dobu, většina ho považuje za mrtvého. Toho využijí politici, nařídí záchrannou akci ukončit a znovu začít s pracemi a odstřely na druhém tunelu v blízkosti. (LangiJ)

Martin29

Více než 3 hvězdy nedám což je i škoda jelikož potenciál byl větší Vadí mě několik věcí budou spoilery za 1) 35 dní tam přežije i se psem z toho minimálně 28 dní bez vody (sice pil moč, ale i tak) a jídla sice zde najde jakýsi zdroj vody, ale soudě podle těch kapek co kapaly z té trubky by s tím dlouho nepřežil (pominu třeba dehydrataci, ale nejspíše by se tam časem udusil) za 2) poté co ho vytáhly by byl vůbec, že by se hýbal natož tak, aby mluvil nebo něco gestikuloval za 3) jak tam říkají kolik stál denně jeden den záchranných prací tak minimálně po týdnu by to zapíchly a vůbec by se neohlížely na osud jednoho člověka zvláště poté co vedle staví druhý tunel za 4) nevím kolik stojí jeden dron, ale silně pohybuji, že by jich tam posílaly více než 10 a naráz Možná jsou to pro někoho detaily,ale tohle mě tam přišlo uvalené proto jen 3 hvězdy ()

Rizzlah

Jedna věc....od chvíle co umřela uvězněná dívka, tak nějak umřela její existence ve filmu, její rodina ji asi pohřbila, no zkrátka nic.. no a Korejské vládě víme své, bezpáteřní sv***. Co se týče filmu, zaujalo mě, jak dokázali splést celkem slušný snímekz něčeho, co by člověka unudilo.. zkrátka, na to že bych chlápek zasypaný v tunelu a pil svoji moč, se bylo na co koukat. ()

maxs

Takovej ten pocit, kdy si to fičíte domů z práce a na hlavu Vám spadne tunel. Jste zhruba uprostřed a moc místa, kam se pohnout, není. Jak silná je touha po životě? ... Tenhle korejský katastrofický snímek určitě zaujme, pobaví a neurazí. Ačkoliv se prakticky celý děj odehrává v podzemí, kamera a scénář si s tím dobře poradily. 75% ()