Hrdiny ztřeštěné podívané je početná rodina Karafiátových, která se v nastupujících tržních podmínkách rozhodne zanechat dosavadního způsobu obživy (kradení smutečních věnců a jejich přetváření v umně vázané kytice) a začít podnikat. Světlo světa tak spatří svérázná cestovní kancelář Český ráj, postavená na geniálním nápadu nevozit chudé české turisty do zahraničí, ale naopak, bohaté cizince do Čech. Díky svérázné reklamní kampani se skutečně podaří v Paříži obsadit autobus pestrou směsicí Francouzů a vyrazit. Tím však podnikatelské starosti Karafiátových teprve začínají. (oficiální text distributora)

kailik

Ackoli je tenhle film 122 druhej nejhorsi, tak me to proste bavi :) . Pani Ruzickovou mam rad a je mi sympaticka. Film na zabiti nudy a urcite i na nejaky to nasmani. Urcite bych nebyl u hodnoceni tak kritickej ()

111tom111 odpad!

Tak tady je škoda slov.Laciné,buranské a stupidní...........v čele nesympatická Helena Růžičková.Přesně takovýhle filmy dělají ČR akorát tak ostudu... ()

zdeny99

Absolutní porevoluční propadák. Je to takové SLUNCE, SENO, EROTIKA ušité rychlou jehlou. Růžičková v lidovém kroji zpívá na playback z gramofonu před Eiffelovkou! Vedle ní stojí Růžička v převleku medvěda a Roman Skamene se protahuje v retro plavkách s nafouklou činkou. Tak tohle fakt ne! A ten příběh, že z Paříže budou do Čech vozit turisty je absolutně bizarní. Stejně tak jako jim pomáhá francouzskej černoch, který samozřejmě umí česky, protože studoval medicínu v Praze. [16483. hodnocení, 360. komentář, 25%, 360. nejhorší film] ()

Krchy odpad!

U tohoto filmu mám výčitky svědomí vůči všem dalším, které jsem označil odpadem. Tohle je tak nehorázná píčovina (tady slušné výrazivo opravdu nestačí), že by zasloužila kategorii *arciodpad*. ()

vojo odpad!

Film presne vyjadrujúci dobu svojho vzniku a to platí o všetkých tesne porevolučných CS filmoch ktoré som ohodnotil týmto lichotivým pomenovaním. Zrazu boli prachy, no rozum a súdnosť sa vytratili. ()

Eluin

Já na tom byl svého času v kině - a tehdy jsem to (byl jsem malý chlapec) ještě bral jako docela fajn zábavu. ()

IvcaG

Jsem velký fanda pí. Ružickové, ale takové jakou jí znám ze Slunce seno, nebo Homolků tam je bravůrní. Tohle je možná tím že se na ní po revoluci truchu opomělo a tohle byla nouze kdo ví. Ale tohle je trapné bez ducha a neprosto nefungující. Škoda té ženy s velkým srdcem jako je paní růžičková ()

boul

Dost nepovedenej remake Slunce sena, kde to měla utáhnout Růžičková, ale film nesahá ani na paty nejhoršímu dílu z celé trilogie Slunce sena a erotiky.. hrůza ! ()

Denny odpad!

Proč se takové filmy točí a proč se za takové hrůzy vyhazují peníze. No třeba se to někomu líbí... ()

Besyn odpad!

Aneb lidská blbost nezná mezí.Takhle neuvěřitelně trapný film,kdy se za tvůrce doslova stydíte a herců je vám naopak strašně líto,se jen tak nevidí a doufám,že už nikdy neuvidí. ()

dainio

Chytlavá ústřední melodie a některé gagy od Skameneho, jsou asi tím jediným, co se dá v tomto porevolučním braku vypíchnout jako nějaké pozitivum. Jinak se totiž jedná o naprostou magorii s velice trapnými výkony, scénářem, který byl sepsán zřejmě na "míse" a velkým dostatkem pořádných nelogičností. Už tak chabý pokus těžit z chabé Troškovy tvorby. ()