Šokující nález utlučeného těla dívky přivede detektivy k podezření na syna místní pediatričky (Streepová) a jejího umělecky založeného manžela (Neeson). Zatímco se vyděšení rodiče snaží ze všech sil odhalit pravdu, musí čelit stupňujícímu se nepřátelství města přesvědčeného, že jejich syn je vinen. Film plný nečekaných událostí vás ohromí tím, jak se může v jediném okamžiku změnit život jedné rodiny... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Turiec

Ako sa hovorí s pravdou najďalej zájdeš. A v tomto filme sa to potvrdilo. Správanie sa rodičov napriek dobrým hereckým výkonom vyznelo rozpačito. ()

Lamiczka

Psychologické drama, které ovšem vůbec na dřeň nešlo, ba naopak, jen to pošolichalo nějaký ten cit a pořádný zářez do psychiky diváka těžko pohledat. Vniveč tak přichází ústřední dvojice rodičů v podání Meryl Streepové a Liama Neesona, kterým to očividně perfektně fungovalo. Suma sumárum, dobrý dráma, na odpočinkový večer s rodičema jako dělaný. ()

Aleee89

Film běžel v televizi, ale v docela blbý čas, takže jsem se dívala až dnes. Nemohla jsem ho vynechat, protože v něm hraje má oblíbenkyně nejoblíbenější - Meryl Streep. Bohužel musím konstatovat, že je to jeden z těch horších Meryliných filmů. Ač se může blýsknout hvězdnými jmény v obsazení a slušným námětem, asi díky scenáristovi a režisérce se z filmu nepodařilo vykřesat vše, i když měl velký potenciál. Škoda škoda, divák se spíše nudí a postavy také nejsou z těch, ke kterým si lehce najdete cestu a které jsou nějak extra sympatické. ()

Martin741

Nudny film a dost aj sudna drama, kde sa riesia veci ako otazka viny, zodpovednosti za ciny, podozrenie serifa ze jeden clen rodiny spachal trestny cin a verejne odsudenie zo strany malomestiakov. Streepova sice vie hrat, ale Furlong /Terminator 2 - Sudny Den/ uz vobec nie, Liam Neeson bol len do poctu a videl som aj Paula Giamattiho /Agent v Sukni/. Barbet Schroeder ako reziser teda tymto priemernym paskvilom rezisersky talent neukazal, ne, ne : 55 % ()

Streeper

Po dlouhé době jsem se na film podívala a musím říct, že mám úplně jiné pocity než poprvé. Co si budeme, film táhne diváky hlavně díky hercům. Meryl Streep a Liam Neeson pohromadě? Splněný sen! Jen škoda, že se objevili v tak podprůměrném braku, kterým film bohužel je. Scénáristicky naprosto katastrofa, přišlo mi to jak trapná americká podprůměrná telenovela. Nedávám to ale za vinu Tedu Tallymu, obávám se, že chyba nastala už v samotné knize podle které je film natočený.edwadovi Furlongovi jsem nevěřila ani noc mezi očima, měli za mě vybrat úplně jiného herce, který by na první pohled nevypadal, že to udělal. Dvě hvezdy za Meryl a Liama, jsou skvělý, ale kvalita filmu je táhla hodně dolů. ()

Triple H

Slušná komorná dráma. Herci sú dobrí. Meryl Streep, to je istota a Liam Neeson ešte v 96-om nehral, aby mal na nájomné. Furlong mi tiež prišiel dobrý. Zaujímavý film. ()

kinghome

První hodina je vážně dobrá a herci hrajou skvěle, ale potom jakoby někdo všechno přepsal a děj začal bejt nudnej a po chvíli to začne příšerně nudit a dokonce jsem začal i přepínat mezi programy, protože jsem u toho začal i zívat. Obrovská škoda promrhaného potenciálu. ()

Pavlínka9

Herci jsou báječní :) Mimo té dcery, která mi byla krajně nesympatická a "neherecká" :D :D :D Je to dobré téma o tom, jak se postavit k tomu, když zjistíte, že Vaše pubertální dítě je do něčeho zapleteného a je u toho mrtvola...Jak se zachovat a snažit se co nejvíce ochránit rodinu??? Byla jsem zvědavá, jak to tedy ve skutečnosti bylo a je tu jen ukázka toho, že shoda okolností může vytvořit plno zajímavých událostí... :) :) Je to takový průměrný film, který neurazí, ale ani extra nenadchne...tedy mimo záběru na začátku, kdy jede kamera po okolí, tam ptáčci, tam pole, tam mrtvá dívka, zase ptáčci, domeček a to je vše :) :) ()

elanius

(76/2022) / Na papieri vyzerá film výborne. Obsadenie a zápletka sľubujú zážitok, ktorý ale bohužiaľ zostane nenaplnený. Výsledok neprekonáva bežný tv film, jediným rozdielom sú veľké mená. Najväčší problém je hrozná rozháranosť, a teda v prvom rade musím nezvyčajne spomenúť hrozne zvolený hudobný doprovod absolútne sa nehodiaci k tomu čo prebieha na plátne. Za druhé, až na Neesona sa herci moc nepretrhli a teda hlavne Meryl Streep odviedla dosť nepodarený výkon. No a čo je najhoršie pán režisér absolútne tápe v tom čo chce filmom zdeliť. Rodinná dráma zlyháva na hercoch a blbých dialógoch. Súdna dráma zlyháva nulovou dramatizáciou a krimi časť nemá absolútne žiadnu logiku. Ak by som na film narazil v tv, asi by som sa moc nesťažoval, na veľké plátno je to ale málo. (5/10) ()

JohnSmith

Čekal jsem poněkud víc. Neeson neskutečně přehrává a Streep nemá zase co hrát. A Furlong?Není snad film, kde by nebyl na přesdržku. Už jako John Connor mě štval. ()

Hortenzia

človek by od filmu s takými hercami ako meryl streep a liam neeson čakal trochu viac,ale nakoniec to bola len ľahko nadpriemerná rodinná dráma, ktorá však našťastie nezabúda na psychologickú stránku hlavných hrdinov ()

sedm.1

Mrazivé,strhující,ale předeším tak neuvěřitelně SKUTEČNÉ,že mě ještě několik dní po shlédnutí tohoto dramatu běhá mráz po zádech.Snad ještě nikdy na mě nezapůsobil film tak realisticky,jako právě Předtím a potom.Naprosto jsem se vcítil do osudu Ryanových,byl jsem absolutně pohlcen jejich šílenou situací a strašně moc jsem prožíval celé jejich období "potom".Já osobně bych byl na straně otce,Bena a o to víc mě ještě pak dostal samotný závěr,kdy už jsem byl emočně naprosto durch.A jistě k tomu přispěli i výborné herecké výkony,ikdyž Meryl Streep nadále nemohu ani vidět.Předtím a potom je zkrátka filmem,který se mnou hodně zacloumal a já tleskám.Dle mě velmi nedoceněný snímek!!! ()

herr_carter

Říkám si, co tomu filmu vlastně chybělo? Jedná se totiž o silné rodinné drama, navíc se silným hereckým zastoupením a podmanivým podkresem pana Shorea..asi jak tu píší mnozí, je to trošku taková nuda ve zlatém kabatáku - silné pasáže střídají ty nicneříkající, aby se pak zase přitvrdilo. Film mi ale naprosto přivodil silnou empatii v tom smyslu, že jsem silně sympatizoval z ústřední dvojicí, na níž se po obvinění jejich syna začalo okolí včetně největších přátel dívat skrze prsty, ten pocit musí být vážně nepříjemný a vy s tím neuděláte vůbec nic. Průměrný, leč velmi silný film, který se rozhodně neztratí v zapomnění.................moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

filipvrbik

Slusné komroní drama, ovšem zápletka je przrazena příliš brzo a - SPOILER - kdyby nebyl odsouzen film by získal úplně jinou atmosféru, ale nestalo se. I tak solidní herecké obsazení a koukatelné ....60% ()

peetriss

Názorná ukázka, jak lze utopit nadějný námět a silné herecké obsazení. Barbet Schroeder si s touto látkou očividně nevěděl rady, a tak je výsledkem nezajímavé nic. ()